Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

42 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laski, kolczyk - policzek

08 wrz 2012 - 23:20:34

piszecie że z niektórymi piercingami pracy w biurze się nie dostanie ale czy koniecznie trzeba pracować w biurze? jest milion innych miejsc pracy gdzie zaakceptują Cię taką jaką jesteś i będą patrzeć jak wykonujesz swoją pracę a nie czy masz kolczyk tu czy tu czy przypadkiem nie wystaje Ci tatuaż spod koszulki. nienawidzę takiego generalizowania że jak piercing to już nikt nie przyjmie takiej osoby do pracy ;/ gadacie jak zacofane babki, moim zdaniem jak ktoś ma na to ochotę to niech robi a jeśli zechce to i tak znajdzie pracę gdzie zostanie zaakceptowany.

Laski, kolczyk - policzek

08 wrz 2012 - 23:21:43

blee jak można się tak oszpecać

Laski, kolczyk - policzek

08 wrz 2012 - 23:54:15

Eede, ładnemu we wszystkim ładnie:)

Laski, kolczyk - policzek

08 wrz 2012 - 23:58:09

Cytat
xkira
piszecie że z niektórymi piercingami pracy w biurze się nie dostanie ale czy koniecznie trzeba pracować w biurze? jest milion innych miejsc pracy gdzie zaakceptują Cię taką jaką jesteś i będą patrzeć jak wykonujesz swoją pracę a nie czy masz kolczyk tu czy tu czy przypadkiem nie wystaje Ci tatuaż spod koszulki. nienawidzę takiego generalizowania że jak piercing to już nikt nie przyjmie takiej osoby do pracy ;/ gadacie jak zacofane babki, moim zdaniem jak ktoś ma na to ochotę to niech robi a jeśli zechce to i tak znajdzie pracę gdzie zostanie zaakceptowany.


mi to generalnie wisi,ale zerknij sobie na YT ostatnie rozmowy w toku, jak takich ludzi spławiają, bo właśnie żale i bóle były. owszem pracę proponowali-z dala od kontaktu z ludźmi hehe

Laski, kolczyk - policzek

08 wrz 2012 - 23:59:55

do zgrabnych policzków - przepiękne :)

Laski, kolczyk - policzek

09 wrz 2012 - 00:01:11

Cytat
Orioness
Eede, ładnemu we wszystkim ładnie:)
ooooo dziękuję :D

Laski, kolczyk - policzek

09 wrz 2012 - 00:18:05

Bez przesady, ładnych kilka lat przepracowałam w szkole, mając spore i widoczne tatuaże. Kilka razy proponowano mi pracę i jakoś nikt nie wspominał o zakrywaniu czy usuwaniu.

Laski, kolczyk - policzek

10 wrz 2012 - 16:23:51

Cytat
xkira
piszecie że z niektórymi piercingami pracy w biurze się nie dostanie ale czy koniecznie trzeba pracować w biurze? jest milion innych miejsc pracy gdzie zaakceptują Cię taką jaką jesteś i będą patrzeć jak wykonujesz swoją pracę a nie czy masz kolczyk tu czy tu czy przypadkiem nie wystaje Ci tatuaż spod koszulki. nienawidzę takiego generalizowania że jak piercing to już nikt nie przyjmie takiej osoby do pracy ;/ gadacie jak zacofane babki, moim zdaniem jak ktoś ma na to ochotę to niech robi a jeśli zechce to i tak znajdzie pracę gdzie zostanie zaakceptowany.


Zgadzam się.

Cytat
mysia_84
mi to generalnie wisi,ale zerknij sobie na YT ostatnie rozmowy w toku, jak takich ludzi spławiają, bo właśnie żale i bóle były. owszem pracę proponowali-z dala od kontaktu z ludźmi hehe

Do rozmów w toku biorą raczej mało inteligentnych ludzi z których będą mogli zrobić totalnych gamoni i poprzyklejać im stereotypowe łatki. Poza tym żaden pokolorowany czy 'wypiercingowany' człowiek, który zna swoją wartość i nie musi się tłumaczyć z tego jak wygląda do takiego programu nie pójdzie.

To nie średniowiecze, a niektórzy jeszcze poglądami są w tej epoce, żenada :|

Kolczyki w policzkach mi się podobają :) Choć sama bym sobie nie zrobiła, bo nie wszystkim po prostu pasują :) Lubię piercing jak i tatuaże. I pozdrawiam wszystkich kolorowych ludków :)

Laski, kolczyk - policzek

10 wrz 2012 - 22:29:01

Kolorowe ludki- ładne określenie :D
Też uwielbiam tatuaże, zamierzam zrobić kilka, i z góry wiem, że jakby warunkiem pracy byłoby ich usunięcie , to z góry mówię do widzenia i mało mnie to obchodzi. Tatuaż, czy kolczyki to wg mnie część człowieka, albo się akceptuje wszystko, albo nic, i nie ma gadania, że o powinnaś wyjąć, czy usunąć, bo równie dobrze mogę dać usunąć rękę, bo mogę żyć bez, ale będzie to to samo życie :D

Laski, kolczyk - policzek

10 wrz 2012 - 22:30:24

Cytat
zakrecona889
kocham piercing, ale niektore miejsca po prostu nie sa na kolczyki. M.in. ma w wardze i jak wyciagne to az tak bardzo nie wiadc, ale jak z policzka wyciagniesz to bedzie conajmniej dziwne, ale jak chcesz miec potem dziury w policzkach to nikt nie broni ;p

Laski, kolczyk - policzek

13 sie 2021 - 10:52:35

mi tez podobają się te kolczyki na twarzy w policzkach, tylko jak to potem wygląda z zarastaniem i utworzeniem blizny - gdy taki kolczyk się wyciągnie?:>

tutaj można sobie coś wybrać https://septum.pl/kolczyki-na-twarzy-w-policzkach/

Laski, kolczyk - policzek

08 mar 2022 - 11:16:01

Nie wyglada to jakoś super, do tego ciekawe czy przecieka jej policzek jak pije wode xDD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dłuuuuugie rzesy:)