Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa- opinie

04 kwi 2013 - 21:45:22

ja robiłam laserem LSD, niestety nie jestem zadowolona, teraz zmieniam kosmetyczkę

Cytat
dziubasek1
Cytat
aldi01802
Ja jestem w trakcie zabiegów laserem IPL w strefie bikini, byłam 6 razy. Wlosy odrastają ale bardzo powoli, a niektóre wypadają przy wycieraniu się ręcznikiem lub wyrywam paznokciami.
Szczerze - myslałam ze efekt bedzie widoczny szybciej, ale mam grube ciemne włosy, więc może dlatego. To też zależy gdzie jest ile włosów, niekóre miejsca są już całkiem "łyse" :)za każdy zabieg płacę 100 złotych, jeszcze góra 3 i dziekuję bardzo :)

900 zł za samo bikini? z tego co czytałam, to takie urządzenie IPL Philipsa kosztuje coś około półtora tysiąca i można nim też depilować inne części ciała:) ponoć w europie już jest od jakiegoś czasu a u nas właśnie wchodzi do sklepów. ja ogólnie chętnie bym się pozbyła przed wakacjami włosów z nóg i pach na dłużej. denerwuje mnie to codzienne golenie przed wyjściem na plażę, strata czasu i nerwów:(

kiedyś zakładałam wątek o tych domowych depilacjach, ale żarówki trzeba podobno tak często wymieniać, że jedna starczy może na nogi raz, i trzeba juz kupic nową :P ( a ona pewnie kosztuje ze 100 zł...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-04 21:46 przez kara2606.

depilacja laserowa- opinie

04 kwi 2013 - 21:52:21

ja robiłam sobie wąsik - 5 zabiegów po 100 zł
wąsik odrósł , niestety nie pamiętam jaka metoda to było ...

depilacja laserowa- opinie

04 kwi 2013 - 22:06:56

NIE POLECAM IPL

Ja robiłam brodę IPL i nie było rezultatów, a straciłam trochę kasy. Teraz jestem po 3 zabiegu laserem diodowym i nie ma porównania!

Dużo zależy od koloru włosa i karnacji, ale to kosmetyczka powinna Ci wszystko wyjaśnić i dobrać odpowiedni laser. NIE MOŻE być tak jak pisała dziewczyna wyżej, że ktoś przypala laserem skórę! Ja bym nie zapłaciła. Depilacja może boleć, ale to zależy od miejsca a poza tym głowice są chłodzące lub nakłada się przed zabiegiem chłodzący żel.

Laser jest dobrym wyborem o ile nie masz przeciwwskazań, efekty są długotrwałe. Jednak w wyniku zaburzeń hormonalnych (ciąża, choroby) może nastąpić wysyp. Powinno się też po skończonym zabiegu co 6 m-cy lub co rok zrobić zabieg "przypominający".

Ilość zabiegów też jest indywidualna - jedni potrzebują 3 inni 10.

Polecam również filmiki niessix83 na youtube. Dziewczyna wie o czym mówi


depilacja laserowa- opinie

04 kwi 2013 - 22:09:38

Ja mam diodowym, jestem po 4 zabiegach i na razie efekty małe...

depilacja laserowa- opinie

04 kwi 2013 - 22:11:54

Cytat
detox
NIE POLECAM IPL

Ja robiłam brodę IPL i nie było rezultatów, a straciłam trochę kasy. Teraz jestem po 3 zabiegu laserem diodowym i nie ma porównania!

Dużo zależy od koloru włosa i karnacji, ale to kosmetyczka powinna Ci wszystko wyjaśnić i dobrać odpowiedni laser. NIE MOŻE być tak jak pisała dziewczyna wyżej, że ktoś przypala laserem skórę! Ja bym nie zapłaciła. Depilacja może boleć, ale to zależy od miejsca a poza tym głowice są chłodzące lub nakłada się przed zabiegiem chłodzący żel.

Laser jest dobrym wyborem o ile nie masz przeciwwskazań, efekty są długotrwałe. Jednak w wyniku zaburzeń hormonalnych (ciąża, choroby) może nastąpić wysyp. Powinno się też po skończonym zabiegu co 6 m-cy lub co rok zrobić zabieg "przypominający".

Ilość zabiegów też jest indywidualna - jedni potrzebują 3 inni 10.

