Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Urlop w górach

26 minut temu

Domek w górach

30 minut temu

Rewelacyjne okna

34 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej ;).
Dziewczyny bardzo Was proszę, abyście pomogły mi w zdobyciu kilku informacji na temat depilacji laserem.
Chodzi mi głównie o to, jaki laser jest najskuteczniejszy, najlepiej z Waszego doświadczenia oraz o to, czy jak pójdę na taki zabieg to od razu pozbywam się włosków i po prostu po kilku, czy kilkunastu tygodniach one odrastają i jest ich mniej? Czy może po zabiegu w one dopiero zaczynają wypadać?
Kurcze no, zastanawiam się nad tym zabiegiem, ale pownieważ jest on dosyć drogi to chcę się upewnić, co do niektórych rzeczy, a w internecie nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi na te pytania.
Błagam, pomóżcie! ;)

włoski odrastają z czasem coraz słabsze i w mniejszej ilości dlatego potrzeba od kilku do nieraz kilkunastu sesji

A czy jest któraś z Was z Tarnowa i mogłaby polecić jakiś salon? Bo niestety o żadnym z miejsc, w których można wykonać depilację laserową, nie znalazłam opinii (mowa cały czas o Tarnowie).

Zapraszamy do Pzonania :)
Epilo chętnie wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom i przygotował specjalną ofertę!
Wystarczy, że polubisz nas na Facebooku i w okresie 14 - 28 stycznia 2013 roku możesz skorzystać z specjalnych cen. Jeżeli korzystasz już z naszych usług dajemy Ci możliwość rozpoczęcia procesu depilacji kolejnej części ciała w tej wyjątkowej cenie:
1. pachy, okolice bikini, ramiona, przedramiona, kark, dłonie - 125 złotych, oszczędzasz nawet do 225 złotych za zabieg!
2. plecy, brzuch, tors, plecy, uda, łydki ze stopami, pośladki - 200 złotych, oszczędzasz nawet do 450 złotych za zabieg!

*Oferta dotyczy osób po odbytej pozytywnej konsultacji lekarskiej.
Nowi klienci chcący skorzystać z tej wyjątkowej oferty do tej ceny muszą opłacić wizytę lekarka.

lepiej kupić sobie samemu depilator i zrobić. kosztuje około 800 zł, ale taki sam koszt będzie w salonie ;)

oj to zależy... u mnie efekt był na początku naprawdę spektakularny. po 3 razy byłam w szoku, że tyle włosów wpadło (bikini całościowe).
a teraz? włoski słabiej wypadają. idę pojutrze na 7 depilacje... mam nadzieję, że w 10 razach to się zamknie;)
tak czy inaczej polecam. golenie nie jest uciążliwe. no i jednak efekt jest:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zapakować paczkę pocztową