Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 17:56:44

Cytat
Slyth
Cytat
Mee1990
Cytat
amelkavvv
współczuję takim małym kobietą... śmiesznie wyglądają takie panie o wzroście 150 cm :/ nie mówię , że lepiej być wielkoludem. Cieszę się , że mam te 170 cm i 52 kg :))

Moim zdaniem to słodkie :)

Słodkie?:) nie powiedziałabym... Dla mnie takie laski wyglądają jak dzieciaczki z przedszkola, szczególnie w źle dobranych ciuchach, które na nich wiszą. Zauważyłam wpis dziewczyny, która ma 39 kg,no to już drobna przesada... Sorry, ale spójrzcie na to z tej strony - czy facet obejrzy się za sliczną, długonogą dziewczyną, czy za małą kościstą?

A to drobna dziewczyna nie może być śliczna? Jeśli proporcje są właściwie rozłożone to wygląda to świetnie,mój facet zawsze mówi że podobam mu się taka filigranowa. Chyba masz jakiś kompleks i chcesz nam tu poubliżać że jesteśmy takie szczupłe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 17:58 przez Mee1990.

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 17:57:18

Cytat
Slyth
Cytat
Mee1990
Cytat
amelkavvv
współczuję takim małym kobietą... śmiesznie wyglądają takie panie o wzroście 150 cm :/ nie mówię , że lepiej być wielkoludem. Cieszę się , że mam te 170 cm i 52 kg :))

Moim zdaniem to słodkie :)

Słodkie?:) nie powiedziałabym... Dla mnie takie laski wyglądają jak dzieciaczki z przedszkola, szczególnie w źle dobranych ciuchach, które na nich wiszą. Zauważyłam wpis dziewczyny, która ma 39 kg,no to już drobna przesada... Sorry, ale spójrzcie na to z tej strony - czy facet obejrzy się za sliczną, długonogą dziewczyną, czy za małą kościstą?
Haha śmieszna jesteś- kobieta wypowiadająca się w imieniu facetów. Wybierze taką, która mu się spodoba, jedni wolą małe mi, drudzy żyrafy, trzeci anoreksje, kolejni znów rubensowską .. ;)) Myślisz, że masz długie nogi to nikt się z Tobą mierzyć nie może? Ależ owszem, może- choćby charakterem bo odczuwam, że z tym u Ciebie słabo ^^

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 17:57:43

Cytat
claudyn
Po moich kolegach wiem, ze faceci wolą na poważne związki niewysokie, drobne dziewczyny ;) raz narzekałam na swój wzrost i jeden mi powiedział, że jak widzi takie maleństwo to ma ochotę objąć z całych sił i nigdy już nie puścić ;)

Ale żeś dowaliła teraz! Gratuluję w takim razie kolegów :D


A co do tematu wzrost 150cm to nic uroczego, ani fajnego, zakrawa to moim zdaniem o jakąś wadę genetyczną, hormonalną czy coś w tym stylu.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:00:43

Zacznę od tego, że mam 172 i nie uważam się za kobyłę, jestem i tak niższa od moich kolegów. Dokładniej chodzi mi o to, że każda dziewczyna, która jest niziutka wychodzi z założenia, że jest słodka i urocza, co mnie osobiście bawi, bo wiele dziewczyn równych ze mną wzrostem, też jest delikatna i w ładny sposób szczupła, więc wzrost nie mówi o tym, czy jesteś eteryczna i filigranowa, czy nie :)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:01:43

Cytat
ouii
Cytat
claudyn
Po moich kolegach wiem, ze faceci wolą na poważne związki niewysokie, drobne dziewczyny ;) raz narzekałam na swój wzrost i jeden mi powiedział, że jak widzi takie maleństwo to ma ochotę objąć z całych sił i nigdy już nie puścić ;)

Ale żeś dowaliła teraz! Gratuluję w takim razie kolegów :D


A co do tematu wzrost 150cm to nic uroczego, ani fajnego, zakrawa to moim zdaniem o jakąś wadę genetyczną, hormonalną czy coś w tym stylu.

