Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

26 sie 2014 - 14:28:18

Cytat
Valentynka
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma tatuaż na biodrze i jest po ciąży? Jak zachowuje się tatuaż po takim rozciągnięciu skóry? Co z rozstępami? Macie może jakieś zdjęcia tatuażu przed i po ciąży? Chciałabym sobie zrobić tatuaż na boku, ale boję się tego jak się zachowa po ciąży, słyszałam różne opinie na ten temat więc mam mieszane uczucia.

Kochana ja mam na całym boku i nie było żadnego problemu. Tatuaż wygląda tak jak wcześniej :)
Cytat
Sachmettt
Znacie w wawie jakiegos dobrego tatuazyste/tke ??

Polecam SIWEGO- Łukasz jest tatuażystą wiele lat dziarał mnie ma świetne podejście. Pracuje w studio tatuażu IMMORTAL ART na Warszawskim Ursynowie :) z lekkim serduszkiem polecam!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 14:30 przez xdsyrenkaxd.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

26 sie 2014 - 14:33:42

a jak cenowo ? Moj tatuaz bedzie mały ..

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

26 sie 2014 - 14:37:20

Cytat
Sachmettt
a jak cenowo ? Moj tatuaz bedzie mały ..

Ja zapłaciłam 350zł za 2 słowa i mały rysunek 2 ptaszków, natomiast napis był dość dużych rozmarów :) Szczerze polecam bo uważam, że lepiej wydać raz te 300zł i mieć z głowy niż iść do "kolegi" i roobioną maszynką znosić ból za 100zł który i tak będziesz musiała przerabiać, zasłaniać bądź poprawiać w profesjonalnym salonie kiss

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

26 sie 2014 - 14:40:08

moze i racja. To ma byc moj pierwszy tatuaz.3 slowa na nadgarstku

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

31 sie 2014 - 23:39:24

Cytat
mysia666
Cytat
HellTiga
JA uwielbiam tatuaże i kolorowe i czarno białe,
natomiast nie lubie ,,modnych'' tatuaży, jak była moda na motylki wszyscy je mieli..jak moda na te drzewko z ptaszkami nagle wszyscy chca, czy też te piórka...

Tatuaże mogą być brzydkie, ale muszą znaczyć coś ważnego dla osoby która je posiada:)

dokładnie
albo "modny" łapacz snów ;]

A jak dla kogos wlasnie "łapacz snów" znaczy "cos waznego"?! To ma sobie go nie zrobic bo bedzie uznany jego tatuaz za "oklepany"?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-31 23:40 przez ewelcia24.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

04 wrz 2014 - 16:46:10

Orientuje się ktoś jaka mniej więcej może być cena takiego tatuażu? :)



TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

23 wrz 2014 - 20:10:03

Zależy od tego jaką chcesz wielkość, w jak dużym mieście mieszkasz i w jakim studiu będziesz robił. U mnie tam gdzie ja zawsze robię w Bielsku za coś takiego 50-100 zł, ale są studia gdzie nawet za najmniejsze słowo biorą od 150 w górę

Cytat
mysia666
mam pyyytanko :)
jutro ide robić swój pierwszy tatuaz
i mam pytanko jak o niego dbać
czytałam że nie należy nakładać na niego żadnych plastrów ani folii
czy to prawda?

Największa głupota nakładać folię. Tatuażysta owszem nałoży ją po wykonaniu tatuażu ale do 3 godzin trzeba ją ściągnąć i nie zakładać jej już, bo tatuaż może się po prostu zaparzyć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-24 22:29 przez hollystyle.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

25 wrz 2014 - 22:33:20

Mam pytanie do kogoś doświadczonego...
Mam tatuaż na przedramieniu, robiony dwa tygodnie temu. Jest to mój drugi tatuaż. Chodzi o to, że martwi mnie jego wygląd, powinien być już dosyć dobrze zagojony, ale problem polega na tym, że cały się świeci, i wygląda jakby pokrywały go malutkie blizny. Obawiam się że one już pozostaną... Sam proces gojenia przebiegał prawidłowo, skóra lekko schodziła, blizny pojawiły się później. Czy jest szansa że jeszcze się zmieni? Że to element procesu gojenia? I nie wiem już czy dalej go smarować czy już sobie darować, nie wiem co będzie lepsze dla skóry. Dziękuję za ewentualne rady :)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

07 paź 2014 - 09:39:56

Cytat
hollystyle
Zależy od tego jaką chcesz wielkość, w jak dużym mieście mieszkasz i w jakim studiu będziesz robił. U mnie tam gdzie ja zawsze robię w Bielsku za coś takiego 50-100 zł, ale są studia gdzie nawet za najmniejsze słowo biorą od 150 w górę

Cytat
mysia666
mam pyyytanko :)
jutro ide robić swój pierwszy tatuaz
i mam pytanko jak o niego dbać
czytałam że nie należy nakładać na niego żadnych plastrów ani folii
czy to prawda?

