Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lis 2012 - 14:47:59

Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem już co mam robić:(
Chodzi o moją cerę, w sumie od zawsze miałam z nią problem ale teraz to już nie mogę nad tym zapanować. I nie chodzi o to że jestem jakoś mega wysypana. Co chwile w sumie wyskakują mi jakieś ropne krostki, mniejsze lub większe, najczęściej na brodzie i czole. W sumie dość szybko przysychają ale zaraz po tym wyskakują mi kolejne. Najgorsze jest to że zostają mi po nich blizny i w sumie pół twarzy mam w plamach :( próbowałam już wielu rzeczy- mikrodermabrazję u kosmetyczki, dwa lata leczyłam się u dermatologa- pierw jakieś kremy, maści i żele, później antybiotyk. Poprawa była minimalna, po czym znów sie pogorszyło. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i w sumie pomogło na ramiona, plecy i dekolt (bo tam też miałam problem),ale cera pozostała w sumie bez zmian.
Teraz zastanawiam się nad leczeniem laserem. Podobno pomaga, likwiduje trądzik i blizny. Z racji że to nie mały wydatek pytam się Was- czy któraś z Was miała robiony zabieg laserem, albo zna kogoś kto miał robiony? Bardzo proszę o opinie!

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lis 2012 - 14:52:03

zabiegi laserowe sie raczej robi na pozostalosci po tradziku(blizny) najpierw musisz wyleczyc twarz , tez mialam z tym problem i jedyne co mi pomoglo to Roaccuante (nie wiem czy dobrze napisalam inna jego odmiana to Izotek) 3 dni temu mialam robiony laser mikrofrakcyjny co2 (na blizny)wiec na razie o efektach sie nie bede wypowiadac

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lis 2012 - 15:13:56

No ja ostatnio przeczytałam że laser też leczy trądzik bo zabija bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku.Już naprawdę nie wiem co robić :( mam zamiar przejść się do salonu i dokładnie wypytać co i jak ale wolałam się jeszcze Was zapytać czy pomaga.

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lis 2012 - 15:17:22

sa rózne rodzaje laseru zalezy o jaki ci chodzi ja mialam robiony frakcyjny i on jst na zmarszczki, blizny , przebarwieniaitp na tradzik nie, tylko ze kosztuje dosc duzo bo 1500złotych

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lis 2012 - 15:28:54

Chodzi mi o IPL. Wiem że sporo to kosztuje ale naprawdę mam już serdecznie dosyć problemów z cerą...ciągle tylko wydaje na jakieś maści, żele i płyny, które mi nie odpowiadają i tylko na darmo pieniądze wydaje.

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

14 lis 2012 - 16:58:30

A byłaś z tym u dermatologa? Doradził Ci laser, czy może zaproponował inne wyjście?

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

14 lis 2012 - 17:07:28

ja mam blizny po tradziku czas od czasu cos wyskoczy. ale jestem umowiona an poniedzialek an mikrodermobrazje i kwasy. ale nie u kosmetyczki tylko u Pani Doktor ktora ma swoj prywatny gabinet medycyny estetycznej. widzialam jej dokonania i sa zdumiewajace. ale ja mieszkam w Jaroslawiu(podkarpacie). od 6-8 zabiegow na moja twarz koszt jednego 200zl.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

14 lis 2012 - 21:51:44

ja stosuje Nonacne - mi pomógł trochę ten środek, więcej informacji na jego temat znajdziesz tu http://nonacnenatradzik.pl/tradzik-jakie-zastosowac-leczenie-najskuteczniejsze-sposoby-na-zwalczenie-tradziku.html

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

14 lis 2012 - 22:00:37

Ja leczyłam blizny laserem, 10 powtórzeń. Nie musiałam mieć wyleczonej twarzy z trądziku ani zmytego makijażu. Były jakieś efekty ale to nie działało od razu tylko po jakimś czasie. Po 3 miesiącach miałam powtórzyć ale już nie chodze a na twarzy mam to samo co przedtem,Ciągle coś wyskakuje a blizny zostają. Myślę, że możesz spróbować. Co prawda nie wiem ile to kosztuje bo miałam okazje za darmo.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lut 2014 - 13:07:03

Na trądzik działa np. aplikator HB, tj. Hildegard Braukmann. Powinniście skutecznie poprawić stan skóry w kilka tygodni. U mnie to właśnie tak udało się wyeliminować cały trądzik, a przyznam, że swego czasu moja skóra była w opłakanym stanie ;/

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lut 2014 - 13:10:43

nie wiem, czy bierzesz tabletki anty, ale jeśli tak, to spróbuj je zmienić na regulon - bardzo pomaga na cerę i jeśli tarczyce masz ok to nie ma przeciwwskazań. przyczyny mogą być różne - najczęstsze to gronkowiec i hormony. Na rozszalałe hormony mi pomogły dobrze dobrane tabletki a na gronkowca trzeba iść do laboratorium i zrobić posiew zawartości syfka i dopiero wtedy brać antybiotyki na które owe świństwo jest wrażliwe lub zrobić autoszczepionkę i mieć z głowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:15 przez roksolana83.

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lut 2014 - 13:18:58

Moja koleżanka u siebie w gabinecie wykonuje taki zabieg, mówi, że efekty są dobre. Niestety ja się temu nie poddałam, więc z własnego doświadczenia nie mogę powiedzieć. :)
Roksolana- a jak już wykryto gronkowca to antybiotyk przepisał Ci lekarz rodzinny czy dermatolog?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:22 przez corkachaosu.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

13 lut 2014 - 16:01:51

Hej,
myślę że warto być zajrzała tutaj:
http://derma-clinic.pl/tradzik

Poczytasz o sposobach leczenia trądziku, a także znajdziesz informację o zabiegach laserowych. Najlpiej jednak zgłosić się do dobrego lekarza na konsultację, on powinien doradzić ci skuteczny rodzaj leczenia.

Pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

21 lip 2014 - 12:25:48

Aplikator na wypryski HB - na prawdę robi ogromną różnicę, w moim wypadku zmiana była diametralna, po prostu udało mi się całkowicie odmienić skórę. To straszy temat, ale nie był dla mnie prosty.

Laserowe leczenie trądziku i blizn.

21 lip 2014 - 12:50:18

Ja byłam na laserach w celu pozbycia się blizn/przebarwień po trądziku, miałam robiony 4 razy , pełen efekt miał być widoczny po pół roku (Pan Doktor mówił,że tyle czasu się regeneruje skóra). Po 2 zabiegach różnicy widać nie było,po 3 zaczęło się pomału coś dziać, ale muszę przyznać, że spodziewałam się dużo lepszych efektów, trądzik mam nadal więc co z tego, że tamte przebarwienia zbledły jak wciąż pojawiają się nowe wypryski a co za tym idzie - nowe blizny. Wydałam na to kupe kasy, bo chciałam w końcu móc się pokazać ludziom bez makijażu a koniec końców wyszło na to , że i tak cała buzie dalej mam w tych okropnych bliznach .. Myślę, że gdyby nie pojawiały się co jakiś czas nowe zmiany trądzikowe to byłabym zadowolona z tych laserów, ale w takiej sytuacji to ciężko mówić o "nowej cerze" , niestety.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana kształtu zębów!