Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suche usta

05 lis 2012 - 16:45:04

Wiecie może co powoduje, że usta są suche? Mam wiecznie spirzchnięte, nie pomagają żadne balsamy, pomadki, domowe sposoby itd. Pomyślałam, że może to wynik niedoboru jakieś witaminy i da się naprawić problem od wewnątrz?

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

suche usta

05 lis 2012 - 16:48:40

nie mam pojęcia też tam mam czasem, próbowałaś z avonu balsam do ust z woskiem pszczelim? ja zawsze dużo tych pomadek czy balsamu tego na usta dużo nakładam na noc, taka wysmarowana jestem i po jakimś czasie stan ust się poprawia

suche usta

05 lis 2012 - 16:55:33

ja takie mam jak jest u mnie w mieszkaniu za suche powietrze i później się męczę kilka dni z takimi suchymi ustami. zeszłej zimy się smarowałam balsamem Tisane i nawet coś tam pomogło ale babka w aptece mi powiedziała, że lepszy jest Carmex i chyba go kupię w tym roku. co do naprawiania od wewnątrz to nie mam pojęcia.
spróbuj jeszcze kupić w aptece witaminę E w kapsułkach i smaruj usta tym płynem co jest w środku.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

suche usta

24 kwi 2013 - 08:13:21

Na suche usta polecam Lips & Dry Spots Balsam firmy Decubal. Zawiera między innymi zmiękczającą lanolinę, a także wosk pszczeli powodujący, że rany szybko się goją.

Pozdrawiem,
Iwona Drobicz
eRzecznik Decubal

suche usta

09 maj 2013 - 22:40:25

Polecam najpierw peeling (cukier wymieszany z miodem) > masaż szczoteczką do zębów > nałożyć na nie oliwe lub cokolwiek tłustego
Jako pomatki używam Himalaya Lip Balm! Polecam

suche usta

09 maj 2013 - 22:42:09

pij więcej wody:) polecam peeling zrobiony z łyżeczki miodu i troche cukru bardzo dobrze dziala:)

suche usta

09 maj 2013 - 22:47:45

może je oblizujesz na wietrze ,albo oddychasz często buzią ? jedyny sposób ,który mi pomaga na spierzchnięte usta to gruba warstwa miodu na nich i peeling z cukru

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

suche usta

09 maj 2013 - 22:47:50

polecam Carmex:)
ja też miałam non stop suche usta, zawsze smarowałam balsamami do ust, jakieś wazeliny, robiłam peelingi z cukru i masowałam szczoteczką usta i nic...kupiłam w końcu carmex, koszt jedyne 9,90:)
i problem się skończył całkowicie!:)wreszcie mogę stosować kolorowe pomadki bo nie ma tych brzydkich skórek...jedyna wada carmexa- uzależnia, ciągle chodzę i się nim smaruję:P

suche usta

09 maj 2013 - 22:51:48

Cytat
Patrycja21
polecam Carmex:)
ja też miałam non stop suche usta, zawsze smarowałam balsamami do ust, jakieś wazeliny, robiłam peelingi z cukru i masowałam szczoteczką usta i nic...kupiłam w końcu carmex, koszt jedyne 9,90:)
i problem się skończył całkowicie!:)wreszcie mogę stosować kolorowe pomadki bo nie ma tych brzydkich skórek...jedyna wada carmexa- uzależnia, ciągle chodzę i się nim smaruję:P
No właśnie carmex jest fajny ale nie rozwiązuje problemu, jak sie posmaruje to usta sa super jakis czas, a pozniej znow sa suche i ciagle sie tylko nim smaruje. Carmex uwielbiam szczególnie wiśniowy, ale też szukam czegoś co by rozwiązało problem suchych ust na dłużej... Ja mam ciagle suche i wtedy obgryzam te skórki, pozniej mam ranki :/

suche usta

09 maj 2013 - 22:52:41

Mi też pomaga peeling z miodu i cukru, polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 22:53 przez Olajjka.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

suche usta

09 maj 2013 - 22:53:27

smarowanie wazeliną pomaga :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

suche usta

05 sie 2013 - 14:00:05

http://pytajozdrowie.pl/?qa=1321&qa_1=co-na-suche-usta tu można znaleźć wiecej info na ten temat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oponka