Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

urlop

13 minut temu

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:11:54

163 cm, 48 kg i nie wyglądam jak nastoletni chłopiec ;)

lepiej być mimo wszystko niższą...

otóż... mogę mieć faceta o wzroście 190 jak i 175 ;) oboje wyżsi ode mnie, do obojga mogę założyć moje ulubione szpilki 12 cm :D

dziewczyna wysoka (np. 180) raczej szuka wysokiego pana - bardziej ograniczony wybór ma, panowie niźsi (taki np. 175) raczej się nie zainteresują (może delikwent czuć się nieswojo albo mieć kompleks z tego tytułu)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:12:47

Mówienie, że ktos wygląda jak dziecko z przedszkola bo jest niższy to jest pewnego rodzaju wyśmiewanie się. Kazdy jest taki jaki jest i juz

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:13:21

ja noszę M ale mam ciuchy dla Was 34 i 36 bo przytylam!:)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:13:31

skad ja wiedziałam, że zaczną się tu kłótnie:)... btw autorka chciała porady itp od osób niskiego wzrostu, w jej wymiarach i tak dalej, a nie prosiła o kłótnie.

Nie wiem po co porównywać czy lepsze niskie czy wysokie, wzrost to wzrost i już, jacy sie urodzimy tacy bedziemy. Takie wyzywanie się to dobre na poziomie gimnazjum(nikogo nie obrażając).

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:13:33

Cytat
Slyth
ale czy prawda jest wyśmiewaniem się? ja tylko podkreślam niektóre absurdy ;)

Nie, ale wystarczy słowo "słodkie", a Wy od razu hasła, ze chcemy się dowartościować, wywyższamy się... Cóż, chciałabym być wyższa, ale że jestem taka to mam się zabić czy umeirać z zazdrości widząc wysokie? Chyba żartujesz, nie mam z tego powodu wielkich kompleksów choćby nie wiem co kto mówił ;)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:15:07

Cytat
rastagirl
163 cm, 48 kg i nie wyglądam jak nastoletni chłopiec ;)

lepiej być mimo wszystko niższą...

otóż... mogę mieć faceta o wzroście 190 jak i 175 ;) oboje wyżsi ode mnie, do obojga mogę założyć moje ulubione szpilki 12 cm :D

dziewczyna wysoka (np. 180) raczej szuka wysokiego pana - bardziej ograniczony wybór ma, panowie niźsi (taki np. 175) raczej się nie zainteresują (może delikwent czuć się nieswojo albo mieć kompleks z tego tytułu)
163 wg mnie jest to calkiem normalny wzrost, nawet bardzo dobry;d

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:15:25

Cytat
Slyth
ale czy prawda jest wyśmiewaniem się? ja tylko podkreślam niektóre absurdy ;)
A od kiedy to masz monopol na prawdę ;))?

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:15:38

162cm i 45kg rozmiar XXS/XS , chyba się zaliczam? :D

Cytat
enigma_k
ja mam 160cm i 45 kg ;)
no i przyznam szczerze, że zawsze chciałam być trochę wyzsza :P

wyższaa? niee :) wtedy wyglądałabyś jak anorektyk, zreszta mi i tak to już mówiła ale ja siebie lubie z moją wagą:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 18:18 przez conscience7.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:25:52

Cytat
rastagirl
163 cm, 48 kg i nie wyglądam jak nastoletni chłopiec ;)

lepiej być mimo wszystko niższą...

otóż... mogę mieć faceta o wzroście 190 jak i 175 ;) oboje wyżsi ode mnie, do obojga mogę założyć moje ulubione szpilki 12 cm :D

dziewczyna wysoka (np. 180) raczej szuka wysokiego pana - bardziej ograniczony wybór ma, panowie niźsi (taki np. 175) raczej się nie zainteresują (może delikwent czuć się nieswojo albo mieć kompleks z tego tytułu)
wybacz, ale mnie z góry nie interesują faceci okolo 175 :) nie urzekają mnie ich małe stopy,mały wzrost i drobna figura, wolę prawdziwego faceta, dodając do tego to, że bez i w szpilkach nie będę wyglądać przy nim jak dziecko ;) zresztą mój facet 190 sprawia, że czuję się niesamowicie kobieco i mogę chodzić w butach jakich zapragnę, więc nie widzę problemu ;)

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
Slyth
ale czy prawda jest wyśmiewaniem się? ja tylko podkreślam niektóre absurdy ;)
A od kiedy to masz monopol na prawdę ;))?
od urodzenia, nie wiedziałaś?:)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:27:41

ja mam 160 i 54 kg zaliczam się ?

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:31:21

160 cm , 48 kg. i generalnie... lubię to;)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:34:09

zazdroszcze wam wzrostu, ja mam 177 i chcialabym byc duuuzo mniejsza.

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:34:46

ja się zaliczam xD 155cm 41kg rozmiar xxs :) u mnie dużo takich małych rzeczy:):)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:41:09

Cytat
Slyth
Cytat
rastagirl
163 cm, 48 kg i nie wyglądam jak nastoletni chłopiec ;)

lepiej być mimo wszystko niższą...

otóż... mogę mieć faceta o wzroście 190 jak i 175 ;) oboje wyżsi ode mnie, do obojga mogę założyć moje ulubione szpilki 12 cm :D

dziewczyna wysoka (np. 180) raczej szuka wysokiego pana - bardziej ograniczony wybór ma, panowie niźsi (taki np. 175) raczej się nie zainteresują (może delikwent czuć się nieswojo albo mieć kompleks z tego tytułu)
wybacz, ale mnie z góry nie interesują faceci okolo 175 :) nie urzekają mnie ich małe stopy,mały wzrost i drobna figura, wolę prawdziwego faceta, dodając do tego to, że bez i w szpilkach nie będę wyglądać przy nim jak dziecko ;) zresztą mój facet 190 sprawia, że czuję się niesamowicie kobieco i mogę chodzić w butach jakich zapragnę, więc nie widzę problemu ;)

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
Slyth
ale czy prawda jest wyśmiewaniem się? ja tylko podkreślam niektóre absurdy ;)
A od kiedy to masz monopol na prawdę ;))?
od urodzenia, nie wiedziałaś?:)

bardzo Ci zazdrościmy. generalnie to lepiej wyglądać jak dziecko niż się tak zachowywać ;)
Mój facet ma 186 i co... Poprzechwalamy sie dalej? Obawiam się, że przegram z mistrzynią. Cóż, ja takie sprawy uznaję za normę, dla Ciebie to okazja do przechwałek. Typowy przedstawiciel człowieka pysznego.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:46:20

mam 154 cm, mam 42 kg wagi i noszę xxs/xs :) nie czuję sie z tym źle, co wiecej juz naukowcy stwierdzili ,że małe /niskie kobiety mają większe powodzenie u facetów:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zamienniki wody