Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

23 kwi 2019 - 09:59:03

Dermatolog to faktycznie podstawa. Warto jest na pewno przebadać sobie poziom horomonów. Jeśli hormony są niewyregulowane to faktycznie może to rzutować na stan naszej cery. Oraz możemy mieć problem z ilością pryszczy. Lekarz po wykonaniu badań powinien przypisać odpowiednie leki na wyregulowanie.
Jeśli miałabym tutaj polecić zabiegi to odradzam mocne kwasy z uwagi na to, ze takie kwasy mogą przynieść o wiele więcej szkody niż pożytku bo roznoszą bakterie po skórze. O wiele lepsze efekty dają delikatne zabiegi jak infuzja tlenowa. <moderacja> Tutaj możesz sobie poczytać jak wyglada.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-29 18:01 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

05 lip 2019 - 21:58:33

Pamiętam jak walczyło się z trądzikiem. Wielkie czerwone plamy. Nie wiem czy przeszło samo ale używałam zwykłego spirytusu salicylowego.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

30 wrz 2019 - 11:41:26

Ja również polecam na trądzik naturalne produkty i metody. Sama stosuję kapsułki konopne cbd i jestem bardzo zadowolona z efektów, a z niedoskonałościami zmagałam się od dobrych 10 lat. Najlepsze jak dotąd efekty zauważyłam po produktach z tego sklepu: https://cbdzdrowie.pl/kapsulki-cbd - mają wysokie stężenia i odpowiedni skład.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

30 wrz 2019 - 16:35:34

Po mojemu:
ogarnięcie hormonów
dieta
Izotek.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

23 sty 2020 - 14:08:47

po izoteku miałaś duży przesusz skóry?

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

10 wrz 2020 - 13:14:13

Cytat
amel_ka
po izoteku miałaś duży przesusz skóry?

Po izoteku z reguly ma sie duzy przesusz, dlatego warto nawilżać skore czyms dobrym.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

20 lis 2020 - 12:11:00

Wiem kochana co czujesz. Również mam problem z trądzikiem na plecach. Na twarzy też zresztą I powstają przebarwienia.
Co mi pomoglo:
zmiana diety
picie dużych ilości wody
dokładne oczyszczanie ( nie tylko twarzy ale równeiż i pleców).

W sytuacji jednak w której macie przebarwienia, tego typu rzeczy nie są wystarczające. Trzeba wybraćs ię na usuwanie przebarwień za pomoca lasera. https://www.derma-med.pl/laseroterapia/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-01 10:13 przez nataliii23.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

01 gru 2020 - 10:11:24

U mnie strasznie ostatnio się zadziało na twarzy i jest dość trudno się tego pozbyć

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

09 lut 2021 - 00:47:21

Ja może nie miałam wielkich problemów z tradzikiem, ale gładkiej buzi też nie miałam :/ Próbowałam różnych kosmetyków, nie wszystkie mi pomagały. Hitem standardowo jest maseczka Ziaja z Glinką szarą (tylko jak będę stosować ją 2-3 dni pod rząd, potem przerwa i znowu). Raz dostałam też w prezencie jedno serum na trądzik (takie w ampułkach, stosowało się parę dni) i choć byłam sceptyczna to widziałam poprawę!

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

06 maj 2021 - 08:10:33

Najlepiej to zrobić właśnie te badania tsh
I iść do dermatologa żeby rozpoznał czy to trądzik czy zaskórniki
Lepiej nie kombinować samemu
Plus warto też zapoznać się ze składnikami w kremie czy właśnie toniku i wszystkiego co używamy do twarzy bo może to być nawet i reakcja uczuleniowa.
Również wpływ na naszą cerę ma to co jemy, czyli dieta więc warto również na to zwrócić uwagę.
https://instytut.bielenda.pl/blog/z-jakimi-problemami-nalezy-udac-sie-do-dermatologa/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-01 10:55 przez mmass.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

28 maj 2021 - 10:09:08

U mnie swego czasu okazało się skuteczne totalne wyeliminowanie cukry oraz słodyczy, trądzik się nie skończył od raz, ale była widoczna poprawa. Potem jeszcze herbatki z pokrzywy, suplementacja, kremiki, maści, ale to było łącznie stosowane, także ciężko ocenić co z tego miksu było skuteczne.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

21 paź 2021 - 11:41:31

olej z konopi jest świetny, do kupienia na www. konopiafarmacja.pl jako rozpuszczalnik do witaminy E. Dodaję do kremu nivea, pożegnałam się z pryszczami.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

25 gru 2021 - 19:29:52

kup sobie na stronie pachnaca kraina olejek busajna :) najlepszy na problemy z cerą w tym wypryski i trądzik. na mnie nie dzialalo nic a ten olejek.. to strzał w 10!

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

27 gru 2021 - 00:25:23

Znakomita jest ta linia kosmetyków z glinka zielona w składzie z Bielendy Botanical Clays , właśnie dla cery trądzikowej, przetłuszczającej się

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

17 sty 2022 - 10:22:00

Jeśli macie problemy trądzikiem, to myślę, że Nonacne https://www.brzezinscytrenuja.pl/nonacne-opinie-cena-dzialanie-efekty/ będzie dla was zbawieniem. Stosuje ten suplement od ponad pół roku i moja cera się poprawiła. Pamiętajcie też o piciu wody, to także ma duży wypływ na naszą cerę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator zwykły i laserowy - który