Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

43 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmęczone oczy- pomocy!

31 paź 2012 - 12:32:51

Znacie jakiś domowy sposób na zmęczone oczy? jakieś okłady, ćwiczenia, cokolwiek? niestety sporo czasu spędzam przed komputerem i są tego efekty- oczy mi łzawią i zwyczajnie bolą :( robiłam okłady z herbaty ale nic mi to nie dało, liczę, że macie jakieś sprawdzone sposoby. Będę wdzięczna za wszystkie rady :)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

zmęczone oczy- pomocy!

31 paź 2012 - 12:34:07

moze rumianek, albo po prostu kropelki visaxinum chyba, mi okulistka przepisywala kropelki na zmeczone oczy

zmęczone oczy- pomocy!

31 paź 2012 - 12:36:30

Ja zawsze robię okład starym dobrym sposobem z plasterków świeżego ogórka. Moja mama używa jakiegoś sztyftu z aloesem i też dobrze działa. Trzyma się go w lodówce, więc delikatie chłodzi i łagodzi i odżywia skórę. Są też różne kremy w drogeriach do pielęgacji okolic oczu. A tak całkiem najlepszym lekarstwem jest porządnie wypocząć :)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

zmęczone oczy- pomocy!

13 lis 2012 - 09:52:15

mi tez sie czesto mecza oczy i pekaja mi zylki, wygladam jak zombie

zmęczone oczy- pomocy!

13 lis 2012 - 20:18:28

poproś w aptece o krople, są bez recepty. Ja używam kropli nawilżających do oczu, przydatne jeśli siedzisz długo przed monitorem.

zmęczone oczy- pomocy!

14 lis 2012 - 16:56:36

Trudno jest walczyć z workami pod oczami, a tym bardziej jak jest się cały czas przemęczonym. W każdym razie możesz przejrzeć ten tekst, pewnie znajdziesz coś dla siebie.

zmęczone oczy- pomocy!

19 lis 2012 - 14:50:25

Ja na Twoim miejscy nie kombionowała by z okładami a raczej zainwestowała w dobre krople. Ja używam na co dzień starazolinu HydroBalance i moje problemy oczami zniknęły, a też mam pracę przy kompie.

zmęczone oczy- pomocy!

22 lis 2012 - 21:38:58

Ja sama od kilku dni męcze się z obolałymi oczami. Robiłam okłady z herbaty i nic. Może to ta felerna pora roku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 21:39 przez aleksandrowo.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

zmęczone oczy- pomocy!

23 lis 2012 - 10:09:15

Okłady z herbaty też stosowałam, ale mnie nie pomagają. Mam wrażanie, że worki pod oczami są u mniej normalnością, nieważne czy się wyśpię czy nie... Od jakiegoś czasu stosuję krem do pielęgnacji okolic oczu HB. Już widzę różnicę, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)

niezweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

zmęczone oczy- pomocy!

28 lis 2012 - 16:58:51

najlepszym sposobem na zmęczone oczy sa oklady z rumianku, albo nakładasz mokrą torebeczkę, albo moczysz wacik w zaparzonym rumianku :) możesz też kupić sobie tonik z Ziaji rumiankowy - bardzo tani, okolo 6 zł max :)

zmęczone oczy- pomocy!

29 lis 2012 - 16:31:54

wydaje mi się, że okłady z ogórka bądź wacik nasączony mlekiem są lepsze niż okłady z herbaty :)

zmęczone oczy- pomocy!

30 lis 2012 - 12:44:33

Fajną sprawą na zmęczone oczy są jednak zabiegi, ja robiłam takie z thalgo pod oczy i miałam ich może z 4, fajny efekt i prfzynajmniej pomaga. mogę polecić jak ktoś z krakowa ma ten problem, to byłam w salonie laime i wiem że tam robią, nie wiem ewentualnie gdzie jeszcze. pozdrwiam

zmęczone oczy- pomocy!

03 gru 2012 - 00:37:21

Ja mogę polecić kropelki do oczy LACRIMAL. 2 fiolki kosztują poniżej 10 zł a są bardzo wydajne. Po otwarciu fiolki trzeba ją zużyć w przeciągu bodajże 4 tygodni. Faktycznie przynoszą ulgę zmęczonym oczom.

zmęczone oczy- pomocy!

30 kwi 2013 - 19:06:03

byłam ostatnio znowu w laime zeby cos na te moje oczy pokombinowac i maja bardzo fajny zabieg na oczy z kwasem, troche sie przerazilam jak uslyszlalam ze mam miec kwas na oczach, ale zabieg jest przyjemny i mocno rozjasnia te since

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ujędrnić, wyrzeźbić, nie chudnąć!