Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

6 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:39:18

Mam mega krzywe zęby... Chciałam założyc aparat, lecz dentysta powiedział, że mam zbyt kruche zęby i mogą wszystkie wylecieć....każdy rośnie w inną stronę.....jak widzę dziewczyny z pięknymi zębami to płakać mi się chce....Znacie jakieś inne metody na naprawę krzywych zębów?

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:41:16

założenie porcelanowych licówek

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:41:42

Nie mam pojęcia. Może są jakieś ćwiczenia jamy ustnej czy coś, nie wiem czy tak bez aparatu się da.

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:42:08

nie wiem, nie mam takiego problemu,

ale nie opieraj sie na opinii jednego dentysty idź do innych

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:42:42

mam to samo zostają Ci tylko licówki ale to ogromne koszty... więc radzę się po prostu przyzwyczaić

Ja po latach udręki opanowałam już do perfekcji mówienie bez pokazywania zębów ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 20:47 przez Finka1988.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:42:52

gryzienie marchewki,
ale to chyba przedpotopowy sposób

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:43:53

Najgorsze jest to,że aparat wcale nie zawsze pomaga ;) Ja się męczyłam 4-5 lat, wydaliśmy gruuube tysiące zł (w sumie ok.15 tys) a wcale mi jakoś bardzo nie pomogło..

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:44:23

Cytat
lenkovv
Nie mam pojęcia. Może są jakieś ćwiczenia jamy ustnej czy coś, nie wiem czy tak bez aparatu się da.
-.- ty chyba sobie jaja robisz

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:45:49

odwiedź ortodonte, albo dwóch i zbadaj opinie! są różne sposoby, najlepiej zobaczyc osobiscie i ocenic, my ci możemy doradzac, nasłuchasz sie, a tak naprawde nie musi byc az tak źle

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:47:48

Nie słuchaj jednego dentysty. Spróbuj u ortodonty, tam powinni doradzić lepiej.

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:49:30

Kochana tez mam problem w sumie z 1 uporczywym zebolem;/;/;/ Wku mnie to straszliwie- aparat nic nie dal.
A o licowkach zapominam bbo do ktorego protetyka czy dentysty sie udam to slysze to samo- Pani ma silne zdrowe zeby szkoda je psoc na koszt takiej wady... Takze trzeba sie przyzwyczaic iiii czekac jeszcze ze 30 lat na koronke;p


Nie martw sie wiele osob ma ten problem....Nikt nie jest idealny.

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:49:30

Dokładnie... nie opieraj się na opinii jednego dentysty ;) Idź do innych. Nwm... co ci poradzić ;/ Ale nie poddawaj się ! Może spróbuj jakoś wzmocnić szkliwo ?? ;)Popytaj dentystów o jakieś sprawdzone sposoby :)

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:50:10

ale od aparatu jest ortodonta nie dentysta...
nie wiem jak mogą Ci wyleciec, z reszta aparat utrzymuje zeby razem, pozniej nosisz retainer( najlepiej przyklejany na stale)

wybierz sie do dobrego ortodonty, podstawa to pantomogram przed zalozeniem aparatu, a tam wyraznie widac dlugosc korzeni

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:50:56

Mam ten sam problem. Byłam u ortodonty, u paradontologa, u radiologa...kila miesięcy nachodziłam się po lekarzach. Nawet lekarze konsultowali to z innymi lekarzami. Podobno urodziłam się ze zbyt wąską szczęką i też mam kruche zęby dlatego nie mogę mieć aparatu.

moj koszmar, krzywe zęby

28 sty 2013 - 20:52:26

Łapiecie za słówka...Dentysta, czyli ortodonta, źle się wyraziłam. No nie wiem, mogą wylecieć najwidoczniej, nie jestem lekarzem.....Skoro mi tak powiedział to chyba tak jest....Ahhh ta polska wszechwiedza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy