Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oponka

05 lis 2012 - 17:08:51

Hej dziewczyny moim problemem jest mała oponka która powstaje na moim brzuchu :(. Całkowicie nie mam pojecia jak sie jej pozbyc i mieć idealnie płaski brzuszek :D Nie jem prawie wcale słodyczy, fast fódów i ogólnie staram sie zdrowo odzywiac i jeśc czesto małe posiłki. Dodadkowo mam bardzo dobry metabolizm i waże 40 kg przy wzroście 160. Poraździe mi co zrobic żeby nie schodnąc z całego ciała(i tak mam niedowage) a jedynie pozbyć sie oponki. Brzuszki albo hula hop pomogą?

Oponka

05 lis 2012 - 17:14:16

Brzuszki robione codziennie mniej więcej o tej samej godzinie powinny pomoc ;) i nie trzeba się katować i robić ich niewiadomo ile, wystarczy 30-50, liczy się systematyczność :)

Oponka

05 lis 2012 - 17:23:09

O kurcze jak tam malutko ważyusz a i tak masz oponke to moze byc Ci ciezko schudnac... mialam w liceum taka kolezanka, zero biustu, rączki i nóżki jak patyczki i spory brzuch, nie chce Cie martwic ale na ileż to ona diet nie przechodzila i ilu cwiczen nie robiła to nie zlicze, a i tak chudła dalej np z nóg :/
Oczywiście nie oznacza to, że i z Tobą tak będzie, ale jak ma coś pomóc to chyba tylko i wyłącznie regularne cwiczenia

Oponka

05 lis 2012 - 17:27:17

Ta oponka jest mała, tak jakby dopiero powstaje. I nie przybierałam na wadze w miare tego jak sie powiększała dlatego diety zadnej nie bede stosować. Ale chce zapobiec jej wzrostowi :P

Oponka

05 lis 2012 - 17:32:08

nie utylas a oponka sie pojawia? to moze to ciąza? :D nie no zartuje ;P
To dawaj na dobry poczatek brzuszki, zwykle i takie na skos, tylko regularnie, codziennie i zwiekszajac ilosc. wiem, że ciężko się zmobilizowac, ale jak sie raz na tydzien przypomni to sie nic nie wskóra :P

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Oponka

18 lis 2012 - 15:16:23

Same brzuszki nie pomogą. Dlaczego? Odpowiadam fragmentem artykułu z lionfitness.pl:

Cytat

brzuszki to najpopularniejsze ćwiczenia na mięśnie brzucha i faktem jest, że są skuteczne. Dlaczego zatem tak trudno nimi wyrzeźbić brzuch? Dlatego, że mięśnie bardzo szybko przyzwyczajają się do treningu i przestają się wzmacniać, jeśli ćwiczy się na okrągło w ten sam sposób. Z tego powodu co 4-6 tygodni po prostu trzeba modyfikować trening.
A więc po pierwsze stosuj różne ćwiczenia, po drugie przyda się też trening kardio, czyli np. biegaj.

Oponka

18 lis 2012 - 15:20:08

zacznij uprawiac jakis sport.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dekolt