Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa- opinie

08 wrz 2015 - 21:31:31

Do każdej osoby trzeba podejść indywidualnie - wszystko zależy od rodzaju włosa i ilości owłosienia. Ja miałam 5 zabiegow i tyle chyba jest zalecanych tak na oko :) Efekt jest raczej dlugotrwaly. Nie jest to jednak całkowicie bezbolesne, polecam wiec krem swiss medical kupowałam go przez stronke naporost.pl. Ogolnie depilacje laserowa polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa- opinie

15 wrz 2015 - 15:26:25

Zgadza się - wiele zależy od rodzaju owłosienia, ale i równiez od odpowiedniej częstotliwości wykonywania zabiegów. Profesjonalna kosmetyczka poinformuje, ze na zabiegi w zaleznosci od czesci ciala chodzi sie w odstepach od 4 nawet do 8 tygodni - a nie jak co poniektore leca tylko na kase i kaza przychodzic co 2 tyg, co jest kompletnie bez sensu...

depilacja laserowa- opinie

15 wrz 2015 - 21:09:15

Hej,
chyba nic odkrywczego nie napiszę na temat depilacji :) jestem po 3 zabiegach i jestem bardzo zadowolona pomimo iż na początku podchodziłam do tego sceptycznie ale skusiłam się na zniżkę od koleżanki która była też po 3 zabiegach i w sumie efekty były u niej zauważalne. Warto podkreślić że posiadam raczej dobre owłosienie do tego typu depilacji co oznacza bardzo uciążliwe na codzień.. niestety :)
Jeżeli ktoś się waha myślę że warto spróbować i zobaczyć jak organizm zareaguje najlepsze efekty są chyba na bikini.
W salonie w którym robię zabiegi trwa promocja zniżka za polecenie - zpewnością jest to dobry chwyt reklamowy ale jeśli ktoś chciałby spróbować zawsze jest okazja do złapania zniżki :)
polecam i zapraszam na maila jeśli ktoś ma jakieś pytania :)
klaudyna_154@wp . pl

Hej,
chyba nic odkrywczego nie napiszę na temat depilacji :) jestem po 3 zabiegach i jestem bardzo zadowolona pomimo iż na początku podchodziłam do tego sceptycznie ale skusiłam się na zniżkę od koleżanki która była też po 3 zabiegach i w sumie efekty były u niej zauważalne. Warto podkreślić że posiadam raczej dobre owłosienie do tego typu depilacji co oznacza bardzo uciążliwe na codzień.. niestety :)
Jeżeli ktoś się waha myślę że warto spróbować i zobaczyć jak organizm zareaguje najlepsze efekty są chyba na bikini.
W salonie w którym robię zabiegi trwa promocja zniżka za polecenie - zpewnością jest to dobry chwyt reklamowy ale jeśli ktoś chciałby spróbować zawsze jest okazja do złapania zniżki :)
polecam i zapraszam na maila jeśli ktoś ma jakieś pytania :)
klaudyna_154 małpa wp. pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-15 21:10 przez s_klaudyna.

depilacja laserowa- opinie

19 paź 2015 - 08:16:55

Ja z laserów polecam light sheer duet. Robiłam IPL i efekty były takie sobie. Generalnie dużo zależy od rodzaju owłosienia, ale też od kosmetyczki. Ja robię w http://royalbeautyclinic.pl/depilacja-laserowa i jestem zadowolona. Robiłam 6 zabiegów na nogi.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

depilacja laserowa- opinie

19 paź 2015 - 16:55:52

Też polecam laser Light Sheer Duet, efekty są fajne a zabiegi bezbolesne. Ja robię zabiegi w salonie Vici w Krakowie, tam mają właśnie ten laser. Wykupiłam sobie pakiet za 1999 zł i mogę przez rok bez limitu chodzić na te zabiegi :D Żegnajcie wredne włoski :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

19 lis 2015 - 11:16:00

Wybieram się na depilację laserową okolic bikini do http://www.royalbeautyclinic.pl/depilacja-laserowa Nie mogę się doczekać pierwszego zabiegu. Czy któraś z Was depilowała okolice bikini? Ile zabiegów miałyście?

depilacja laserowa- opinie

19 lis 2015 - 12:03:07

Robiłam zabieg w tamtym tygodniu i jest tutaj nagrany, kosmetyczka tłumaczy co i jak :) może komuś pomoże http://www.tvntl.pl/index.php/programy-mainmenu-30/kwadrans-dla-rodziny-mainmenu-119/16718-kwadrans-dla-rodziny-17112015



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-19 12:09 przez takadama.

depilacja laserowa- opinie

19 lis 2015 - 19:13:19

depilacja laserowa to naprawdę świetna sprawa - każda kobieta powinna zdecydować się na taki zabieg. kiedyś tylko masyznka a teraz? multum wolnego czasu bo jednak depilacja mi dość sporo zabierała. no i ta jakosć zabiegu - w Dermamedzie przy Żeromskiego pracują prawdziwi specjaliści

depilacja laserowa- opinie

19 lis 2015 - 20:19:08

ktoś próbował takim fotodepilatorem w domu? widziałam ostatnio w sklepie gdzie "włączyli niskie ceny" hehehe i jestem ciekawa czy nie opłaca się to bardziej
bo u mnie po 3 sesjach na pachy nadal sporo roboty

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

22 lis 2015 - 13:34:53

Przyznam, że trochę obawiam się depilacji laserowej. Raz w miesiącu udaję się na depilację woskiem do http://salonlibra.pl/. Myślę, że w zupełności mi wystarczy.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

depilacja laserowa- opinie

01 gru 2015 - 11:09:20

Wolę jednak iść do salonu :) Mam swój ulubiony w Krakowie Vici Clinic przy ul. św. Sebastiana, z którego korzystam. Jakby ktoś był zainteresowany, a polecam, to aktualnie mają fajną promocję na depilację laserową: przy 5 zabiegach szósty dostaje się gratis. Myślę, że to o wiele lepsze niż katowanie się plastrami w domu :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

07 gru 2015 - 23:57:11

Jeżeli ktoś chce trwale pozbyć się niechcianych włosków, to jednak najlepsza będzie depilacja laserowa w gabinecie medycyny estetycznej. Ja depilację robiłam w katowickim gabinecie Freshmed i jestem bardzo zadowolona. Super personel, profesjonalny sprzęt i bardzo miła atmosfera. Przed depilacją wszystko mi dokładnie wyjaśniono i nie było później żadnych problemów.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

21 gru 2015 - 15:04:21

Depilacja laserowa świetna sprawa. Ja robiłam w salonie Bona Dea, szczegółowe informacje odnośnie zabiegu znajdziesz na stronie - depilacja laserowa kraków. Efekt u mnie był widoczny od razu. Komfort i wygoda nie do opisania. Warto skorzystać z takich możliwości :)

depilacja laserowa- opinie

27 gru 2015 - 08:40:39

no zdecydowanie jest to super sprawa.. ja robiłam w Klinice Miracki. I przynajmniej mam to z głowy na jakiś czas - jest to mega wygodne. Wiadomo że musiałam iść parę razy powtórzyć ale warto było...

depilacja laserowa- opinie

31 gru 2015 - 23:27:13

Ja polecam Profemed. Mają bardzo dobre lasery.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siłownia z chłopakiem