Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

rozwód

10 minut temu

Przebranżowienie lokalu

46 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe jest PIĘKNE!

29 gru 2012 - 22:15:17

Wątek sprzed dwóch miesięcy, a jak się naśmiałam! Po prostu boskie argumenty, Slyth, avatar zobowiązuje? ;>

Cytat
conscience7
162cm i 45kg

Tak samo, chociaż usilnie staram się przytyć, niestety mi nie wychodzi.

Mimo to, na brak kształtów nie narzekam, i tak jak koleżanka wyżejzły/size]


Cytat
blacksabath
lubię siebię

Małe jest PIĘKNE!

29 gru 2012 - 22:24:21

przeczytalam caly watek i mam jedno pytanie :D

PO JAKA CH..... "długonogie piękności" sie tu wypowiadacie:D

czy wy jestescie slepe?? czy autorka watka was prosila o wyrazanie swojego jakze obiektywnego zdania na temat drobnych dziewczyn??

nie! wiec ogarnijcie sie i nie jedzcie po nich bo macie jakies problemy z samoakceptacja i owszem macie bo dziewczyna bez kompleksow nie wchodzi specjalnie na watek niedotyczacy jej i nie hejtuje tych co dotyczy :D
i jeszcze jedno sprostowanie ile ludzi tyle gustow - a o gustach sie nie dyskutuje wiec nie wypowiadajcie sie za wszystkich mezczyzn na swiecie ok?:)

peace:)

Małe jest PIĘKNE!

29 gru 2012 - 22:30:45

małe jest piekne wiec pomyślałam o piersiach haha:)no mam 164 cm , 51 kg i w porównaniu do moich kolezanek (są szczupłe ale wyższe ) to czuję sie filigranowa wiec chyba sie zaliczam zwłaszcza z tymi piersimi :DDDDDDDDDD

Małe jest PIĘKNE!

29 gru 2012 - 22:32:22

160 i wyżej, to wcale nie są takie maleństwa, sama mam 163 cm i nie czuję się maluchem, śmiało chodzę i w szpilach i na płaskim i nie patrzę na wszystkich z dołu. Tu powinno być jakieś kryterium do 160 cm wzrostu, bo normalnie masakra, jak to czytam...

Małe jest PIĘKNE!

30 gru 2012 - 13:36:20

Cytat
x3majeczka
przeczytalam caly watek i mam jedno pytanie :D

PO JAKA CH..... "długonogie piękności" sie tu wypowiadacie:D

czy wy jestescie slepe?? czy autorka watka was prosila o wyrazanie swojego jakze obiektywnego zdania na temat drobnych dziewczyn??

nie! wiec ogarnijcie sie i nie jedzcie po nich bo macie jakies problemy z samoakceptacja i owszem macie bo dziewczyna bez kompleksow nie wchodzi specjalnie na watek niedotyczacy jej i nie hejtuje tych co dotyczy :D
i jeszcze jedno sprostowanie ile ludzi tyle gustow - a o gustach sie nie dyskutuje wiec nie wypowiadajcie sie za wszystkich mezczyzn na swiecie ok?:)

peace:)

Otóż to:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na rozstępy ?