Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

21 lip 2014 - 12:54:33

Miałam robiony laser CO2 ale już po wyleczeniu twarzy. Zabieg był bolesny ale do przeżycia. Powtarzałam go trzy razy. Rezultaty są, ale nie można liczyć na cud. Blizny się zmniejszyły, ale nie ma mowy o ich całkowitym zniknięciu. Nie wiem niestety, jak działa laser leczący trądzik.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

01 wrz 2014 - 12:00:03

ja trądzik wyleczyłam zabiegami laserowymi w arkadii w opolu. Dopiero to mi pomogło. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Czytałam, że te zabiegi bywają nieskuteczne ale u mnie były skuteczniejsze niż inne formy terapii

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

18 lip 2015 - 22:19:54

ja też ostatnio dużo czytam na ten temat. Mam na nogach parę blizn ("grzechy" dzieciństwa ;)) które chceę usunąć. I tak sobie właśnie przeglądam różne artykuły. Ostatnio wpadł mi ten: http://kobiecylajf.pl/id490,nowoczesne-leczenie-blizn-laserem-palomar-star-lux-500/ i ten laser rzeczywiście mnie przekonuje. Ciekawe czy też będzie boleć ...

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

26 lip 2015 - 13:11:17

Tutaj można znaleźć ułożony przez dermatologów ranking sposobów na trądzik: KLIKNIJ . Powinno się przydać :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

30 paź 2015 - 10:34:17

Cytat
milensik
Miałam robiony laser CO2 ale już po wyleczeniu twarzy. Zabieg był bolesny ale do przeżycia. Powtarzałam go trzy razy. Rezultaty są, ale nie można liczyć na cud. Blizny się zmniejszyły, ale nie ma mowy o ich całkowitym zniknięciu. Nie wiem niestety, jak działa laser leczący trądzik.

Co do trądzika, to mi pomogły zabiegi z uzyciem peelingu kawitacyjnego. A laserem, jak sama piszesz, tez można usuwać trądzik. Mogę pokazać Ci fotki z takiego zabiegu:
Przed:

i po:

Fotki pochodzą ze strony gabinetów medycyny estetycznej: http://clinicforyou.com/pl/ .

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

01 gru 2015 - 11:33:39

Jeśli po trądziku zostły blizny to faktycznie laser jest bardzo pomocny w tej kwesti. Sama wcześniej musiałam zakrywać blizny grubą warstwą podkładu. Szczególnie latem nie jest to fajne, dlatego w zeszłym roku zdecydoawałam sie na zabieg laserem ResurFx. Zabiegi miałam 2, efekt mnie zadowala. Teraz w moim ulubionym salonie w Krakowie Vici Clinic jest promocja 1+1 zabieg gratis :) Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

29 gru 2015 - 22:43:30

Podobno bardzo skuteczna w leczeniu trądziku jest karboksyterapia. Sama nie próbowałam, ale co nieco czytałam na temat tego zabiegu na stronie <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 10:34 przez moderator.

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

30 lis 2017 - 21:11:50

Sama długo walczyłam z moim trądzikiem - bardzo się go wstydziłam, ale niestety żadne kremy, ani specjalne wymyślne kuracje zupełnie nie działały. Pomógł dopiero zabieg laserem Ellipse w Vici Clinic w Krakowie. Trądzik po tygodniu zupełnie, trwale zniknął. Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam, bo inaczej chyba dalej wstydziłabym się siebie i ukrywała przed światem.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

05 gru 2017 - 13:43:29

Po jednym zabiegu zniknął? Ile to kosztowało?

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

11 sty 2018 - 14:45:34

Polecam brać izotretynoinę (izotek). Kuracja jest naprawdę bardzo skuteczna. Z tego co słyszałam laser nie daje fajnych efektów, a dużo kosztuje

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

05 lut 2018 - 19:15:22

Nie polecam żadnych środków które wciska nam telwizja i rzekomo lekarze korzystałam ze wszystkiego i nic z desperacji zacząłam szukam jakiś zabiegów i natrafiłam na bardzo fajną i przyjemną klinike Forever Young w Warszawie pan doktor okazał się przemiłą osobą i po kliku wizytach pozbyłam sie swojego problemu teraz jestem osobą pełna werwy i nie wstydze sie już siebie <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-05 10:32 przez Ada1088.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

14 lut 2018 - 12:30:25

A nie ma szansy, że po takim zabiegu też zostaną blizny Na jakiej zasadzie to działa?

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

15 maj 2021 - 16:42:19

Ja też mam problem z trądzikiem. Próbowałam różnych sposobów, ale trądzik nie ustępuje. Zastanawiam się, czego jeszcze mogłabym spróbować. Myślę nad laserowym leczeniem trądziku https://proclinic.pl/leczenie-tradziku/ Macie jakieś doświadczenia z tego typu zabiegami? Jakie dają efekty?

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

23 maj 2021 - 11:42:04

Mojego syna wyleczyłam z trądziku kremem Ducrayem https://www.notino.pl/ducray/keracnyl-nawilajcy-krem-do-twarzy-do-skory-tlustej-ze-sklonnoci-do-trdziku/ Dermatolożka mi go poleciłam. Trwało to ok roku ale cera bez porównania. Oczywiście zmieniłam sposób żywienia bo też miało wpływ i widać mega progres.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poparzenie