Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

U mnie zawsze był problem z tzw. doliną łez. zdecydowałam się na korekcję doliny łez kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona :) W końcu nie mam wiecznie "smutnych" oczu i też nie ukrywam, że odjęło mi to lat. Zabieg robiłam w Klinice Sfera w Warszawie.

witamina C jest bardzo dobra na zmarszczki, mam krem pod oczy z Bielendy z serii przeciwzmarszczkowej Bio Vitamin c, można kupić w Hebe. Bardzo dobre są i nie takie drogie

Te wszystkie zabiegi kosmetyczne pięknie brzmią ale najlepiej to zadbać o sen, dietę, możliwie jak najmniej stresu oraz... odpowiednio się nawadniać w ciągu dnia, min. 3 l dziennie. Serio pomaga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-23 17:13 przez Zborowski.

Ja tylko kremu używam, lepiej zawczasu dbać o skórę Bardzo dobry jest krem z Bielendy z tej linii Royal Bee Elixir. Z mleczkiem pszczelim, pyłkiem pszczelim i miodem Manuka w składzie. Polecam, na prawdę pomaga

Padło wiele propozycji natomiast ja mam skuteczny krem ze świetlikiem. Nie wiem dlaczego te kremy są kompletnie niedoceniane, cena śmieszna a efekty pod oczami rewelacyjne.

https://www.notino.pl/zoe-ayla/luxurious-rose-quartz/ ten walek plus odpowiedni krem przeciwzmarszczkowy zdzialaja cuda

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wałek za 200zl co on ze zlota jest? :P

haha jak by byl ze zlota to by byl drozszy :D nie no ale tak serio walek jest cudny, a jeszcze schlodzony to wogole rewelka.. tez nie bylam przekonana na poczatku ale teraz nie wyobrazam sobie domowego spa bez niego

Miałam tamo i od wielu lat był to mój ogromny kompleks :( Byłam u kosmetyczki, myślalalam, że pomogą jakieś zabiegi, ale poleciła mi picie kolagenu. Piję już od dwóch miesięcy i moja twarz zrobila się bardziej elastyczna, jędrna na twarzy i szyi. Wydaje mi sie, że pod oczami też mam mniej zmarszczek. Piję Collagen Zyskaj Zdrowie (ttps://www.produktyzyskajzdrowie.pl/produkt/collagen-zyskaj-zdrowie/), który oprócz samego kolagenu ma mnóstwo witamin , np. b12, b7, b2, b3, d, e, k i wiele wiecej.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

tez mam ten walek, dostalam w prezencie wydawal mi sie zbednym gadzetem ale faktycznie dziala cuda

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiększanie ust