Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:00:17

Na wstepie zaznaczam, ze nie zamierzam rozpoczynac dyskusji na temat operacji plastycznych i tego kto jest za a kto przeciwny, jezeli ktos ma ochote na taki temat niech go sobie zalozy :)

Rusza druga edycja programu Sekrety Chirurgii. Czy ktoras z Was wyslala zgloszenie? czy dostalyscie zaproszenie na casing (albo znacie kogos takiego)

a moze bralyscie udzial w poprzedniej edycji programu albo chociaz bylyscie na poprzednim castingu ?

Bardzo prosze o wypowiedzi i pozdrawiam :)

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:00:56

pierwsze słyszę o takim programie ;)

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:01:53

Cytat
claudyn
pierwsze słyszę o takim programie ;)
ja też

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:02:10

leci na tvn style, byla pierwsza edycja, cieszyla sie spora popularnoscia, wiec niedlugo bedzie kolejna :) mozna sie bylo zglaszac poprzez smsa. ale chyba jest juz po wstepnych eliminacjach

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:03:07

Ja również pierwsze słyszę.

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:04:17

hehe, to tym lepiej :p

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:06:57

nigdy nie słyszałam o tym programie tak samo jak poprzedniczki. To coś jak łabędziem być (czy jakoś tak) ??? że babki chcą być piękniejsze wiec robią im różne operacje i potem wybierają spośród tych zmienionych miss ?

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:08:20

nawet gdybym wiedziała o II edycji nie wysłałabym zgłoszenia, nie znam też nikogo kto się zakwalifikował

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:10:06

nie nie, to program gdzie mowisz o swoim problemie i jest on (albo i nie jest) naprawiany na koszt stacji. dziwne, ze nie slyszalyscie, byl teraz b. popularny, dlatego tez rusza II edycja. powtorki leca praktycznie codziennie (a nawet kilka razy dziennie ) na tvn style. taka bzdurka. ale to nie ma nic wspolnego z labedziem byc

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:10:53

Poprzez wyslanie smsa mozemy wziać udział w tym programie?

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:11:31

Cytat
hrabina_san
nie nie, to program gdzie mowisz o swoim problemie i jest on (albo i nie jest) naprawiany na koszt stacji. dziwne, ze nie slyszalyscie, byl teraz b. popularny, dlatego tez rusza II edycja. powtorki leca praktycznie codziennie (a nawet kilka razy dziennie ) na tvn style. taka bzdurka. ale to nie ma nic wspolnego z labedziem byc


A oni robią taką totalną metamorfozę? Czy zabiegi typu naprawa zębów i nara do domu?

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:12:13

nie. nie robia ani zebow ani wlosow. chodzi o operacje plastyczne. jak ktos ma wiecej niz jeden problem to moga zrobic cos wiecej. oczywiscie najczesciej robia piersi albo odsysaja brzuch

Cytat
karcia1356
Poprzez wyslanie smsa mozemy wziać udział w tym programie?
tak, trzeba wyslac smsa, ale oczywiscie to tylko poczatek gory lodowej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 19:12 przez hrabina_san.

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:14:15

To jest ten program, gdzie przyszedł jakiś młody Edzio-pedzio niewyjściowy i chciał żeby go zrobić bardziej męskim, bo nie podoba mu się jego twarz, chciał wymodelować kości policzkowe, brwi, usta, a lekarz mu odmówił? To jakoś w pierwszych odcinkach było chyba. I Ty chciałaś się zgłosić do programu żeby Cię pokroili i nagrali to? O_o Aha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 19:15 przez madziutex.

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:14:22

to mogą mi zrobić nos bo mam jak kartofel ;p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Sekrety chirurgii

08 lis 2012 - 19:14:32

ja bym pod nóż nie poszła bo ideału udoskonalić się nie da :D A tak serio to nie mam aż takich kompleksów, niedoskonałości czy coś żeby się ciąć. Ale nie mam nic do osób, które poddają się takim zabiegom oby tylko nie przesadzić jak Donatella Versace chociażby :)
Wiem, że takie zabiegi niejednym uratowały czy też polepszyły jakość życia.

A programu nie widziałam :)
Na TLC oglądam czasami "lekarze ostatniej szansy" czy jakoś tak :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4