Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa- opinie

07 mar 2018 - 11:59:49

Korzystałam z zabiegów depilacji laserowej w Szczecinie. Zaczęłam od depilacji nóg i bikini, ale dzięki efektom jakie uzyskałam zdecyduje się napewno na pachy. Po 6 zabiegach depilacji naprawdę włoski mi już nie odrastają i przestałam używać maszybki do golenia. Jezeli któraś z was jest niezdecydowana to naprawdę warto odłożyć trochę kasy i zainwestować w depilację laserową :) Zabiegi wykonywałam w Laser Delux, mają tam laser light sheer <moderacja> tu macie kontakt.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-05 08:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

12 mar 2018 - 12:41:23

zgadzam się, że depilacja laserem ma dużo plusów. Ja zaczęłam od pach, potem zrobiłam tez nogi. wygoda jest wręcz nieoceniona w tym przypadku

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

25 mar 2018 - 23:43:08

ja jestem po rocznej depilacji i powiem tak od listopada męczę się z zapaleniem mieszków na łydkach.Zastanawiam się czyto nie jest przypadkiem przez ten gabinet?Czy n=mogłam tam się zarazić?Nigdy nie miałam tego problemu....Niby włoskow mniej,ale nie do końca...
Panie mi przedłuzyły pakiet,ze względu na to,że kilka miałam zabiegów mniej ze względu na to zapalenie.
Obecnie robię łydki,uda i pachy.

depilacja laserowa- opinie

30 mar 2018 - 01:03:38

Depilacja laserowa ok ale to chyba dosyć brutalna metoda na pozbycie się włosków. No i trzeba chyba dosyć często to powtarzać.

depilacja laserowa- opinie

26 kwi 2018 - 15:51:00

Milosc13 - brutalna raczej nie. Może odrobinę boli, ale teraz są lasery nowszej generacji, które znacznie zmniejszają uczucie ciepła. Co do powtórzeń - maksymalna ilość to 6. Ja jestem szczęściarą i miałam tylko trzy :D Jak jesteś zainteresowana to mogę Ci podać link do tego zabiegu w Vesunie - tam mają wszystko rozpisane co i jak.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa- opinie

07 maj 2018 - 13:49:34

Ja robiłam w http://mybodyclinic.pl/ i powiem, że naprawdę jestem zadowolona z rezultatów. Już po 4 zabiegach nie muszę golić nóg ;) wszystko sprawnie tam przebiega. Polecam wszystkim :D

depilacja laserowa- opinie

23 maj 2018 - 12:27:34

Ja byłam na zabiegu w Sopocie na Vectusie :) To bardzo dobry sprzęt i nowy, o którym możecie poczytać na http://vectussopot.pl/. Zabiegi nic nie bolały i trwały bardzo krótko a włoski wszystkie zostały usunięte :D

depilacja laserowa- opinie

22 sie 2018 - 11:21:31

Cytat
MarySza5
Ja byłam na zabiegu w Sopocie na Vectusie :) To bardzo dobry sprzęt i nowy, o którym możecie poczytać na http://vectussopot.pl/. Zabiegi nic nie bolały i trwały bardzo krótko a włoski wszystkie zostały usunięte :D

Oo potwierdzam, w tym samym miejscu byłam na vectusie na pachy i efekt super :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

25 lis 2018 - 09:00:34

Hej, chciałbym się wypowiedzieć na temat depilacji laserowej w Olsztynie, jest naprawdę cała masa salonów kosmetycznych. Jednak ja korzystałam z usług salonu kosmetycznego EpiCentrum. Bardzo dobry sprzęt, widać, że Panie doświadczone w tym co robią i mają bardzo dużą wiedzę.

