Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W mlodym wieku to chyba byloby najlepiej uzywac jakiegos naturalnego kremu (bo delikatny i dobry pod oczy) ktory ma dobre dzialanie hamujące starzenie, odzywia skore i nawilża ja dobrze. Ja tam od dawna cisne smarowanie sie kremem mialenia i poki co jestem zadowolona - zmarszczki sie nie pojawiaja, skora jest ewidentnie w lepszym stanie i np. znikly mi mocne cienie pod oczami.

A jaki krem polecacie dla osoby ktora ma 25 lat i plytkie zmarszczki pod oczami?

coś bardzo nawilżającego na pewno z lawendą, żeń-szeniem, topolą czarną, ruszczykiem kolczastym?

w młodości używałam płatków pod oczy , w bardzo szybkim czasie skóra zaczęła sie starzeć.
To były płatki kolagenowe pod oczy .
dałam sobie z tym spokój , jak czytam a czytam sporo różności i okazuje się się kolagen wysusza skórę tak jak kolagen wstrzykiwany w kolano . kobitki nie dajcie się wtopić w to jakie kremy i tak dalej .Najlepiej uzywać delikatnych kremów pod oczy albo ogórek .

kremy, kremy albo jakieś zabiegi chociaż ile da radę to jednak lepiej iść w coś mocno nawilżającego w kremach

Cytat
Maniawwa
A jaki krem polecacie dla osoby ktora ma 25 lat i plytkie zmarszczki pod oczami?

Moze cos naturalnego pokroju richevon eye?

polecam dermatologa albo gabinet kosmetyczny

Gabinet gabinetem, czy go odwiedzamy czy nie to i tak trzeba miec swoje kremy i bez domowej pielegnacji ani rusz. Ja np nie wyobrazam sobie nie miec jakiegos swojego kremu pokroju richevonu i nie smarowac sobie twarzy te dwa razy dziennie, bo to przeciez i nawilżenie i nawet odzywianie czy lifting jak ma sie wlasnie dobry krem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-09 07:25 przez nattashka.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny czy miala ktoras z was robione zmarszczki pod okiem ale na zewnetrznej stronie, tam gdzie skora oka przechodzi na kosc policzkowa? Nie chodzi mi o kurze lapki, tylko o skore pod rzesami dolnymi, od srodka oka na zewnatrz i w dol.

Zauwazylam, ze zaczynaja mi sie tam pokazywac zmarszczki, jak narazie plytkie, ale mimo wszystko :?

Nie wiem czy botoks by sie nadawal..?
http://www.ocean-urody.pl/usuwanie-zmarszczek-botoksem-czym-botox-dobry-wybor/
A może osocze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-23 08:18 przez edamorka.

a bardzo masz je widoczne? bo to brzmi od zewnętrznej stronie to tak jakby to były kurze łapki. czy ja wiem czy od razu trzeba myśleć o botoksie? może zacznij się masować, ćwiczyć mięśnie, nawilżaj skórę koło oczy.. jeżeli są bardzo głębokie to może faktycznie zabiegi.

a co myślicie o wałkach z jedoitem czy czymś podobnym?

niestety mam podobnie, używam teraz serum pod oczy BasicLab, a przed ważniejszymi wyjsciami ratuje się płatkami Revitale Q10 jak do tej pory najlepsze jakie miałam. Raz na miesiąc robie sobie dermarollerem zabieg na całą twarz i ostrożnie pod oczyma bo to igiełki, na to nakładam po kolei kw. aloes zatężony, kolagen i elastyna, mleczko pszczele, kw. hialuronowy , wszystko się ładnie wpija w skórę. Oraz staram się dobrze wysypiać bo jak nie to od razu skóra wygląda gorzej, jest sucha, a zmarszczki na granicy twarzy pod ocami to ja mam takie od spania, bo twarzą w poduchę na boku śpię. Co działa na 1000% co odczułam na sobie to jak piłam te 1,5 - 2 wody dziennie i jadłam sporo warzyw co dzień 2-3marchewki (surowa zblendowana + 1 łyzka oleju lnianego). Skóra pod oczami była wygładzona, bardzo nawilżona i jak po jakimś wypełniaczu, doliny łez zniknęły. Ale tu potrzeba systematyczności i dbania o siebie. Od jakiegoś lekarza słyszałam że dla kobiet bardzo wżna jest podaż wit z grupy B bo odgrywają kluczową rolę w spowolnieniu starzenia i piękny wyglądzie skóry itp. Najlepiej z marchewki ze zdrowym olejem, bo wtedy przyswajają się najlepiej witaminy. No i to prawda, tak pięknie i młodo jak wówczas nie wyglądałam nigdy.Musze to powtorzyć.

Witajcie,
od jakiegoś czasu zauważam u siebie pogłębianie się zmarszczek wokół oczu. Stosowałam już multum kremów i masek pod oczy. Jednak nic nie pomaga. jestem po lekturze tego artykułu. Twierdzą w nim, że najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się zmarszczek są zastrzyki kolagenowe. Sprawdzałam ich cenę. Oszczędzając jakiś czas byłabym w sanie sobie je sfinansować. Jednak chciałam zapytać Was drogie Panie czy kiedyś stosowałyście taki zabieg?
Jak jest z jego efektywnością czy nie jest czasmi tak, że za rok, dwa będę musiała go powtórzyć. Pytanie także jak wyglądają ślady po nakłuciach i czy jest to bardzo bolesne?
Podpowiedzcie czy ryzykować czy szukać innych rowiązań ?

Na powstawanie zmarszczek wpływ ma wiele czynników: geny, niewłaściwa pielęgnacja cery, palenie tytoniu, zła dieta i tak dalej. Niestety, zmarszczki prędzej czy później i tak się pojawią. Oczywiście jeżeli tak jak ja, zbytnio sobie nie radzisz z ich obecnością to powinnaś zdecydować się na jakiś zabieg, który je redukuje. Ja raz do roku korzystam z oferty krakowskiej kliniki vesuna i redukuje zmarszczki za pomocą prepratu, bazujący na kwasie hialuronowym. Zmarszczki znikają, a ja znowu czuje się dobrze, sama ze sobą.

Przede wszystkim odstaw uzywki i zmien tryb zycia, jak jestes mloda to skora jeszcze sie zregeneruje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyczka w Warszawie