Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

U mnie zawsze był problem z tzw. doliną łez. zdecydowałam się na korekcję doliny łez kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona :) W końcu nie mam wiecznie "smutnych" oczu i też nie ukrywam, że odjęło mi to lat. Zabieg robiłam w Klinice Sfera w Warszawie.

witamina C jest bardzo dobra na zmarszczki, mam krem pod oczy z Bielendy z serii przeciwzmarszczkowej Bio Vitamin c, można kupić w Hebe. Bardzo dobre są i nie takie drogie

Te wszystkie zabiegi kosmetyczne pięknie brzmią ale najlepiej to zadbać o sen, dietę, możliwie jak najmniej stresu oraz... odpowiednio się nawadniać w ciągu dnia, min. 3 l dziennie. Serio pomaga.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-23 17:13 przez Zborowski.

Ja tylko kremu używam, lepiej zawczasu dbać o skórę Bardzo dobry jest krem z Bielendy z tej linii Royal Bee Elixir. Z mleczkiem pszczelim, pyłkiem pszczelim i miodem Manuka w składzie. Polecam, na prawdę pomaga

Padło wiele propozycji natomiast ja mam skuteczny krem ze świetlikiem. Nie wiem dlaczego te kremy są kompletnie niedoceniane, cena śmieszna a efekty pod oczami rewelacyjne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiększanie ust