Do kobitek z Trójmiasta:

Jeżeli chcecie mieć dobrą usługę to poczytajcie o Prive, moim zdaniem jeden z najlepszych salonów w Gdańsku https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/

Jak będziecie miały pytania odnośnie depilacji laserowej w w/w salonach, śmiało piszcie wiadomość prywatną.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-25 09:03 przez niczkaa_87.

depilacja laserowa- opinie

05 mar 2019 - 22:33:30

Depilacja to kwestia indywidualna. Okazuje się, że nawet jak się ma czarne włosy to cebulki wcale takie nie są i laser nie zawsze je uchwyci. I efekt jest dużo słabszy. Chodzi o to żeby czarny kolor został ,, potraktowany,, światłem który uszkadza cebulki.
Sama chodziłam na laserową depilację i jedyny efekt jaki miałam po wielu zabiegach to przerzedzone włosy. Ponieważ pomimo czarnych włosów mam jasne mocne cebulki które nie łapią światłą.
Depilowałam nogi, pachy i bikini z czego nogi są podzielone na 2 części. W bikini niemal żadnego efektu, na nogach przerzedzone, jedyny efekt był pod pachami.
Kupiłam domowy depilator i teraz widzę efekty.

Fakt szczęściara. Pytałam się co i jak i słyszałam odpowiedzi, że to zależy o cebulek, włosów, karnacji. Ja miałam 10 zabiegów. Uparta byłam. Nie zrezygnowałam. I pieniądze wyrzuciłam w błoto. Dopiero jak kupiła domowy depilator zobaczyłam efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-05 22:40 przez uchachtai.

depilacja laserowa- opinie

09 mar 2019 - 21:27:17

Ja mam ciemne, grube i gęste włoski w moim przypadku depilacja laserowa była dla mnie zbawieniem. Wcześniej codziennie musiałam golić nogi, a efekt był marny. Najgorzej miałam latem, bo rano musiałam zgolić nogi żeby założyć sukienkę, a po południu było widać, że odrosły. Depilator u mnie nie zdał egzaminu, bo włoski wrastały mi pod skórę i sprawiały, że zmagałam się z zapaleniem mieszków włosowych. Najgorzej było w lecie, gdy był upał, bo sukienki nie byłam w stanie włożyć z takimi nogami. Masakra.
Ja korzystałam z salonu Laser De Lux i miałam robioną depilację laserem LightSheer Duet, który niszczy cebulki włosów. Z mojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić depilację laserowo, która ułatwia życie i o goleniu można zapomnieć.

Jeśli ma ktoś więcej pytań chęcią odpowiem.

Chętnie podzielę się zniżką - 20 % na pierwszy zabieg depilacji w salonie Laser De Lux na terenie całej Polski, jeśli ktoś chce skorzystać proszę o wiadomość na PRIV.

depilacja laserowa- opinie

10 mar 2019 - 11:58:40

Depilacja laserowa... hmm zastanawiałam się nad tym, tylko troche mnie chyba koszta przerażają. Tak tych zabiegów trzeba powtórzyć z 4-5 razy. Ze względu na nierównomierny rozrost włosków. Tak jest przynajmniej przy depilacji laserem Vectus z tego co się orientowałam. Jak już to chciałabym depilator. Zresztą mam możliwość wygrać go, ponieważ ruszył konkurs jakoś w piątek z okazji Dnia Kobiet <moderacja> Zauważyłam go na stronie głównej fb , wyświetlił mi się. I właśnie jest możliwośc wygrania depilatora marki Panasonic. W ogóle to co robiłyście w tym dniu? Jest to jakiś szczególny dzień dla Was?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-11 19:30 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

27 mar 2019 - 12:12:49

ogólnie - tak, ale ważne jest to jakim laserem będzie robiona, i ważne, żeby serio to był specjalista, który nie zrobi Ci krzywdy :) popytaj, posprawdzaj, ja robiłam w tym roku i jestem bardzo zadowolona z efektu

depilacja laserowa- opinie

16 kwi 2019 - 09:13:08

Depilacja laserowa jest mega skuteczna, ja chodzę na zabiegi w Lublinie do MED Estetyka i jestem bardzo zadowolona ze skuteczności

depilacja laserowa- opinie

16 kwi 2019 - 21:42:20

Ja zastanawiałam się na IPL u siebie w domu... nie wiem co się bardziej opłaca, chodzić do salonu czy w domowym zaciszu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić tatuaż z henny?