Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

soki warzywne nawet i te ze sklepu ora pidcie herbaty z kopru włoskiego

Cytat
paulinka512
przegotowana woda z sokiem z połowy cytryny na czczo :) wpływa na metabolizm, przemianę materii, a także wspomaga odchudzanie :) nawet jeśli komuś nie zależy na diecie to warto coś takiego stosować :))

No właśnie ona niespecjalnie oczyszcza.
Od czasu do czasu owszem, można, ale nie jest to sposób na skuteczne oczyszczanie.



Cytat
kamcia777
Woda z Imbirem naprawdę pomaga:)


Prawda! Najlepiej zrobić to wg przepisu:

- 2cm kawałek imbiru obrać i pokroić w kostkę (można dodać natkę
pietruszki, jak ktoś lubi)
- zalać wodą do połowy szklanki
- zostawić na noc
- rano dolać 100 ml przegotowanej wody
- opcjonalnie można dodać sok z połowy cytryny

Na toksyny działa jak miotła:)

Pamiętajcie też, dziewczyny, że przy oczyszczaniu TRZEBA się zdrowo odżywiać. Żadnych węglowodanów i cukrów!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:28 przez sztabka.

Picie rano na czczo "napoju cytronowo-czosnkowego".

1 ząbek przeciśnięty przez praskę prosto do szklanki, zalany sokiem wyciśniętym z połowy cytryny i niecałą szklanką ciepłej (niegorącej) przegotowanej wody. Można dodać coś słodkiego do smaku - miód, cukier itd, ale tylko w razie konieczności :) Wymieszać, od razu wypić.

Oczyszcza i stawia na nogi od razu :D

polecam medycynę chińską :) bazuje na naturalnych składnikach i nie wykańcza naszego organizmu. Ja osobiście stosuje COLO-VADA-PLUS jednak jest to zlecone przez lekarza który stosuje medycynę chińską. Jak na razie schudłam 5 kg i całkowicie pozbyłam się toksyn z organizmu, jednak mówię od razu że wymaga to wielu wyrzeczeń z naszej strony.

Duuużo wody, herbatka z pokrzywy raz dziennie przez 3 tyg. Wiem jest okropna ale można się przyzwyczaić, ja piłam już jak zwykłą herbatę

ja slyszalam ze picie szklanki wody naczczo oczyszcza organizm z toksyn ;) napewno nie zaszkodzi wiec moze warto sprobowac ;)

u mnie na blogu niedługo sposobach na oczyszczenie organizmu:) zapraszam

Oczyszcza również bratek trójbarwny,jest dobry dla cery tłustej i mieszanej ze skłonnoścą do różnych wyprysków ,zaskórników.... ja pije wieczorem herbatke czasem mieszam z pokrzywą ....naprawde pomaga,bo jeśli skóra robi się czysta to znaczy że organizm też oczyszcza bo wiadomo że wszystko nam powie wygląd skory przeważnie na twarzy....pozdrawiam

Cytat
iwiza
Bardzo skutecznym sposobem na oczyszczanie organizmu z toksyn jest picie przez 2 tyg.wywaru z pokrzywy(nie slodzic) najlepiej ze swiezej..ale w sezonie jesienno-zimowym mozna zaopatrzyc sie w sklepie zielarskim takim wywarem
Nie przestrasz sie jesli w trakcie uzywania tego wywaru cera bedzie chropowata, w dotyku niemila..to efekt pozbywania sie toksyn ..po 2 tyg..cera nabiera gladkosci i jest swieza..naprawde warto..pokrzywa ma magiczna moc

ja piłam pokrzywe,ale już kupiony sok.Smak taki sobie.Ciśnienie mi bardzo spadało,a że mam małe to słabłam.
Aczkolwiek również polecam.Ma wiele zastosowań

Ja słyszałam, że grepfruty mają właściwości, które oczyszczają organizm z toksyn, dlatego podobno warto wycisnąc sobie szkalnkę soku ze świezych grejpfrutów w ciągu dnia :)

zweryfikowana
Posty: 515
Ostrzeżenia: 1/5

Sok z aloesu na działanie oczyszczające :)

Może oczyszcza tylko skórę, ale muszę polecić SAUNĘ! Na mnie przynajmniej działa niesamowicie. Skórę mam idealnie gładką - likwiduje zaskórniaki. Dodatkowo przy pierwszych wizytach pociłam się jak mops i nie najlepiej to pachniało, ale po regularnym chodzeniu (1- 2 razy w tygodniu) jest dużo lepiej - mniej się poce, zapach nautralny, raczej przyjemny jak to skóry. Polecam :)

jeden dzień w tygodniu nic nie jeść tylko pić wodę.

Ja kiedyś jak w trakcie imprezy opróżniłam swój ogranizm praktycznie ze wszystkiego (oczywiscie niezamierzone) to na nastepny dzien mialam tak płaski brzuch, ze az bylam w szoku. Ale nie polecam takiego sposobu :D

POdobno kiwi oczyszcza organizm z toksyn

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o rady