Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Solarium

29 wrz 2012 - 22:56:33

pierwszy raz na 5 minut i żeby ci się opalenizna trzymała to musisz regularnie chodzić i stosować najlepiej kremy wspomagające;)

Solarium

29 wrz 2012 - 22:57:02

Cytat
blackxs
Na pierwszy raz 8 minut

Takie rady są bez sensu. Gdyby poszła na 8min na solarium, w którym pracowałam to byłoby źle z nią.

Zapytaj pracownicę, niech wpuści Cię na jakieś delikatniejsze lampy. Będzie wiedziała na ile minut możesz wejść maksymalnie (a przynajmniej powinna).
A jeśli boisz się, że coś się popsuje to idź na stojące łóżko.

Solarium

29 wrz 2012 - 22:57:02

heh naoglądałaś się oszukać przeznaczenie?

Solarium

29 wrz 2012 - 22:58:46

nie każda pracownica się zna;//

Solarium

29 wrz 2012 - 23:00:16

Cytat
Yerli
stojące solarium polecam. Wolniej opala, ale jakieś takie pewniejsze.

dziewczyny, czy Wy nie rozumiecie, że wszystkie solaria są RÓŻNE?
Stojące wcale nie musi wolniej opalać, u mnie np. stojące było najmocniejsze.
Cytat
justynka14
nie każda pracownica się zna;//

To fakt. Dlatego napisałam - powinna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-29 23:01 przez martuuus.

Solarium

29 wrz 2012 - 23:02:34

Teraz, w niektórych solariach są takie łóżka których sie nie zamyka bo dzwi w ogóle nie ma. Nad łóżkiem są lustra które odbijają promienie przez co przestrzeń jest otwarta :)

Solarium

29 wrz 2012 - 23:06:00

po samoopalaczu bedziesz wygladac jak marchewka w dodatku mozesz miec plamy jakies od niedokladnego rozsmarowania....

pierwszy raz 6minut nie wiecej !
wchodzisz do solarium i spuszczasz górna klape w dół do oporu. - przeważnie jest tak z 10cm niedomkniete - tam nie ma zadnego zatrzasku itp....
kończy sie chwitasz i dzwigasz do góry i wychodzisz hihi
nie ma opcji zebys sie zacioła albo coś ci sie stało ;)
zalezy na jakie solarium pójdziesz bo np ja mam takie ze mozesz właczyc sobie natrysk na ciałko albo muzyczke zmienic...
co jest strasznie przyjemne..
Wiadomo isc pierwszy raz na solarium to pewien stres... bo jest dla nas to obce ale nie masz czego sie bac jak zasmakujesz tego to potem z usmiechem na twarzy bedziesz tam latac,,,

A gdy masz jakies obawy lub nie wiesz jak sie obsługuje ... Popros grzecznie panią z solarium zeby ci pokazała gdzie nacisnąc start - zapewne zrobi to z przyjemnością NIE MA CZEGO SIE BAĆ !

Powodzenia życze ;)

Solarium

29 wrz 2012 - 23:06:02

ja wypróbowałam już nie jedno łóżko i większość na moją skórę jest do dup...y;)))) a w stojących robi się słabo;((

Solarium

29 wrz 2012 - 23:14:38

Dziękuję wam kochane za uspokojenie mnie :* :) Pierwszy raz pójdę w tym tygodniu z moją przyjaciółką, już wiem, że nie mam się czego obawiać, na wszelki wypadek wybiore dobre, sprawdzone solarium oraz zapytam się pani pracującej, czy łóżko zamyka się do końca i czy jest natrysk. Piękna i opalona skóra to moje marzenie ;D

Solarium

29 wrz 2012 - 23:18:08

Treść posta została usunięta automatycznie

Solarium

29 wrz 2012 - 23:20:28

Ja pozostaje przy naturalnym opalaniu :P pozatym mam ciemną karnację i nie potrzebuje slonca tak bardzo :) Mam paniczny lęk przed tą kapsułą w solarium haha to chyba po tym filmie ,,Oszukać przeznaczenie''

Solarium

29 wrz 2012 - 23:25:32

ja zawsze jak leze mam taką dziwną mysl ze juz za dlugo leze i ze sie zacieło :D serio ogarnia mnie przerazenie, a najwieksze ogarnelo mnie gdy przywiezli nowe lozka i zaczelam sie bawic wiatrakami i nagle prawie przestaly dzialac i robilo sie coraz goręcej ! zaczelam po koli wszysko wciskac i udalo mi sie włączyc wiatraki :P

a co do tego ze sie moze zacieły swiatla, zawsze obok stawiam taborecik i klade telefon i co chwile zerkam ile juz leże :P

A u mnie na solarium są łozka starsze takie mniejsze, strasznie w nich cianso, nie chodze na nie :/ i nowsze takie wieksze, na tych sie lepiej czuje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-29 23:28 przez kara2606.

Solarium

29 wrz 2012 - 23:36:53

Cytat
cheermedka
też się nad tym zastanawiałam, moja przyjaciółka ich używa, jednak nie znoszę tego zapachu

miałam taki kiedyś nieśmierdzący jeden ee...o wiem! dove summer glow. możesz iść do kosmetycznego i powąchać, jak ci będzie pasowac to się zaopatrz a od solarium z daleka bo ani to ładne ani zdrowe! :)

Solarium

29 wrz 2012 - 23:43:03

Mi kiedyś kumpela dzień przed solką pokazała urywek ,,oszukać przeznaczenie '' i na drugi dzień miałam takie schizy, że bałam się tam iść ale ostatecznie poszłam , łóżka były leżące , nie zamknęłam się do końca zostawiłam sobie małą szparkę :) ale faktycznie nie ma tam żadnych zatrzasków ;)

Solarium

30 wrz 2012 - 08:49:22

jak na 1 raz to max 5 min a soloraium wybrałabym stojące

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CALLANETICS KLASYCZNY - płyta DVD