Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

09 maj 2016 - 15:03:38

Trądzik w dorosłym wieku to jakaś masakra:(

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

17 maj 2016 - 11:35:53

owszem moze i masakra ale zawsze jest sposob by probowac go zwalczyc a nie sie poddawac

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

26 maj 2016 - 22:02:16

Cytat
cosmeticgril
owszem moze i masakra ale zawsze jest sposob by probowac go zwalczyc a nie sie poddawac

warto iść do dobrego dermatologa. ja na takiego trafiłam i teraz nie mam już problemów skórnych :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

30 maj 2016 - 08:36:13

Mi na trądzik pomogło Benzacne i Acnederm na blizny potrądzikowe. Poza tym zrezygnowałam z zapychających skórę kremów BB.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

12 cze 2016 - 10:30:45

no tak, jak się ma nawet i 30 lat niestety się może zdarzyć, że pojawi się trądzik. U mnie też się niestety pojawił. Ale znalazłam bardzo fajny sposób, jakim jest peeling, który robię z soli salco. Naprawdę dobrze się sprawdza.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

15 cze 2016 - 13:48:09

Dermatolog obowiązkowo. Sama wybrałam się do dermatologa, obecnie jestem w trakcie kuracji i efekty są zdecydowanie lepsze. Nie zastosował u mnie powazniejszych leków bo uznał,ze wystarczą witaminy plus serum przeciwtrądzikowe. Tak więc łykam te witaminki, serum stosuje dwa razy dziennie ( serum Sevolium). Efekty są i powiem Wam,że jestem z nich bardzo zadowolona bo twarz jest ładniejsza, bardziej uspokojona. Pryszczy jest wyraźnie mniej. Zdecydowanie najlepszy kosmetyk jaki stosowałam na swoją skórę. Wcześniej na oślep kupowalam rózne kosmetyki, których skutki w stosowaniu były różne.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

23 cze 2016 - 11:41:02

Cytat
chances
Dermatolog obowiązkowo. Sama wybrałam się do dermatologa, obecnie jestem w trakcie kuracji i efekty są zdecydowanie lepsze. Nie zastosował u mnie powazniejszych leków bo uznał,ze wystarczą witaminy plus serum przeciwtrądzikowe. Tak więc łykam te witaminki, serum stosuje dwa razy dziennie ( serum Sevolium). Efekty są i powiem Wam,że jestem z nich bardzo zadowolona bo twarz jest ładniejsza, bardziej uspokojona. Pryszczy jest wyraźnie mniej. Zdecydowanie najlepszy kosmetyk jaki stosowałam na swoją skórę. Wcześniej na oślep kupowalam rózne kosmetyki, których skutki w stosowaniu były różne.

Potwierdzam bo dzialanie faktycznie dobre. Skład porządny, podoba mi sie to,że nie ma w nim silkonów, parabenów i innych zapychaczy, które powodowały u mnie wągry a potem bolesne wypryski. Jedyna wada to moim zdaniem dostępność. W sklepach jest masa innych kremow ale tego serum brak tak więc musiałam zamawiać przez internet.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

13 lip 2016 - 11:48:48

Dziewczyny a gdzie kupowałyście to serum? Bo sama nie mogę sobie poradzić z pryszczami na twarzy. Normalnie tak mnie ostatnio obsypało,że nie mogę sobie z tym poradzić. Obecnie używam takiego środka od mojej doktorki, który używa się miejscowo na pryszcze ale mam wrażenie,że im dłużej go używam tym skóra się coraz bardziej przyzwyczaja :(

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 4/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

15 lip 2016 - 12:26:48

A jakie kwasy próbowałyście na trądzik?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

19 lip 2016 - 12:26:06

Ja próbowałam kwasy ale nie polecam. Wiele osob je poleca na trądzik ale u mnie spowodowały o wiele więcej wykwitów na twarzy. Trądzik był po kwasach jeszcze gorszy niż przed kwasami ;/ Potem skóra dłuuuuuuuuugo wracała do normy ale już na szczęście jest lepiej.
Podobnie jak dziewczyny używam sevolium Pod krem rano i wieczorem za co jestem bardzo wdzięczna mojje nowej pani dermatolog, która mi to poleciła. Normalnie z dnia na dzień twarz robi się ładniejsza, mam o wiele mniej pryszczy.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

24 lip 2016 - 14:19:11

Pielęgnacja skóry trądzikowej potrafi być naprawdę uciążliwa. Trzeba dobrze dobrać krem. Warto iść do dermatologa w celu zdiagnozowania przyczyny (a nie skutku). Być może skóra jest zbyt sucha, zbyt wilgotna, a może wrażliwa na słońce.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

25 sie 2016 - 22:27:53

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 13:55 przez Emirates777.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

28 paź 2016 - 15:09:48

Moim sposobem na trądzik jest olejek konopny CBD. Mój lekarz dermatolog polecał mi wiele środków - leki, kremy, zabiegi, lecz nic nie pomagało. Byłam załamana, wiadomo, jak wygląda dziewczyna z trądzikiem... Dopiero, gdy poczytałam o medycznym zastosowaniu konopi indyjskich oraz o olejku CBD zaczęłam się zastanawiać nad ich zastosowaniem. Spróbowałam i jestem zadowolona. Moja skóra twarzy jest w coraz lepszej kondycji. Jeżeli chcecie wypróbować olejek CBD to zajrzyjcie na konopnymarket.pl

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

01 lis 2016 - 11:54:35

A ja wam powiem, że najlepszym sposobem na trądzik jest DIETA! Tak, dokładnie to co widzicie. Nie działa to natychmiastowo ale w 3-4 miesiące da się wyeliminować trądzik w dość znacznym stopniu. Wykluczyć słodkie rzeczy, zrobić sobie porządny detkos przez 2-3 tygodnie i potem trzymać się ustalonych zasad diety. POMAGA! W połączeniu z jakimiś środkami potrafi zdziałać cuda. Mówię na własnym przykładzie.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

06 lis 2016 - 15:21:41

Zgadzam się z tą dietą :) OD tego na pewno trzeba zacząć bo to właśnie niezdrowe jedzenie najczęściej wpływa na naszą skórę no i trądzik. Oczywiście często także są to problemy hormonalne ale zdrowa dieta także pomaga to zwalczyć więc warto o to zadbać zanim pójdzie się do specjalisty od tych spraw.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za chuda, proszę o opinie.