Największa głupota nakładać folię. Tatuażysta owszem nałoży ją po wykonaniu tatuażu ale do 3 godzin trzeba ją ściągnąć i nie zakładać jej już, bo tatuaż może się po prostu zaparzyć.

A nie prawda :) Ja kazdy tatuaż jaki robiłam pielęgnowałam tak:
1. Po wyjsciu ze studia mialam folie
2. Po powrocie do domu folie zdejmowalam i mylam tatuaż wodą z mydlem (nie zadna gabka tylko delikatnie paluszkami i nie wycieralam tylko nowym albo wypranym reczkiniem delikatnie przykladajac do skory "wycieralam";)
3. Na noc a w zasadzie przez pierwsze 3 noce nakladalam masc i na to folie
4. Rano zdejmowalam i ponownie mylam woda i mydelkiem takie mycie w ciagu dnia powtarzalam mniej wiecej 5 razy dziennie

Dodam ze moje tatuaze goja sie w 2 tygodnie :P a w zasadzie po tygodniu schodzi nadmiar tuszu czyli ten nasz "czarny strupek" którego sama oczywiscie nie zrywam. Maść którą mega polecam to "Easytatoo" koszt okolo 50zl w salonie tatuazu wiec warto kupic z kims na spolke smarowalam tez Alantanem ale proces gojenia znacznie sie wydluzal (u mnie do miesiaca)

Cytat
anulka_22
Mam pytanie do kogoś doświadczonego...
Mam tatuaż na przedramieniu, robiony dwa tygodnie temu. Jest to mój drugi tatuaż. Chodzi o to, że martwi mnie jego wygląd, powinien być już dosyć dobrze zagojony, ale problem polega na tym, że cały się świeci, i wygląda jakby pokrywały go malutkie blizny. Obawiam się że one już pozostaną... Sam proces gojenia przebiegał prawidłowo, skóra lekko schodziła, blizny pojawiły się później. Czy jest szansa że jeszcze się zmieni? Że to element procesu gojenia? I nie wiem już czy dalej go smarować czy już sobie darować, nie wiem co będzie lepsze dla skóry. Dziękuję za ewentualne rady :)

Najlepiej byloby jakbys pokazala zdjecie.. Czy dalej jest to samo? "blizny" to moze byc efekt niedogojonego tatuazu czyli ten nasz "czarny strupek" nie zszedl do konca a przed zejsciem sie marszczy i wlasnie tak wyglada.. jesli Tatuaz sie swieci znaczy ze masz jeszcze strupek.. Nie zrywaj go pozwol zeby odpadl sam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-07 09:43 przez xdsyrenkaxd.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

20 sty 2015 - 12:54:36

cześć dziewczyny, robię w piątek tatuaż, mały napis na żebrach (nie pod piersią, z boku żeber) i mam pytanie czy będę mogła w sobotę ćwiczyć na siłowni? z góry dziękuję za odpowiedź

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

21 lut 2015 - 17:59:28

azazel W Warszawie lub w Milanówku

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

24 lut 2015 - 19:01:26

A jakieś sprawdzone studio tatuażu na Śląsku? Okolice Mikołowa, Tych, Katowic, Sosnowca?

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

24 lut 2015 - 19:11:50

ja polecam jasia z świerklan skąd konkretnie jesteś?

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

25 mar 2015 - 20:19:50

Ciągle szuka odpowiedniego wzoru dla siebie:)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

14 kwi 2015 - 17:45:51

Najgorszy tatuaż jaki robiłam był na stopie i na karku. Oba małe, bo boję się większych, ale nawet taki małe bolały jak sam...nie powiem co. Jednak tatuaże mają to do siebie, że uzależniają i czuję, że już wpadłam po uszy. Po następny idę pod koniec maja ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz, robic?