Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:08:52

Witajcie, mam pytanie odnośnie opalania na solarium. Wiem wiem, zaraz będą komentarze "nie chodz na solarium bo to szkodliwe"...
Mam bardzo jasną cerę i zaczynałam od bardzo małych ilości (1min), bo tak panicznie bałam się poparzeń. Chodziłam codziennie zwiększając o minutę, a później zrobiłam 3 tygodnie przerwy i znowu zaczełam chodzić.
Zaczełam od 5 min i aktualnie skończyłam na 9, chodząc mniej więcej co 2 dni. Używam po każdej wizycie musu nawilżającego i kojącego do ciała z Garniera z brzoskwinią i L-Bifidusem, ale chciałabym czegoś co przedłuży i pogłębi moją opaleniznę, która nadal jest niewielka, lecz są postępy. Czy mogę co każdą następną wizytę użyć takiego? Czy użyć go dopiero po zakończonych wszystkich seansach? Chodzi tu o to czy skóra opali się na ten balsam...? bo niektóre lekko brązowią skórę, co widocznie pogłębia tą opaleniznę..

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:16:07

Nie ma nic przeciwko solarium, bo raz na jaaakis czas tam skocze, choc slonko bierze mnie blyskawicznie i opala na brazowo. Taka sztuczne opalenizne da sie poznac z daleka, nawet moj facet potrafi u kobiet odroznic opalenizne uzyskana na slonku, a po solarium. Kremy moze i sa skuteczne (nie probowalam), ale pewnie efekt jest bardzo krotki.

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:17:15

kup sobie chusteczki samoopalające w Rossmannie sunozone + brązujący balsam do ciała z Kolastyny :) ja przez wakacje trochę słońca + te 2 rzeczy (Balsam codziennie, chusteczki raz na kilka dni) i jestem zadowolona z efektu :)

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:18:44

A na takie cośbrązujące to można sie pozniej opalić czy jak sie zmyje to brązujące coś to pozniej jest sie białym jakim sie było?

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:20:41

zapytaj w solarium, mają dużo świetnych produktów:)

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:22:27

ale chodzi mi o coś takiego jak np. Avon after sun tan enhancer, balsam ze zlocistymi drobinkami przedluzajacy i poglebiajacy opalenizne. Czy mozna go nakladac po kazdej wizycie w solarium, ktora odbywałaby sięco 2 dni. Czy poprostu ten balsam mi sztucznie zbrazowi skore tak ze solarium pozniej nie da efektów?

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:31:26

polecam Ci roznego rodzaju przyspieszacze ktore mozna kupic w solarium zwlaszcza firmy emerald bay tylko bez bronzera bo to sztuczny krotkotrwaly efekt, ale wszystkie inne kosmetyki z tej serii, po nich szybko zlapiesz opalenizne.



Opalenizna

16 sie 2012 - 23:32:45

dziewczyny! ja chce coś po opalaniu!

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:37:22

maslo kakaowe z ziaji utrwala opalenizne bron boze nie dziala jak samoopalacz

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:38:57

Kupilam ostatnio w Kauflandzie krem przedluzajacy opalenizne firmy SORAYA ze swiecacymi drobinkami, cos kolo dyszki kosztowal, nie powiem Ci niestety czy skuteczny, bo jeszcze nie probowalam.

Wydaje mi sie (aczkolwiek nie mam stuprocentowej pewnosci) , ze po takich specyfikach szybko nie ma sladu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 23:43 przez ChuuupaChups.

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:40:42

pattysia ja używam do opalania takiego w sprayu, Tobie chodzi o taki w kremie i używać go po opalaniu?

Opalenizna

16 sie 2012 - 23:43:45

aa to chyba nie doczytalysmy :)

Opalenizna

17 sie 2012 - 00:06:36

a mozna uzywac balsamu utrwalajacego opalenizne po przyspieszaczu z ziaji? i poczekac az sie wchlonie? bo on tlusty bardzo jest i nie wiem czy moge jedno na drugie stosowac no bo w koncu po wyjsciu z solarium to on jeszcze jest na skorze..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OCM - Metoda oczyszczania olejem