Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

22 mar 2018 - 16:04:53

Bardzo dobre właściwości mają mikroalgi, jeżeli chodzi właśnie o trądzik. Konieczna może być też zmiana diety. A czasem jedynym ratunkiem mogą okazać się tylko antybiotyki. Jeszcze czytałam, że herbata z bratka jest dobra. Przy trądziku raczej unikałabym mocnych i częstych peelingów. Lepiej nie podrażniać dodatkowo cery. Ja jestem zachwycona kremem, serum i maseczki z mikroalg (spirulina). Mają naprawdę dużo dobrych właściwości i na trądzik, i na zmarszczki, i na suchą skórę. Więc odpowiednie dla każdego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-22 16:05 przez agnieszka765.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

19 kwi 2018 - 10:57:24

W moim przypadku na trądzik pomogło przede wszystkim dobre nastawienie. Wkręciłam sobie do głowy, że WYGRAM tę walkę (a nie zawsze było tak kolorowo, nieraz traciłam wiarę i nadzieję - najbardziej chyba ze względu na multum produktów, które stosowałam a które tylko pogarszały mój stan albo w ogóle nie pomagały). Zmieniłam dietę, zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam sposób pielęgnacji twarzy na bardziej świadomy. No i kosmetyki. Na jakiś czas całkowicie zrezygnowałam z makijażu.Przestałam nie tylko jeść chemię ale wymieniłam nawet środki czystości w domu. Dlatego w walce z trądzikiem, polecam kremy tylko na bazie naturalnych składników..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-20 11:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

19 kwi 2018 - 16:00:43

a też o tym sevolium słyszałam, a jak on wyglada? w sensie to jest zel czy krem czy cos jeszcze innego?

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

26 kwi 2018 - 12:37:40

też szukam czegoś na mój trądzik, napewno nie będę stosować sterydów ani antybiotyków - szkoda zdrowia. Piszecie o tych mikroalgach, kremach... zaciekawiło mnie to. A ten krem sevolium - jakie on ma działanie? I zastanawiam się też po jakim czasie widać poprawę stanu cery? Będę wdzięczna za każdą opinię.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

06 maj 2018 - 11:02:40

Słyszałam gdzieś, coś o tym kremie, ale osobiście ja go nie stosowalam. Zaś moja siostra zmaga się z trądzikiem i przez pewien okres bardzo wstydzia się wychodzić do ludzi. Chodzenie do szkoły było dla niej mordęgą. Dopiero dermatolog polecił jej dermokosmetyk z serii Cetaphil, ten balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD dermoprotektor. Stosuje go od paru miesięcy i teraz jest zncznie lepiej. Jest zadowolona. Ja też go stosuję ale do mojej suchej skóry i tez dziala.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

30 maj 2018 - 10:51:51

Sevolium ponoc ma jedynie naturalne składniki więc raczej nie powinien nikogo uczulić - ale co i jak to nie wiem niesty bo nie mam cery trądzikowej ;)
Ale dziewzyny w necie go polecają, więc możliwe że warto ;)

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

19 cze 2018 - 13:49:20

Mnie to tak nie szkodzą ostre potrawy jak słodycze.
Jak tylko zjem więcej czekolady to mam wysyp.
Masakra.
Sevolium też mam i nawet nawet się sprawdza, chociaż na początku się znim nie lubiłam, bo jakoś ta żelowa konsystencja mi nie podpasowała, ale teraz już lepiej. Mam tłustą cerę i w ogóle świecącą, więc jeszcze do tego robie sobie maseczki z zielonej glinki. I całkiem fajnie teraz jest. Oczywiście czekolady nie pozbyłam się z życia na zawsze bo nie umiem tego zrobić... :D

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

23 cze 2018 - 12:04:03

Ja tez hahaa
:D
tłustą mam skórę więc po tym się świecę...
Ponoć to sevolium fajnie dziala na matowienie ale szczerze nie jestem przekonana. Może to tylko jakies sfingowane opinie.. ;/

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

10 lip 2018 - 13:26:39

Jagoodka89 a to prawda, czasem te komentarze są tak przereklamowane, że szok, nie wiadomo komu wierzyć. A jeśli chodzi o sevolium to ja nie mam zastrzeżeń co do świecenie, nakładam sobie rano i na to puder i mam cały dzień spokój.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

08 sie 2018 - 16:21:24

No ja póki co nie używam już nic na swoją skórę od kilku miesięcy. Mam spokój i widzę jak z każdym dniem pięknieje. Wychodzę z założenia, że kupowane środki pomagają tylko wtedy jak z nich korzystamy a co wtedy jeśli braknie kasy. Gwarantowany efekt jojo. Ja stosuje się do porad z www.zdrowyswiat.pl/ . Dobre efekty daje właściwa dieta i witaminy.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

09 sie 2018 - 09:54:58

Ja stosuje Sevolium i on jest fajny właśnie bo ma ekstrakty z roślin czyli naturalny i dobrze się wchłania to też działa od wewnątrz. I pierwsze efekty miałam po tygodniu a po miesiącu zero nowych krost i tylko jeszcze pare starych :)

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

09 sie 2018 - 14:48:44

rewelacyjny płyn nie ma lepszego stosuje sie go punktowo i jest na receptę a skład jego bo jest robiony jest nastepujacy
Hydrocortisoni 1,0
Detreomycyni 5,0
Resorcini 3,0
AC. salcylici 5,0
70 spir vin
od 100,0
I nie ma mozliwości by po tym płynie pojawil sie jakikolwiek pryszczale swoja drogą dobrze zapoznac sie z tym artykułem Swietny artykuł http://akademiaducha.pl/skora-zwierciadlo-zdrowia/

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

28 mar 2019 - 19:07:02

Dziewczyny ja też miałam problem z trądzikiem... dermatolog, maści, tabletki nie pomagały. Wybrałam się na zabiegi kwasów na twarz. Po około 7-8 zabiegu buzia stała się gładka bez wyprysków. Po 12-13 zabiegach uspokoiła się i nic już nie wychodziło. Teraz tylko walczę z bliznami i dziurami po trądziku. Polecam każdej dziewczynie.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

29 mar 2019 - 13:48:40

Ostatnie odkrycie: olejek z pestek malin na twarz, zamiast jakichkolwiek kremów. Jak się pojawiają wypryski używam pasty cynkowej. Całkowicie zrezygnowałam z makijażu no i suplementuję się olejkiem z wiesiołka. Jest lepiej!

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

16 kwi 2019 - 21:44:57

Ja polecam zabiegi z kwasów u kosmetologa, miałam ogromny problem z trądzikiem, dermatolog nie pomagał.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapalenie mieszków włosowych:((