Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja polecam oszyszczanie wątroby wg dr. CALRK (mozna o tym poczytac w googlach). robie to regularnie co 2 tyg (tak jak trzeba). oczywiscie nie od jednego razu ale schudłam pare kg, zdecydowanie poprawiła mi się cera, powoli znikają pieprzyki. a kamienie z woreczka żółciowego które wydalane są podczas kuracji są rzeczywiscie takie jak opisane na tych stronach!
polecam dziewczyny, poczytajcie!

24 godziny na samej wodzie, ale nie z dnia na dzień! na oczyszczenie organizmu trzeba pierw się przygotować psychicznie i nic drastycznie! poczytaj na googlach porady dietetykow w tej sprawie. ; )

ja również polecam ksiązki Michała Tombaka :)
zielona herbata dwa razy dziennie nic nie da, tak jak żadne cudowne plastry czy środki, te wszytskie śmieci gromadzą się przez lata, więc trzeba mieć też odpowiednią wiedzę i przede wszystkim wytrwałość żeby osiagnąć efekt :)

Jesli chodzi chemię to polecam LINEA DETOX :) biorę od 2 miesiecy i jesli chodzi o oczyszczanie organizmu to rewelacja :) a domowe to błonnik i duzo wody ;)

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

A slyszala ktoras z was o tabletkach vinesse?:)

A ja robiłam kiedyś tak, że prawie nic nie jadłam, piłam 5 litrów wody dziennie . Nawet kilka kilo mi ubyło w ciągu miesiąca ;)

szklanka wody (niesłodkiej) z cytryną na czczo przed śniadaniem

Cytat
melk_a
szklanka wody (niesłodkiej) z cytryną na czczo przed śniadaniem

racja! Wieczorem naszykuj szklankę gorącej wody, dodaj do niej łyżeczkę rumianku i cytrynę w plastrach. Plus codziennie duuuużo wody i zielona herbata.
Głodówka n e v e r

Cytat
ktomz
bratek do picia, Strasznie moczopedny I nie pachnie dosc dobrze ale dla mnie jest nieodlacznych elementem przynajmniej raz na dwa dni :) A do zapachu czy smaku przyzwyczailam sie juz

Dokładnie, ja też stosuje(idealna przy cerze trądzikowej!!!) Faktycznie, jest niesmaczna, ale można się przyzwyczaić. Jest to mały koszt, bo z 3 zł a działa

polecam z rana przegotowana woda z cytryną przed śniadaniem

a jak pogorszy mi się perystaltyka jelit to suszone morele mi pomagają



co do głodówek, to takie "zrywy" jednodniowe to głupota,
do 1-dniowej głodówki trzeba się przygotowywać 2 tygodnie, powoli eliminując z diety poszczególne pokarmy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 16:12 przez pauli05.

ja oczyszczam organizm miąszem z ALOESU do picia..ale nie może mieć on w składnie skórki z aloesu..Jest poprostu rewelacyjny..nawet jak mnie brzuch boli albo coś to pije to właśnie :) a ten ALOES kupuje z firmy FOREVER , bo te apteczne nie są takie dobre . :)

olejek rycynowy- kosztuje maksymalnie 6 zl.

zielona i czerwona herbata ! tylko tak naturalnie mozna sie dobrze oczyscic ;)

nie czytałam wyższych odpowiedzi i nie wiem czy było wymienione ale "liść senesu" jest to herbatka kupywana w aptece ok.4-5 złoty. :)
działa dość szybko przeczyszcza jelita doszczętnie :D
Bo w organiźmie człowieka odkłąda się dużo niepotrzebnych rzeczy :D
spadło mi przez to 5 kg. :) POLECAM :)

Najlepiej jest zrobić sobie taką dietę płynną przez pare dni czyli pić świerze soki z warzyw i owoców, ale trzeba wystrzegać się wszelkich używek. I powiedzmy w środku naszej płynnej diety, zrobić jeden dzień głodówki tylko na wodzie.

Ja słyszałam do lekarza, że np wątrobę odtruwa sok z kapusty kiszonej pity przez 2 dni ;]Tylko nie szukaj takich rewelacji w internecie a w książkach medycznych.

Tylko z takim detoksem organizmu wiążą się pewne skutki uboczne jak bóle głowy, zawroty głowy, mogą być zaparcia bądź jakieś wymioty, podrażnienie, bóle brzucha itp. gdyż organizm pozbywa się wszelkich toksyn. Dlatego też do takich rzeczy trzeba się dobrze przygotować, jesli masz jakieś problemy zdrowotne to najlepiej zaczerpnąć porady lekarza ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się masz Blada twarz!