Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

36 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:40:10

Hej nie wiem jak to dokladnie sie nazywa, ale wiem ze istnieje usuwanie blizn jest to metoda laserowa Prawdopodobnie. i Chciałam was zapytac czy któras z was korzystala z takiej metody usuwanie blizn/
jaka jest cena tego zabiegu? chodzi mi mniej wiecej ile mam na taka operacje uzbierac, a poniewaz nie mam za bardzo jak sie dostac do wiekszego miasta zeby zapytac o cene. To pytam was, byc moze któras miała stycznasc z tym i bd mogła mi troche pomóc. z góry dzieki :) A tu zdjecie blizny;(

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:43:18

czemu nie zadzwonisz do jakiegoś instytutu w Twoim miescie który sie tym zajmuje ? wiekszosc przecież ma strony internetowe często z cennikami

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:43:22

Jejuś co się stało, jeśli można zapytać? Szczerze mówiąc nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie :I

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:45:02

Cytat
16kaja16
czemu nie zadzwonisz do jakiegoś instytutu w Twoim miescie który sie tym zajmuje ? wiekszosc przecież ma strony internetowe często z cennikami
tak ale oni mi raczej nie odpowiedza na pytanie o cene, nie widzac wielkości blizny.

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:46:53

czemu Ci maja nie powiedziec? przecież mniej wiecej powiesz jaka jest blizna, chyba lepiej zapytać u źródła .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 14:47 przez 16kaja16.

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:47:56

od kiedy to masz? wtglada na swieza blizne.

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:49:24

jak dla mnie to jeszcze się będzie goić. od kiedy to masz?

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:51:18

Cytat
oryginal
jak dla mnie to jeszcze się będzie goić. od kiedy to masz?
ok 4-5 miesięcy

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:51:30

To jest świeża blizna? Tzn. chodzi mi od kiedy to masz?
Ok, doczytałam. A z czego to masz? Pytam bo jestem ciekawa z czego można mieć aż takie blizny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 14:52 przez annosy.

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:53:00

ta blizna jest za świeża, a ja miałam kiedyś pomniejszaną bliznę chirurgicznie i lekarz mi powiedział, że można laserowo usunąć, ale dopiero po kilku latach..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 14:54 przez helyanwe.

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:53:41

Wygląda, jakbyś się pocięła.
Laser będzie drogi i jeden zabieg nie wystarczy. Moja mama miała laser na blizny po trądziku- 3 razy i nadal je trochę widać...

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 14:55:09

Cytat
annosy
To jest świeża blizna? Tzn. chodzi mi od kiedy to masz?
Ok, doczytałam. A z czego to masz? Pytam bo jestem ciekawa z czego można mieć aż takie blizny.
od ostrego narzędzia,
Cytat
helyanwe
ta blizna jest za świeża, a ja miałam kiedyś pomniejszaną bliznę chirurgicznie i lekarz mi powiedział, że można laserowo usunąć, ale dopiero po kilku latach..
aMoze ktos zna jakies inne sposoby usuwania takich blizn lub widocznosci ich??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 14:59 przez xxxmagdaxxxx13.

Laserowe usuwanie blizn

28 sty 2013 - 15:13:35

Maść cepan, ale trzeba długo i systematycznie stosować, na pewno coś pomoże i ją rozjaśni..lub CONTRACTUBEX ja ją stosowałam na dużą, taką wystającą bliznę.
teraz nie orientuje się, na pewno jest dużo więcej jakiś nowych maści, najlepiej zapytać w aptece.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 15:14 przez helyanwe.

Laserowe usuwanie blizn

09 kwi 2013 - 15:21:20

Na blizny nie stosuje się już tylko i wyłącznie lasera. Są inne metody i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które być może pomogą bardziej niż laser. Może to być złuszczanie za pomocą kwasów, mezoterapia, radiofrekwencja mikroigłowa i wiele innych. Ciekawy artykuł na ten temat możesz znaleźć tutaj: http://uroda.re.pl/artykul/94287.html

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

Laserowe usuwanie blizn

23 maj 2013 - 11:50:31

ja mogę Ci polecić metodę mniej inwazyjną Roll Cit Chirurgiczny - wykonują ją w sprawdzonym przeze mnie Centrum Medycznym www.krajmed.pl/. Jest to metoda alternatywna dla zabiegów z wykorzystaniem lasera, szczególnie u pacjentów z cienką skórą, u których te zabiegi nie są wskazane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mango suplementu diety The Natural Breast UP25+