Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piersi

08 wrz 2012 - 00:24:42

Dziewczyny, jestem załamana.. Ciagle w internecie i w telewizji pokazją kobiety z pięknymi, pełnymi biustami.. Wszystkie kolezanki nie dosc, ze szczupłe, to i jeszcze maja co pokazać. A ja co? Nie dosc, ze brzuszek mi sie wylewa ze spodni, to jeszcze mam cellulit na udach. Za figurke i cellulit się juz wzięłam i w ciagu miesiaca schudłam około 5 kg. Mój taki mały sukcesik :> Ćwicze dalej i nie zamierzam przestać. Tylko co z tym moim biustem? Mam go malutkiego - 80 pod biustem, 90 w.. w ciagu miesiaca cwiczen (aerobik dzien w dzien oprocz 5 dni kiedy mialam okres i nie mogłam cwiczyc) biust spadł mi 1 cm.. Boje sie ze jak schudne nic z niego nie zostanie. Co mam zrobić?

Piersi

08 wrz 2012 - 00:29:38

no niestety biust to tkanka tłuszczowa. nic sie nie da zrobić :I

Piersi

08 wrz 2012 - 00:29:41

zaczac odkladac na 'nowy'.. no niestety taka prawda,
uwielbiam chodzic na silownie, ale spadlo mi 8 cm w biuscie i juz tak chetnie tam nie chodze..:(

Piersi

08 wrz 2012 - 00:30:57

udaj się do specjalisty, dietetyka i jakiegoś trenera osobistego który pokarze Ci jak ćwiczyć. A jak masz doła to włącz sobie piosenke christiny aguilery "I am" :)

Piersi

08 wrz 2012 - 00:43:33

No niestety wielkość biustu jest zależna przede wszystkim od genów, od wagi dużo mniej... nieraz tęższe kobiety maja male biusty, a zdarzaja sie szczupłe dziewczyny z sporym biustem. Jezeli nawet bedac pulchniejsza masz mały biust to widfocznie takie Twoje geny i prawdobodobnie wraz z chudnięciem zmiejszy sie on jeszcze bardziej.
Ale nie ma co się łamac, małe jest piekne, lepszy mały biust który wyglada dobrze i w staniku i bez, niz ogromny który po zdjeciu stanika poddaje sie grawitacji i wisi do pepka a do tego jest niewygodny i niezdrowy bo obciaza kregoslup.

Piersi

08 wrz 2012 - 00:46:24

jak znajdziesz faceta, który cie zaakceptuje, to przestaniesz sie martwić ;)
a jak facetowi to nie odpowiada nie jest wart Twojego czasu i Ciebie

Piersi

08 wrz 2012 - 00:47:24

Zainwestuj w dobry stanik... Albo postaw na push-up, teraz są tak wypchane biustonosze, że masakra. Ja mam 70 FF, a biustonosze w rozmiarze 70 B są takiego samego rozmiaru jak mój... Z tym, że miękkie a bardzo usztywnione. Może dzięki temu Twoje koleżanki mają takie super pełne biusty?

Cytat
soso
Ale nie ma co się łamac, małe jest piekne, lepszy mały biust który wyglada dobrze i w staniku i bez, niz ogromny który po zdjeciu stanika poddaje sie grawitacji i wisi do pepka a do tego jest niewygodny i niezdrowy bo obciaza kregoslup.

Przykromi soso, ale tomit, wnioskuję po Twej wypowiedzi, że jesteś posiadaczką niewielkich piersi albo bardzo zaniedbałaś swoje duże atuty.
Są kobiety, które mają małe piersi a nadal ładne jak u nastolatki (np. moja mama ma ładny biust, choć wcale o niego nie dbała), ale większość moich koleżanek, które miałam okazję widzieć topless czy też w niewypchanych biustonoszach/miękkim bikini, mają brzydkie cycki. Nierówne,odstające na różne strony, podłużne jak krowie wymiona albo takie zwysające i płaskie...Brr. A to, że sa małę nie oznacza, ze są jędrne. Są obwisłe - tyle, że nie bardzo ma co zwisać, więc zamiast dużych piersi do pępka mają 2 długie chude worki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-08 00:52 przez MagdalenaCornelia.

Piersi

08 wrz 2012 - 01:07:26

Hola hola mój chłopak kocha mój biust :D Mi jego kształ też się podoba, jest jedrny.. ale wciaz mały i boli mnie to, że jak schudne będzie jeszcze mniejszy.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Piersi

08 wrz 2012 - 10:09:38

Wielość wielkością, ale osobiście uważam, że ważniejszy jest ich kształt i jędrność, niż gabaryty.

Piersi

08 wrz 2012 - 10:19:53

Cytat
matra
Wielość wielkością, ale osobiście uważam, że ważniejszy jest ich kształt i jędrność, niż gabaryty.

dokładnie!

Piersi

08 wrz 2012 - 10:35:22

Zgadzam się z tym, że to mit jeśli sie dba o piersi to będą piękne nawet jak duży rozmiar :) Ja codziennie masuje, robie natryski, raz w tygodniu peeling i mam bardzo jędrne piersi mimo dużego rozmiaru :). Ja niestety odziedziczyłam biust w genach więc myśle że musisz zaakceptować swój :)

Piersi

10 wrz 2012 - 16:34:21

Ćwicz normalnie:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 10:59 przez Ewelina130787.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laski, kolczyk - policzek