Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ewa chodakowska, basen i ćwiczenia cardio. wagi nie zmienisz, ale cm napewno spadną :) i ciałko się wyrzeźbi :)

przez te wszystkie miesiące ćwiczyłam kolejne trzy płyty:) pod koniec listopada wychodzi czwarta i już się nie mogę doczekać:)

skąd dorwać płytki, widze, ze wszystkie z shape'ami juz dawno za mną:P a ten trening stąd? http://ewachodakowska.pl/files/darmowy-program-treningowy.pdf

Cytat
beata0904
przez te wszystkie miesiące ćwiczyłam kolejne trzy płyty:) pod koniec listopada wychodzi czwarta i już się nie mogę doczekać:)


Też czekam z niecierpliwością! :) Ja narazie pierwszą opanowałam do perfekcji, zabieram sie powoli do drugiej :) Powodzenia!

Polecam wszystkim! Warto!

ja ściągnęłam jej trzy płyty z youtube :)

dziekuje bardzo wszystkim za odpowiedzi!:)

jak nie wiesz co i jak na siłowni, to polecam zajęcia w klubach fitness nazywane różnie sztangi, magic bar albo body pump
wzmacniają mięśnie, poprawiają wydolność i kondycję, a do tego ładnie rzeżbią CAŁE ciało: ręce, nogi, plecy, pupę, brzuch :)
ogólnie jestem fanką tego:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 21:42 przez pauli05.

Ja np zaczęłam biegać i na prawdę widać zmiany, bez chudnięcia. Ale jak tutaj wspominają dziewczyny, siłownia to najlepszy sposób na zrzucenie niepotrzebnego tłuszczyku. ;)

Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również tak jak przy cellulicie kąpiele naprzemienne-ciepł/zimno, usprawnią one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody. Jeśli chodzi o ćwiczenia polecam pływanie :)

Cytat
dorofix
Siłownia, siłownia i jeszcze raz siłownia - nie stracisz z masy ale za to rozbudujesz mięśnie i ujędrnisz ciało. Do tego różnego rodzaju masaże i balsamy ujędrniające.

ja rok temu mialam taki czas ze przzez 1 miesiac chodzialm na silownie codziennie - 3 razy w tyg siłownia + reszta dni -fitnessy itp.
i na okres tego miesiaca zaczelam sie zdrowo odzywiac i oglnie mniej jesc - po miesiącu - 2 kg WIĘCEJ!!!!
tylko ja nie miałam czego zrzuac wiec od razu rozbudowaly mi sie miesnie
Cytat
tullia
skąd dorwać płytki, widze, ze wszystkie z shape'ami juz dawno za mną:P a ten trening stąd? http://ewachodakowska.pl/files/darmowy-program-treningowy.pdf

jest też dobry - ja go robilam zanim wyszly plyty i dawał mocno w kośc:D a wybralam sobie 4 cwiczenia z niego - teraz ewa na youtube udostapeni zestayw cw juz, wiec mozesz sobie cos ulozyc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-17 10:00 przez gunia88.

Babeczki ja plecam Hula-Hop. Kręce od 3 miesięcy po 30 minut dziennie i naprawde widać efekty w tali :)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

No tak, sport to podstawa i baza do późniejszych kosmetycznych zabiegów ;) Ja dużo jeżdżę na rowerze, ale i tak wiem, że to za mało :) Od pół roku codziennie wieczorem i rano nawilżam swoją skórę kolagenem colyfine na bazie zielonej herbaty :) Wierzę w skuteczność kosmetyków pod warunkiem, że w swoim składzie mają tylko naturalne składniki bez żadnych budzących wątpliwości ulepszaczy.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 14:00 przez Milenaa20.

Cytat
beata0904
Ewa Chodakowska:) to moje efekty po ponad 4 miesiącach ćwiczeń:) nie schudłam ale zmniejszył mi się obwój ud i talii i w dużym stopniu pozbyłam się celulitu:)
ładnie wyrzeźbiony brzuszek;)

Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne-ciepło/ zimno, usprawniają one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Małe jest PIĘKNE!