Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
Sama nie wiem w jakim stopniu mam problemy z cerą.. Tzn nie wiem czy jest to trądzik, który trzeba leczyć jakimiś antybiotykami czy po prostu to normalne.. otóż wyskakują mi pojedyńcze syfki kilka razy na tydzień.. Szczególnie przed okresem.. Niestety zawsze je wyciskam przez co mam czerwone ślady, które codziennie muszę tuszować płynnym fluidem. Mam też wągry, to moje największe utrapienie. Stosowałam peeling, kosmetyki z ziaji i Acne derm, ale na wągry nic nie pomaga. Jak się tego pozbyć? :(

parówka na wągry podobno pomaga

No niestety ale mi pomogły dopeiro tabletki anty... teraz na chwilę odstawiłam i mam tragedię na twarzy

raz w miesiącu oxybrazja

ewentualnie dermabrazja z ultradzwiekami - ale jedna kosmetyczka mi to odradza ze względu na inwazyjność

oxybrazja jest bezdotykowa

Wagry czyli te czarne kropki.. ? Wlasnie czytalam jak sie ich pozbyc ludzie pisza o szczoteczkach do zebow i jakims plynie antybakteryjnym. Ja napewno to wyprobuje ;)

hm powiem tak,jesli masz ropne zmiany na skorze to dermatolog. jesli wyskakuja ci sporadycznie moze byc to kwestia hormonow.
na wagry zabiegi u kosmetyczki mozesz pojsc na kwasy albo na oczyszczanie mechaniczne.
ja bylam ostatnio po raz pierwszy na mechanicznym i bylam PRZERAZONA PO ZABIEGU jednak juz dwa dni pozniej moja skora zrobila sie gladka i ladniejsza nie mam czarnych kropek.
raczej na typowo mechaniczne oczyszczanie juz nie pojde bo mam bardzo wrazliwa cere ale efekt jest. mozesz sie wybrac np na mikrodermabrazje albo na kwasy tez.
ale jesli masz duzy problem z cera to dermatolog i jeszcze odpowiednie kosmetyki polecam naturalne bez alkoholu .

na wagry najlepsze sa zabiegi z kwasami - trzeba być systematycznym oraz cierpliwym a przede wsyztskim pojsc do odbrego dermatologa

Cytat
claudyn
No niestety ale mi pomogły dopeiro tabletki anty... teraz na chwilę odstawiłam i mam tragedię na twarzy

A długo brałaś tabletki aż zaczęły Ci pomagać?

Cytat
lena-222
raz w miesiącu oxybrazja

ewentualnie dermabrazja z ultradzwiekami - ale jedna kosmetyczka mi to odradza ze względu na inwazyjność

oxybrazja jest bezdotykowa

o oxybrazji nie slyszalam chyba nie dotarla do mojej malej miesciny:P

a jeszcze co do autorki jak najmniej uzywaj podkladu w domu po przyjsciu z pracy/szkoly od razu zmywaj fluig niech skora oddycha, bo fluidy szczegolnie ciezkie bardzo zapychaja pory

Cytat
claudyn
No niestety ale mi pomogły dopeiro tabletki anty... teraz na chwilę odstawiłam i mam tragedię na twarzy

mi pomogly anty - odstawilam je po roku stosowania i tragedi nie mam
fakt- wychodzą raz po raz ale tylko przed okresem lub jak zjem jakies paskudztwo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj brzuch - zerknijcie, oceńcie