Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki Salon SPA

30 lis 2012 - 14:43:08

Cześć dziewczyny! Chce zrobić sobie prezent i odwiedzić Salon SPA, ale nie wiem gdzie się wybrać.Słyszałam, że Salon DERMIKA jest bardzo profesjonalny. Sprawdziłam na stonce i mają bardzo zachęcające zabiegi, ale czy ktoś może kiedyś tam był? Ogólnie zalezy mi na jakiś salonach w okolicach Bydgoszczy.
Pozdrawiam!

Jaki Salon SPA

28 lut 2013 - 13:51:18

Ja czytałam same pochlebne opinię o Głęboczek Vine Resort & Spa. I coś faktycznie musi w tym być - nie dość że jedzie się wypocząć i zrelaksować obolałe ciało, to jeszcze wprowadzili winoterapię! No i co ważne dla mnie - na miejscu serwują fantastyczną kuchnię, a nie żadna stołówka!

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki Salon SPA

05 cze 2013 - 10:42:07

zależy, gdzie się wybierasz i czego będziesz oczekiwać, ale jak dla mnie bardzo fajnym miejscem z szeroką ofertą zabiegów, jest Vanilla Spa. Świetne miejsce, żeby się zrelaksować, ale też upiększyć.

Jaki Salon SPA

05 cze 2013 - 10:45:52

a jak to cenowo wygląda?

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki Salon SPA

05 cze 2013 - 10:47:56

byłam w Szajna SPA ale to na podkarpaciu

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki Salon SPA

30 lis 2013 - 20:20:27

zależy gdzie, ja ostatnio zauważyłam, że w hotelu Dwór Oliwski mają bardzo fajne zabiegi w spa. Sam hotel bardzo elegancki i piękny więc na pewno będzie miło spędzić czas.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki Salon SPA

01 lip 2022 - 10:12:10

Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem - co daje nam masaż i wizyta w spa - https://www.schronisko.edu.pl/masaz-i-jego-korzysci-dla-ciala-i-umyslu/
Warto sobie od czasu do czasu na taką przyjemność pozwolić!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TUNELE-> podobają się Wam?