Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 8/5

depilacja laserowa- opinie

10 sty 2017 - 10:59:05

fajny artykuł dotyczący tego rodzaju depilacji. Myślę, że jest idealny dla osób początkujących zainteresowanych tym tematem, czyli takich, jak ja. Dlatego też się nim z wami dzielę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

14 sty 2017 - 09:15:49

Jeśli ktoś chce poddać się skutecznemu zabiegowi depilacji laserowej,to polecam klinikę Bonadea,wystarczą 3 takie zabiegi i po problemie.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

30 sty 2017 - 12:41:50

Ja też jestem mega zadowolona z zabiegu robiłam go jakiś czas temu w kliniceestetica w Krakowie i jestem zadowolona z efektu. Na piątek jestem umówiona na hennę też w tej klinice



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 15:58 przez nina1123.

depilacja laserowa- opinie

01 lut 2017 - 10:42:49

Jakiś czas temu wymarzyłam sobie zabieg depilacji laserowej. Otrzymałam kontakt do jednej kobiety, która prowadzi swój gabinet w Toruniu <moderacja-spam> Zdecydowałam się ostatecznie i aktualnie jestem bardzo zadowolona z efektu, odczuwam nieprawdopodnobną rożnicę we własnym samopoczuciu, jak również samym wyglądzie. Właścicielka ma ponad 20-letnie doświadczenie w tym co robi, a wszystkie zabiegi są przez nią skutecznie wykonywane. Z tego co wiem, inne klientki są również zadowolone z jej usług.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

09 lut 2017 - 14:23:59

Zastanówcie się na jaki laser się decydujecie, bo laserów jest sporo. Niektóre z Was narzekają,że nie widziały po nim efektu. I w sumie nie ma sie co dziwić poniewaz nie jest to depilacja laserowa ale fotodepilacja , która nie daje trwałych efektów a działanie jest jedynie na kilka tygodni - kilka miesięcy jeśli ktoś akurat ma podatną skórę na ten rodzaj depilacji.
Tak wieć patrzcie sie jaki rodzaj urządzenia ma dany salon. Najlepiej jest chyba zapisać się do większej, porządnej sieci.

depilacja laserowa- opinie

09 lut 2017 - 14:36:11

ja miałam prawie 11 zabiegów laser de lux , mam teraz spokój to już będzie dobre 4 lata.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa- opinie

02 cze 2017 - 14:56:42

Mam za sobą już całą serie na bikini, pachy i łydki. Polecam zabieg w Laser delux! Ceny przystępne, efekty gwarantowane, obsługa sympatyczna. Udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Pisz -> <moderacja-dla własnego bezpieczeństwa nie podawaj swoich danych>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

01 lip 2017 - 09:40:14

Ja uważam że depilacja laserowa to świetna opcja i im prędzej się ją zrobi tym lepiej. Pomyślcie o tym tak że resztę życia nie będziecie się musiały golić. Ceny depilacji laserowej możecie sobie spradzić na stronie <moderacja> ja tam miałam zabiegi i jestem zadowolona bo mają dobry laser i wystarczyło tylko 6 sesji i włoski juz nie odrastają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 22:44 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

02 lip 2017 - 08:31:20

Cytat
kos371
Jeśli ktoś chce poddać się skutecznemu zabiegowi depilacji laserowej,to polecam klinikę Bonadea,wystarczą 3 takie zabiegi i po problemie.
3 zabiegi ??? ale czego???

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

28 wrz 2017 - 20:41:21

Depilacja laserowa to idealnie rozwiązanie, sama na swoim przykładzie się o tym przekonałam. Długo męczyłam się w włoskami na nogach, aż w końcu udałam się do SCM estetic w Krakowie i wykonano mi zabieg. Po całej serii cieszę, że idealnie gładkimi nogami przez cały czas.

depilacja laserowa- opinie

05 paź 2017 - 09:49:02

Widzicie - a ja się nadziałam! Zrobiłam 8 zabiegów na Duecie w de lux i efektu brak!Jak zgłębiłam temat, to teraz już wiem, że:
1 lepiej robić zabiegi małą głowicą, a nie dużą, bo duża jest dużo mnie skuteczna,
2 zabiegi robić co ok 10 tyg, bo co 6 to zdecydowanie za szybko
3 po zabiegu powinno być podrażnienie i zaczerwienienie, a u mnie nie było nic!

Jak zejdzie mi opalenizna, to podejdę jeszcze raz do tematu depilacji laserowej, ale już będę bardziej świadoma i podzielę się wrażeniami!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

depilacja laserowa- opinie

23 paź 2017 - 15:46:06

Nic nie boli jeśli depilacja jest dobrze wykonana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-17 08:32 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

07 lis 2017 - 13:36:03

Ja zdecydowałam się w ostatnim czasie na zabieg depilacji laserowej nóg w Laser Delux w Płocku. Bardzo obawiałam się, że zabieg będzie bolesny i nie zobaczę efektów po 1 zabiegu. Jak się okazało nie było tak źle a już po 1 zobaczyłam że odrastające włoski są delikatniejsze i rzadziej rosną. Już się nie mogę końcowego efektu! Dorzucam link zobaczcie sobie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

depilacja laserowa- opinie

12 gru 2017 - 07:20:09

Najwazniejsza rzecz to wybór odpowiedniego lasera. Jest ich wiele ale jesli miałabym jakiś doradzić to byłby to light sheer, ewentualnie vectus. Trochę sobie poczytałam o tym swego czasu ( głównie na forach) i najskuteczniejsze jest usuwanie owłosienia wlasnie za pomoca takiego lasera.MOżna rzeczywiście usunąc włoski raz na zawsze. Ipl nie jest już tak skuteczny ponieważ jest to usuwanie owłosienia światłem. A to nie ma już takiej mocy....

Poczytajcie sobie równięż opinie o gabinecie kosmetycznym, do którego chciałybyście się wybrać.

depilacja laserowa- opinie

22 sty 2018 - 14:06:24

Polecam salon www.DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl

Ja generalnie własnie od dawna czytałam o laserach i czytałam, że dobre są lasery didowe i najlepiej, ,aby to był sprzęt medyczny i miał badania kliniczne i poszłam do salonu, w którym naprawdę szybko pozbyłam się problemu owłosienia.
Polecam www.DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl
A Wy gdzie korzystacie z usług depilacji?

Ja generalnie własnie od dawna czytałam o laserach i czytałam, że dobre są lasery didowe i najlepiej, ,aby to był sprzęt medyczny i miał badania kliniczne i poszłam do salonu, w którym naprawdę szybko pozbyłam się problemu owłosienia.
Polecam www.DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl
A Wy gdzie korzystacie z usług depilacji?

Ja wykonywałam na tym sprzęcie co oni oferują, tylko nowszej wersji
nie MedioStar NExt,

tylko MEdioStar Next PRO (taki biały, a nie niebieski)

Mają go np. w DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl

strona: www.depilacjalaserowa-wroclaw.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 14:17 przez KarotkaKarka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blizna