Obecnie rozmawiamy o:

Badania bioderek:)

gorący temat

wieczór panieński JAKI PREZENT ?

przedwczoraj o 14:53

Fast-food - jecie? lubicie?

przedwczoraj o 12:33

Jak odmlodzic twarz

przedwczoraj o 12:24

zdradziłas?? -SONDA

przedwczoraj o 10:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W mlodym wieku to chyba byloby najlepiej uzywac jakiegos naturalnego kremu (bo delikatny i dobry pod oczy) ktory ma dobre dzialanie hamujące starzenie, odzywia skore i nawilża ja dobrze. Ja tam od dawna cisne smarowanie sie kremem mialenia i poki co jestem zadowolona - zmarszczki sie nie pojawiaja, skora jest ewidentnie w lepszym stanie i np. znikly mi mocne cienie pod oczami.

A jaki krem polecacie dla osoby ktora ma 25 lat i plytkie zmarszczki pod oczami?

coś bardzo nawilżającego na pewno z lawendą, żeń-szeniem, topolą czarną, ruszczykiem kolczastym?

w młodości używałam płatków pod oczy , w bardzo szybkim czasie skóra zaczęła sie starzeć.
To były płatki kolagenowe pod oczy .
dałam sobie z tym spokój , jak czytam a czytam sporo różności i okazuje się się kolagen wysusza skórę tak jak kolagen wstrzykiwany w kolano . kobitki nie dajcie się wtopić w to jakie kremy i tak dalej .Najlepiej uzywać delikatnych kremów pod oczy albo ogórek .

kremy, kremy albo jakieś zabiegi chociaż ile da radę to jednak lepiej iść w coś mocno nawilżającego w kremach

Cytat
Maniawwa
A jaki krem polecacie dla osoby ktora ma 25 lat i plytkie zmarszczki pod oczami?

Moze cos naturalnego pokroju richevon eye?

polecam dermatologa albo gabinet kosmetyczny

Gabinet gabinetem, czy go odwiedzamy czy nie to i tak trzeba miec swoje kremy i bez domowej pielegnacji ani rusz. Ja np nie wyobrazam sobie nie miec jakiegos swojego kremu pokroju richevonu i nie smarowac sobie twarzy te dwa razy dziennie, bo to przeciez i nawilżenie i nawet odzywianie czy lifting jak ma sie wlasnie dobry krem.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-09 07:25 przez nattashka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyczka w Warszawie