Polecam również filmiki niessix83 na youtube. Dziewczyna wie o czym mówi


No bo IPL to nie jest depilacja laserowa, tak się tylko na nią mowi, zeby lepiej brzmiało.
Ipl tylko usypia włoski, a po czasie one znowu odrastaja :)

depilacja laserowa- opinie

05 kwi 2013 - 18:54:00

Cytat
kara2606

kiedyś zakładałam wątek o tych domowych depilacjach, ale żarówki trzeba podobno tak często wymieniać, że jedna starczy może na nogi raz, i trzeba juz kupic nową :P ( a ona pewnie kosztuje ze 100 zł...)

sama nie próbowałam ale właśnie podobno w tym sprzęcie philipsa w ogóle nie bedzie lamp do wymiany. kupujesz raz produkt i masz na jakieś 150 zabiegów...łatwo porównać jak drogo wychodzi ipl w salonie

depilacja laserowa- opinie

08 kwi 2013 - 17:22:19

ja jestem po vectusie 2X razy i z czystym sumieniem moge polecic. efekty super takich oczekiwalam. co moge dodac to ze zabieg jest super szybki i super bezbolesny. przyzwyczajona bylam ze cos dziala kiedy naprawde boli ale to jest kwestia ustaiwnia parametrow a oni mierza je indywidualnie do skory i wlosa jest do tego inne male urzadzenie, jezeli ktos ciekawy moge cos wiece napisac albo wygooglujcie:)

depilacja laserowa- opinie

06 maj 2013 - 11:59:05

Ja robiłam IPL i muszę powiedzieć, że u mnie nie było żadnych problemów, a efekty też są jak dla mnie super. Może to rzeczywiście zależy od salonu i osoby, która robi zabieg. Jeśli ktoś jest z Warszawy to mogę spokojnie polecić Melitusa, ja tam robiłam depilację laserową pach i jestem zadowolona. Za 1 zabieg zapłaciłam 200zł, więc moim zdaniem cena też całkiem dobra:)

depilacja laserowa- opinie

15 maj 2013 - 10:45:02

Polecam depilację laserową - depilowałam łydki, 4 zabiegi, jestem bardzo zadowolona z efektów laseru pixel. ;)

Cytat
claudyn
Ja mam diodowym, jestem po 4 zabiegach i na razie efekty małe...

A na jakiej partii ciała wykonywałaś zabieg? Może masz taką strukturę włosów dla których potrzeba więcej serii? ;-) Na efekty zawsze trzeba chwilkę poczekać...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 15:00 przez katka9000.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa- opinie

06 cze 2013 - 11:59:31

na pewno są różne opinie na ten temat, jedni będą chwalić, inni niekoniecznie, ja byłam na takim zabiegu w Studiu Laser i przyznam, że to była jedna z lepszych moich decyzji, z całym przekonaniem muszę powiedzieć, że to była jedna z lepszych moich decyzji, żeby się wybrać na ten zabieg.

depilacja laserowa- opinie

06 cze 2013 - 14:40:07

Cytat
sweet_kiss
na pewno są różne opinie na ten temat, jedni będą chwalić, inni niekoniecznie, ja byłam na takim zabiegu w Studiu Laser i przyznam, że to była jedna z lepszych moich decyzji, z całym przekonaniem muszę powiedzieć, że to była jedna z lepszych moich decyzji, żeby się wybrać na ten zabieg.

Jasne, sweet kiss - masz rację. Każdy poleca taki zabieg, jaki wykonał. A tym bardziej będzie go chwalił, jeśli jest zadowolony z efektów. Ja jestem usatysfakcjonowana rezultatami jakie osiągnęłam po zabiegu laserem diodowym, bo po włoskach ani śladu i mam nadzieję, że długo długo będę cieszyć się takim widokiem.

depilacja laserowa- opinie

06 cze 2013 - 22:24:30

dla mnie depilacja laserowa była JEDYNYM ratunkiem na pojawiające się po depilacji krostki. tobyła masakra, miałam notoryczne zapalenie mieszków włosowych :/ No i dopiero dostałam na urodziny kasę od mamy i poszłam do Studia Laser (oczywiście po podleczeniu nóg), miałam 3 zabiegi i od tej pory problem nigdy więcej się nie pojawił, za to mini znów zawitało na nogi:)

depilacja laserowa- opinie

07 cze 2013 - 08:35:20

o tak po depilacji laserowej zdecydowanie mamy z głowy problem z zaczerwieniami i jakimiś krostkami. To faktycznie po goleniu tradycyjnym wygląda nieestetycznie, a czasem też szczypie i jest nieprzyjemne.

depilacja laserowa- opinie

07 cze 2013 - 08:40:22

Możecie polecić jakiś sprawdzony gabinet w Krakowie?

depilacja laserowa- opinie

17 cze 2013 - 13:02:52

ja zastanawiam się na depilacją laserową z wykorzystaniem GEM IPL, jak na razie widziałam, że wellderm to oferuje. muszę poczytać trochę w necie, czy dziewczyny polecają i jak się zdecyduję to dam znać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie serum push-up ?