Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

02 kwi 2015 - 17:17:08

Lepiej idź do dermatologa ;] Coś co jest do pach-to jest do pach nie do twarzy.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

22 kwi 2015 - 10:18:31

w późniejszym wieku pomaga też peeling kawitacyjny, bo trochę wysusza i zapobiega stanom zapalnym, także też polecam ;)

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

13 cze 2015 - 12:19:55

dla mnie Alaclarin jets najlepszy. Miałam jakieś 2 lata trądzik, teraz już od 3 miesięcy nie mam ani jednej krosty. Zaczęłam kurację z tym żelem i kładłam go rano i wieczorem do tego oduczyłam sie wyciskać i kupiłam sobie kremy nawilżające, żeby nie przesuszać cery bo to jest najgorsze. Teraz już mam ładna buzię i ciesze się, bo są wakacje a ja mogę chodzić bez podkładu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-13 12:23 przez malgorzata_krzy.

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

29 cze 2015 - 20:00:42

Niedawno opisałam na swoim blogu moje przygody z trądzikiem... po dwóch latach jestem szczęśliwa! :) Brałam izotretynoinę. Pomogła!
[Moderacja - niepłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 12:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

30 cze 2015 - 08:47:13

Często trądzik jest wynikiem diety ubogiej w cynk. To właśnie niedobory cynku powodują problemy ze skórą. A wystarczy nieodpowiednia obróbka termiczna produktów, by tego składnika znacznie z nich ubyło. W walce z trądzikiem pomoże Ci uzupełnienie niedoborów. Są na rynku suplementy z cynkiem takie jak Nonacne [moderacja - link] . Suplement ten dostarczy Ci cynku, ma także działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 11:16 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

08 lip 2015 - 17:44:36

hmm... czy dobrym sposobem mozna nazwac chemie ktora przesiaka przez wacik na nasza twarz np od tej kulki pod pachy? ja bym tego raczej nie praktykowala...
do mycia twarzy tez uzywam bialego jelenia, tylko i wylacznie tym myje twarz i nakladam kilka razy w tygodniu maseczke z miodu, cera jest piekna po niej rowniez wspomagam walke z tradzikiem tabletkami ktore sama stosuje juz bardzo dlugi czas i uwazam ze sa godne polecenia, poniewaz sa sprawdzone mozna o nich poczytac- sa na bazie naturalnej-[moderacja - link]
pozdrawiam
czesc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 11:16 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

16 lip 2015 - 15:31:50

masować wacikiem przy trądziku? brawa. Na stojąco. Dziewczyny, jak macie trądzik, idźcie do dermatologa. Ja dziś odebrałam wyniki badań i mam zrąbane hormony, stąd trądzik. I żaden dezodorant tego nie naprawi. W tak głupi sposób można sobie zafundować stan zapalny skóry. KAżda kosmetyczka i każdy dermatolog popuka w czółko za taki pomysł. Jeśli podczas masażu rozmasowujesz sobie zawartość takiego ropnia po twarzy... fuj.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

27 lip 2015 - 11:09:42

A próbowałyście preparatów w tabletkach? Cały czas wpada mi w oczy reklama na fb Nonacne, czytałam na stronie producenta : Nonacne - strona producenta że pomaga, ale nie wiem czy wierzyć. Chciałabym poznać wasze opinie, może znacie jakieś inne specyfiki, które mogę kupić w aptece? Czekam na odpowiedzi :)

[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 11:15 przez moderator.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

26 wrz 2015 - 00:07:52

A mój sposób na trądzik jest taki .... stary i sprawdzony przez nasze babcie . 5 dkg.drożdży do szklanki i zalać wrzątkiem . wypić wszystko do dna . i tak przez 4 tyg codziennie , potem przerwa i na nowo ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-26 00:09 przez cztery-kawki.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

26 wrz 2015 - 19:09:30

Hej jeśli chodzi o trądzik to najlepsze preparaty są to preparaty od dermatologa. Chociaż pamiętam, że po jakimś czasie tez pojawiają się chrostki. Dodatkowo polecam opalanie w solarium bądź na słoneczku latem. Wypala chrostki.Stają się mniejsze i nie widoczne.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

28 wrz 2015 - 13:01:40

ja jestem za tym żeby trądzik leczyć z pomocą dermatologa a nie samemu.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

25 paź 2015 - 14:49:07

Język polski językiem polskim - dziewczyna przeprosiła za błędy, wiec tego nie powinniśmy się czepiać, może ma jakąś dysleksję. Ewentualnie: nie policzko, a policzek. Bez ataków.

