Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ćwicz i jednocześnie więcej jedz:>

Cytat
dorofix
Siłownia, siłownia i jeszcze raz siłownia - nie stracisz z masy ale za to rozbudujesz mięśnie i ujędrnisz ciało. Do tego różnego rodzaju masaże i balsamy ujędrniające.

Raczej masy przybędzie, bo mięśnie są cięższe od tłuszczu.

Cytat
beata0904
Ewa Chodakowska:) to moje efekty po ponad 4 miesiącach ćwiczeń:) nie schudłam ale zmniejszył mi się obwój ud i talii i w dużym stopniu pozbyłam się celulitu:)

O wow jestem pod wrażeniem, masz teraz bardzo kobiecą figurę, naprawdę widać efekty:)

orbitrek, siłownia, ćwiczenia typu shape - polecam, efekty widoczne już po 2 miesiącach :)

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Dziewczyny sama mam taki problem. Mianowicie sporo schudłam ale przez to skora mi wisi no i nadal mam cellulit. Może są jakies kremy które pomogą?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Kremy? Nie ma takich kremów. To tylko reklama i robienie wody z mózgu. Gdy zaczynasz odchudzanie i przechodzisz na diete należy równolegle ćwiczyć, by ta skóra pozostała jak najbardziej elastyczna i ujędrniona. Gdy robisz to odpowiednio pod kontrolą skóra powinna wyglądać przynajmniej dobrze.
Poza tym o wiele lepsze rezultaty dają zabiegi w gabinecie kosmetologicznym. Pisze tutaj na przykład o endermologii, która daje naprawdę świetne rezultaty.
https://rehabilitantnzoz.pl/wspomaganie-odchudzania-w-gabinecie-medycyny-estetycznej/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-29 14:12 przez marcy23.

Jeżeli zależy ci na ujędrnieniu ciała to najlepszym wyjściem będzie pójście na zabieg wygładzający i odmładzający ciało. Sama jakiś czas temu sporo schudłam i mimo regularnych treningów, skóra nie był w najlepszym stanie. Wtedy po raz pierwszy poszłam do Specjalistycznego Centrum Medycznego Hipokrates w Kielcach na tlenoterapię. Tlenoterapia niesamowicie pomaga skórze w regeneracji, dzięki czemu ta staje się gładsza, miększa, zdrowsza i po prostu wygląda o wiele lepiej. Już nie mówiąc o tym, że tlenoterapia wpływa pozytywnie na masę innych rzeczy - przyspiesza gojenie się urazów, pomaga w walce z chorobami skóry, ale można nią nawet wspierać leczenie chorób rozwojowych. U mnie tlenoterapia działa cuda - czuję się dzięki niej świetnie, wyglądam lepiej, naprawdę polecam, zwłaszcza w centrum Hipokrates.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

ujędrnić, wyrzeźbić, nie chudnąć!

28 paź 2021 - 14:19:33

Spróbujcie sobie zabiegów endermologii, to bardzo skuteczny zabieg na cellulit , ujędrnia skórę, wygładza, odejmuje w obwodzie :) Dla mnie rewelacja. Najlepiej zrobić całą serie bo wtedy są najlepsze efekty. Chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ super miejsce i super efekty.

Najprostsza odpowiedź to chyba utrzymać odpowiednią dietę przy jednoczesnych ćwiczeniach na nogi i masażach antycellulitowych. Polecam peeling kawowy a potem masaż z kremem antycellulitowym o dobrym składzie i wchłanianiu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

solarium a prysznic