Lepiej mieć wadę genetyczną niż mózgu i komentować posty, z którymi nie ma się nic wspólnego ;)
Chyba macie zrycie do niskich dziewczyn, czyżby zazdrość? Jak chcecie sie nad swoimi długimi nogami zachwycać to zróbcie sobie osobny wątek

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:03:42

152 ;/ i 50 kg

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:04:09

Cytat
Slyth
Zacznę od tego, że mam 172 i nie uważam się za kobyłę, jestem i tak niższa od moich kolegów. Dokładniej chodzi mi o to, że każda dziewczyna, która jest niziutka wychodzi z założenia, że jest słodka i urocza, co mnie osobiście bawi, bo wiele dziewczyn równych ze mną wzrostem, też jest delikatna i w ładny sposób szczupła, więc wzrost nie mówi o tym, czy jesteś eteryczna i filigranowa, czy nie :)
Każdy lubi co innego, a to ty pierwsza zaczęłaś biadolić, że male laski są takie siakie i jak dzieci z przedszkola. Smieszny jest najwyżej twój tok myślenia, nic innego

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:04:12

ja mam 160cm i 45 kg ;)
no i przyznam szczerze, że zawsze chciałam być trochę wyzsza :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 18:05 przez enigma_k.

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:04:45

Cytat
suicidegirll
zgłaszam się!1,58, 44kg i rozmiar xs;)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:05:11

Warto chyba dodać, że wzorstu się nie wybiera i nikt nie ma na to wpływu jakim się jest ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:06:58

Cytat
majaajsza
Cytat
Slyth
Zacznę od tego, że mam 172 i nie uważam się za kobyłę, jestem i tak niższa od moich kolegów. Dokładniej chodzi mi o to, że każda dziewczyna, która jest niziutka wychodzi z założenia, że jest słodka i urocza, co mnie osobiście bawi, bo wiele dziewczyn równych ze mną wzrostem, też jest delikatna i w ładny sposób szczupła, więc wzrost nie mówi o tym, czy jesteś eteryczna i filigranowa, czy nie :)
Każdy lubi co innego, a to ty pierwsza zaczęłaś biadolić, że male laski są takie siakie i jak dzieci z przedszkola. Smieszny jest najwyżej twój tok myślenia, nic innego
ja nie biadolę, co najwyżej mowię :) no bo są. jesteś niska, będziesz bronić niskich, ja mam normalny, średni wzrost i tego samego będę bronić, ale nie piszę w wątkach, że dziewczyny o moim wzroście są super pociągające, mają ładne nogi itp jak tutaj, że miód i słodycz się leje tonami :) widocznie wy się musicie dowartościowywać, ja jestem mega zadowolona ;)

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:09:08

Cytat
amelkavvv
współczuję takim małym kobietą... śmiesznie wyglądają takie panie o wzroście 150 cm :/ nie mówię , że lepiej być wielkoludem. Cieszę się , że mam te 170 cm i 52 kg :))

dziewczyna mająca 150-160 cm wzrostu jest gorsza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 18:18 przez 93diamond.

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:09:20

skąd wiesz czy jestem niska?wysoka nie jestem ale nie jest zle uważam, że jestem NORMALNEGO wzrostu, nie lubię po prostu naśmiewania się, wzrostu i pewnych rzeczy się nie wybiera

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:10:34

Cytat
kkateprincess
Warto chyba dodać, że wzorstu się nie wybiera i nikt nie ma na to wpływu jakim się jest ;)

Dokładnie, a poza tym wątek miał być dla drobnych kobietek a nie o wyższości/niższości nad tymi które mają trochę więcej cm ;-)
Więc jak się ma 150 albo powyzej 170 to trzeba się zabić? Bez sensu, każdy jest fajny na swój sposób, ważne jest czy prawidłowo dobierze sobie strój do figury a najważniejsze to sposób bycia i charakter według mnie oczywiscie.

P.S. Mam 158 cm i aktualnie 48 kg wagi, choć był moment że ważyłam tylko 41 kg...

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Małe jest PIĘKNE!

01 lis 2012 - 18:10:56

ale czy prawda jest wyśmiewaniem się? ja tylko podkreślam niektóre absurdy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zamienniki wody