Co do skuteczności magicznego masażera: wiele słyszałam o tym, że dermatolog zarówno na trądzik jak i na łupież przepisuje jeden kosmetyk. Wynika to z tego, że te dwie choroby skórne mają podobne podłoże. Dezodorant czysto teoretycznie może działać - dopóki to antyperspirant hamujący łojotok (bo to przecież ma wiele wspólnego z potem) oraz działa antybakteryjnie. Dziewczyna nie przemyślała jednak, że hamując ów wydzielanie łojotoku na zewnątrz, gromadzi go pod skórą i w końcu wszystko wesoło wywędruje na wierzch - a to dopiero będzie katastrofa.

Co do mydła dla dzieci - GRATULACJE! To akurat bardzo dobra metoda na walkę z wszelkimi problemami skórnymi - kosmetyki dla dzieci nie zawierają ostrych i drażniących skórę składników. Najlepiej zróbcie sobie próbę kwasowości kosmetyków. Nasza skóra ma odczyn kwaśny i takie kosmetyki "lubi". Każdy kosmetyk można rozcieńczyć z wodą i dodać odrobinę soku z czerwonej kapusty. Takie doświadczenia wykonują dzieci w gimnazjum i chwała nauczycielom chemii za to. Od razu wychodzi, jak nieprzyjemne dla skóry są te wszystkie originalsourcy i inne tanie żele i mydła. Bambino polecam też do mycia włosów i ciała.

Co do wysyłania do dermatologów - szczerze? Mam za sobą 6 lat leczenia przez specjalistę, tonę maści i antybiotyków. Lekarstwa tylko na krótko powstrzymują wychodzenie wyprysków, bo hamują sebum, a przecież chodzi o jego powstawanie. Dlatego właśnie najważniejsza jest dieta i higiena.

Dla ostrych przypadków (ale to raczej takie, które zaczynają się w podstawówce, i są naprawdę silne, a nie parę krostek w tzw. strefie "T";) pozostają hormony, izotretynoina lub pseudomagiczne zastrzyki, które podobno faktycznie działają.

Dla osób, które chcą się pobawić w domowe leczenie: Naprawdę miła i przyjemna dla buzi jest maseczka z (sparzonych!) drożdży, przemywanie rumiankiem oraz łykanie cynku i witaminy PP.

Pozdrawiam i wszystkim życzę pokonania wszelkich problemów z cerą - wiem jak to jest wstydzić się własnej twarzy, ale głowa do góry: jesteśmy piękne!

Nie polecam polecania innym leczenia trądziku poprzez wypalanie słońcem bądź solarium - faktycznie, wielu osobom to pomaga, jednak u niektórych może to działać zupełnie na odwrót. Trzeba o tym pamiętać, gdy się komuś podsuwa ten pomysł, bo później komuś będzie przykro, że obiecałaś cudowne efekty, a jest jeszcze gorzej. Tak czy siak, cieszę się, że Tobie to pomaga - zawsze krok do przodu w walce z tym dziadostwem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-25 14:52 przez presageofnight.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

30 paź 2015 - 10:26:31

Cytat
Koczka007
w późniejszym wieku pomaga też peeling kawitacyjny, bo trochę wysusza i zapobiega stanom zapalnym, także też polecam ;)

Mi ten peeling pomógł uporać się z tradzikiem na czole.

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

23 gru 2015 - 21:14:36

LA ROCHE EFFACLAR DUO na noc codziennie i pryszcze znikają po ok. 2 tygodniach (na początku objaw może się nasilić,ale tak ma byc;)

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

26 lut 2016 - 17:48:14

Bardzo dobrym preparatem jest wspomniany przez Katarzyne . Tylko ,ze np u mnie pryszcze znikły , natomiast pozostały blizny , które musiałam już sobie usunąć . Jako ,zę jestem z Warszawy ,to jest u mnie bardzo klinik medycyny estetycznej.mi. in Klinika Miracki . usunełam te blizny i orzynajmniej juz nie mam takich kompleksów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje posladki