Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

22 minut temu

Budowa domu

26 minut temu

Projekt wnętrza

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

16 lis 2016 - 08:01:02

No wiadomo,że jesteś tym czym jesz. Niemniej odpowiednia pielegnacja ma moim zdaniem wieksze znaczenie,Kiedyś sądziłam,ze liczy się tylko co co jemy. Teraz widze,.ze jak pakuje sie na twarz wiele szkodliwych substancji , zapychaczy jakie znajdują się we współczesnych kremikach to to co sobie kupimy ma również spore znaczenie. Wiele kosmetyków na trądzk o zgrozo zawiera w sobie parafinę, która ma bardzo zły wpływ na stan skóry. Najlepsze jak na razie u mnie jest sevolium. Rzeczywiście uspokaja cere.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

12 mar 2017 - 23:04:27

ja męczylam sie z tradzikiem wieeele lat stosowalam wszystko co mozliwe antybiotyki maseczki noo wszystko co sie tylko dalo i nic , tez myslalam ze jak wysusze wrogów to będzie dobrze ale to jest najgorsza rzecz jaka może byc wysuszanie ich bo wracaja z potrojna moca bo cera wtedy pracuje inaczej i ten łojotok tworzy sie w zwiekszonej ilosci . Kosmetyczka poradzila mi abym udala sie do ginekologa bo możliwe ze gospodarka hormonalna jest zachwiana i to był strzał w 10 :) Nie robcie nic na własną reke lepiej udać sie do specjalisty bo wyrzadzicie sobie jeszcze gorszą krzywde w postaci dziurek na twarzy lub przebarwien :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

07 kwi 2017 - 12:50:39

Ja miałam taki problem z trądzikiem, ze praktycznie nic nie dawało dłuższego efektu :/ Ropne bolące krosty aż wstyd z domu wychodzić :( Sterydy, maści, maseczki wszystko tylko na moment pomaga... W końcu zaszłam do zielarskiego bo koleżanka bardzo chwaliła sobie olej konopny kosmetyczny z MolPharmy. Kupiłam i stosuje od jakiegoś czasu a cera faktycznie jest lepsza mam nadzieje,że blizny mi żadne nie zostaną po trądziku :/ Musze jeszcze spróbować herbaty z konopią bo czytałam,z e jest dobra w celu detoksykacji organizmu i oczyszcza go od wewnątrz.Nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy można normalnie dostać w aptekach czy też własnie sklepach zielarsko -medycznych.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

31 maj 2017 - 23:09:15

Często trądziku nie da się powstrzymać bo ma on podłoże hormonalne. Ale w moim przypadku na szczęście była to zanieczyszczona cera i zła dieta. Pomogli mi specaliści z < moderacja >poradzili mi znacznie ograniczyć alkohol i przestać jeść fast foody. Po jakimś czasie faktycznie miałem mniej pryszczy. A po peelingu twarzy byłem cały czerwony ale po pryszczach nie było śladu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 07:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

01 cze 2017 - 07:20:08

Jasne,że fajnie jest skorzystać z pomocy dermatologa ale musicie mieć pewność na 100% czy rzeczywiśćie jest to dobry dermatolog, który będzie w stanie Wam realnie w temacie pomóc... Bo wiele z nich przypisuje jakies sterydy czy retinole, któr nie dość , ze podrażniają skórę to jeszcze dają efekty jedynie raz na jakiś czas. Co mi pomogło;
zmiana diety
aktywonść fizyczna
no i kupno sobie dobrych kosmetyków. Takich naturalnych w składzie

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

12 cze 2017 - 07:38:57

Ano własnie. Emilenda jakie polecisz?
Sama zauważyłam,że wiele kosmetyków polecanych na trądzik ma skład, który jest wprost koszmarny.... Jakie polecacie kosmetyki o dobrym składzie, które rzeczywiście mozna stosować przy problemach z trądzikiem?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

13 cze 2017 - 08:30:20

Avene ma dobre kremy chociaż ich nowa seria już nie jest tak dobra w składzie jak poprzednia ( niestety ale cena się nie zmieniła).
Fajne jest serum Sevolium Nie jest tanie ale jak na razie jest to najlepszy kosmetyk w składzie jaki kupowałam na trądzik.
Ogólnie zawiodłam się na firmie Ziaja. Masa składników, które nie powinny byc stosowane w kosmetykach na tradzik :(

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

14 cze 2017 - 08:45:16

No własnie o sevolium czytałam w wielu miejscach. Kupowałaś przez internet? bo orientowałam się stacjonarnie i raczej nie ma.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 8/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

18 cze 2017 - 18:41:26

Z trądzikiem trzeba uważać. Jeśli jest to różowaty, to konieczna będzie inna pomoc dermatologa i np. antybiotyk. Trzeba go dobrze rozpoznać - tu <moderacja> jest artykuł, na którym można bazować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-20 12:26 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

28 lip 2017 - 11:59:59

dzięki na pewno się mi kiedyś przydadzą;) polecam

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

28 lip 2017 - 23:40:51

Po trądziku zostają niestety brzydkie blizny. Przy głębokich bliznach potrądzikowych myślę, że najbardziej efektywny będzie laser. Moja siostra była na takich zabiegach na buzię w Vici Clinic (Kraków) i przyznam, że po 4 zabiegach bardzo zmniejszyła się ich widoczność. Zostawiam link, może pomóc <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-29 08:05 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

22 sie 2017 - 12:15:54

Nie boisz się o swoje nerki? Tyle wapna codziennie? Wiesz jak bolą kamienie nerkowe?

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

31 sie 2017 - 07:18:30

Cytat
juliapak178
Nie boisz się o swoje nerki? Tyle wapna codziennie? Wiesz jak bolą kamienie nerkowe?
Akurat kamienie nerkowe nie powstają z wapnia ;) Jest to mit i wiele osob w to wierzy (przez to na przykład nie pije wody z kranu). Jednakże taka ilośc wapnia nie jest wcale dobra. I szczerze powiedziawszy to nie wiem skąd koleżanka znalazła właśnie taki sposob na walkę z trądzikiem (sorry ale jak dla mnie to głupota jakaś...). Sama zachwycona jestem również <moderacja>. W koncu zdecydowałam sie na kupno i potwierdzam tutaj opinie wcześniejszych dziewczyn. Działa!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-01 01:10 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

06 wrz 2017 - 15:08:40

Ja największe zmiany w wyglądzie swojej cery zaobserwowałam po zabiegu z kwasami, mój ulubieniec to kwas glikolowy. Po takim porządnym złuszczeniu pozbyłam się wyprysków i zaskórników. Polecam - jesień do idealna pora na kwasy. A jeśli nie wiecie, jakie zastosowanie mają kwasy, to może odwiedzić bloga mojej koleżanki - szczerzy rzetelną wiedzę na temat kwasów, bo powstało już o nich sporo mitów - http://magdalenajaglarz.pl/blog/zabiegi-gabinetowe/kwas-glikolowy/. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

21 mar 2018 - 12:55:51

Ja teraz poszłam na kwasy do kosmetyczki. Mam nadzieję, że to pomoże

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

laser na naczynka, blizny, przebarwienia