Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja laserowa- opinie

12 lut 2020 - 07:44:48

Nie wiem czy reklamowanie cokolwiek Ci da. Reklamować mozesz ale czy wezmą to pod uwagę to zupełnie inna sprawa. Dobrze widziałaś co kupujesz oraz mogłaś sobie poczytać o tym czym jest ipl a czym jest laser diodowy, chociażby w tym temacie. Wiele dziewczyny opisuje swoje doświadczenia i nie znam żadnej dosłownie, która byłaby zadowolona z depilacji za pomocą ipl. Nie jest to efektywne. Depilację vectusem na włosy na brodzie robiłam 2 lata temu,w tym czasie nie odrosł mi ani jeden włosek.

depilacja laserowa- opinie

14 mar 2020 - 22:17:38

Osobiście uważam, że depilacja laserowa to cudowny zabieg. Ja wykonałam go w klinice Bielenda w Krakowie i efekt jest fantastyczny. Oczywiście trzeba umówić się na kilka takich wizyt by efekt był lepszy. Ciemniejsze włosy również zapewniają lepsze działanie zabiegu, a że od urodzenia mam ciemne włosy, to była to idealna rzecz dla mnie. Jakby ktoś był w Krakowie to bardzo polecam Bielendę :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

27 kwi 2020 - 11:05:19

Lepiej kupić sobie urządzenie laserowe, czy skorzystać z zabiegów laserowych ?

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja laserowa- opinie

04 maj 2020 - 13:12:51

U mnie dała dobre rezultaty ale robilam w profesjonalnym gabinecie. Zastanawiałam się nad kupieniem sobie urządzenia do wykonywania depilacji ipl w domu, ale wczytałam sie nieco w temat i wiele dziewczyn odradzało kupowanie z uwagi na to, że rezultaty nie są trwałe, a sama depilacja bywa problematyczna no i nużąca.

Przygotowuje sie natomiast do <moderacja> depilacji laserowej pach ale w gabinecie kosmetycznym. Od dawna planowałam sie wybrać :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-15 19:05 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

26 maj 2020 - 09:05:01

Robilam serie zabiegow dwa lata temu, poki co efekt utrzymuje sie calkiem fajnie :)

depilacja laserowa- opinie

29 maj 2020 - 15:01:02

a na blond wlosach tez to podziala?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-29 15:01 przez sommely.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa- opinie

17 cze 2020 - 08:38:58

Ja mam takie może nietypowe pytanie...zastanawiam się jak wyglada laserowa depilacja bikini głebokiego??Mam niedlugo tak zabieg i nie wiem hmmm jak sie ubrac:) Podczas zabiegu jest sie w stringach???Bo rozumiem że bikini glebokie to też rowek miedzy posladkami i wargi sromowe..wieć się zastanawiam jak to wyglada...

Już nie mogę się doczekać aż się wybiorę bo to owłosienie mnie po prostu dobija. https://klinika.cudmed.pl/blog/depilacja-laserowa-czy-warto/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-20 10:48 przez jalenka.

depilacja laserowa- opinie

18 cze 2020 - 14:25:52

Cytat
sommely
a na blond wlosach tez to podziala?

Nie, tylko na ciemnych.

depilacja laserowa- opinie

19 wrz 2020 - 11:30:47

Moim zdaniem warto zdecydować się na zabiegi depilacji laserowej. Jest to bardzo duża wygoda przede wszystkim latem i na wyjazdach :) Ja wybrałam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie i to był strzał w dziesiątkę. Obecnie mają promocję na pierwszy zabieg -50%.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

09 lis 2020 - 10:10:48

Depilacja laserowa jest według mnie zabiegiem rewelacyjnym w momencie kiedy np kobieta nie ma za bardzo czasu na golenie, za szybko włoski odrastają itd. Ktos się pytał, czy lase działa na blond włoski. To już mówię, ze jak najbardziej ;) Sama jestem blondynka i miałam własnie pierwszy zabieg depilacji laserowej laserem Vectus w Aloesowym Centrum Zdrowia i Urody w Targówku ( swoją drogą bardzo polecam salon ze względu na wykwalifikowaną kadrę).

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

29 gru 2020 - 19:03:10

Bardzo dobre efekty daje zabieg depilacji laserowej fotona 4d http://medicalaser.pl/depilacja-laserowa/ Zabiegi depilacji laserowej wykonywane z zastosowaniem tego nowoczesnego lasera kosmetycznego gwarantują długotrwałe i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia. Bardzo skuteczny i bezpieczny zabieg.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

10 sty 2021 - 12:29:51

Cytat
czerwonasukienka5
Depilacja laserowa jest według mnie zabiegiem rewelacyjnym w momencie kiedy np kobieta nie ma za bardzo czasu na golenie, za szybko włoski odrastają itd. Ktos się pytał, czy lase działa na blond włoski. To już mówię, ze jak najbardziej ;) Sama jestem blondynka i miałam własnie pierwszy zabieg depilacji laserowej laserem Vectus w Aloesowym Centrum Zdrowia i Urody w Targówku ( swoją drogą bardzo polecam salon ze względu na wykwalifikowaną kadrę).

A czy moglabyś cos więcej napisać ? Mieszkam na Pradze Północ i generalnie nie ukrywam, że gdzieś w centrum warszawy zwyczajnie nie chce mi się szukać, jechać tam i się umawiać, A tak przynajmniej miałabym blisko. Na jakim laserze tutaj pracują? I jakie jeszcze maja usługi? Tylko medycyna estetyczna?

depilacja laserowa- opinie

08 lut 2021 - 11:36:39

Wiecie co, dobrym miejscem do takiej depilacji laserowej jest https://epilou.pl/ . Znajduje się w Krakowie. Sama mam problem z mocno wrastającymi włoskami i męczę się z tym strasznie. Pod pachami i na nogach to samo. Możecie skorzystać z usług Epilou. Zobaczcie same jak depilacja laserowa może być bezbolesna. A rano nie trzeba wstawać 20 min wcześniej czy 20 min później się kłaść spać, bo golenie będzie z głowy na długi czas.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

12 lut 2021 - 05:40:20

Pracują tutaj na laserze Vectus, który jak narazie uznawany jest za najlepszy laser do depilacji.Co do tego co jeszcze można tutaj zrobić, hmmm. Salon ma bardzo bogatą ofertę. Ja tez tutaj między innymi byłam na mikrodermabrazji ;)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

26 mar 2021 - 22:55:11

Kiedyś miałam ogromny problem z owłosieniem, włosy rosły mi bardzo szybko, przez co musiałam codziennie je golić. Umówiłam się w Warszawie do https://www.depicare.pl/ To była dobra decyzja. Parę zabiegów i problem z głowy. Zabiegi miałam na łydki i bikini.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wygląda peeling węglowy?