Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:47:48

wielu z was czytając ten wątek zacznie się śmiać albo uzna to za banalne i zupełnie nie potrzebne zachodu . Otoż mam problem . Jestem w ostatniej klasie gimnazjum , wiem ,że nie zaczął się jeszcze rok szkolny ,ale ja już się o to martwię i przeżywam . Chodzi o WF , którego się panicznie boję dosłownie . Już nie chodzi tu o jakieś ćwiczenia czy biegi , chodzi dokładnie o to gdy mamy wf na sali ,bo w tedy gramy tylko w koszykówkę , siatkówkę i piłkę ręczną , a ja nie jestem z tego zbyt dobra co wkurza moje koleżanki , a czasami kolegów ,bo z nimi też mamy czsem wf i wtedy robie wszystko żeby nie ćwiczyć ,bo sie boję , oni są lepsi , mocno rzucają i zawsze jak wybierają do druzyny czy dziewczyny czy chłopacy to mnie na końcu ,co samo świadczy o sobie . ja mam tego dość kombinuje już od roku ,żeby mieć częsciowe zwolnienie z wf i dużo mniej stresu przed każdą lekcją wf . czasamiw nocy spać nie mogę i płaczę ,bo ja się naprawdę boje . ich wzroku ,krzyku,jezu jestem jaka jestem,ale dla nich musi byc każdy idealny przecież , ja wiem ,że mogę byc od nich lepsza np.w czymś innym w chemi czy matmie ,wiem ,ale to i tak nic nie zmieni ,bo ja nie mam juz zamiaru sie tak meczyc i cwiczyc , codzniennie praktycznie gramy wlasnie albo kosza albo siatke albo reczna ,na okrągło to samo . i na okrąglo stes . proszę was powiedzcie mi do jakiego lekarza mam sie udać żeby wypisał mi zwolnienie , co mu powiedzieć jaki powod wymyslic i czy nauczyciel przyjmie moje zwolnienie bez problemu ? błagam wrecz o pomoc. blagam !! ktos moze zalatwil sobie zwolnienie pomimo tego ze mu nic nie bylo ? ? pisac prosze . dodam ,ze mam wade wzroku -4 z czyms , ogolnie codziennie w domu cwicze,jezdze na rolkach i uprawiam sport wiec ruch mam . prosze porsze !!!!!!!!!!!!!!

ps.czy lekarz moze wypisac mi zwolnienie np.tylko z siatki kosza i recznej???jaki powod ??

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:51:13

Nie sądzę, żeby można było wypisać zwolnienie z wybranych rodzajów sportów ;) jak już to ze wszystkiego :)
U mnie zdrowe dziewczyny jakoś sobie załatwiały zwolnienia, ale mnie ten problem nie dotyczył, więc nie wiem, ale podbijam, może ktoś Ci pomoże.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:52:01

Nie załatwisz takiego zwolnienia ,bo żaden lekarz bezpodstawnie nie może Ci wypisać na cały rok .
Możesz dostać zwolnienie np. męczących ćwiczeń z powodu np. astmy itp.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:52:49

po co drugi taki sam wątek??

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:53:36

nie wiem jak ci pomoc ;(

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:55:00

Jak już uda Ci się zdobyć zwolnienie to nie tylko z wybranego sporu a przede wszystkim wyda się to bardzo podejrzane, że akurat z tego masz zwolnienie. Powodów do zwolnienia nie znam żeby przeszły bo nigdy nie załatwiałam lewego zwolnienia tylko starałam się być lepsza w czymś co idzie mi słabiej a nie chowałam głowy w piasek. A po za tym za zwolnienie się płaci jak lewe.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:55:13

Haha ;P Ja mialam zwolnienie od ulubionej lekarki, na cały rok ;D i z bani ;D

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:57:27

Jak zapłacisz to wypiszą.;d

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:58:55

Ja w liceum chciałam załatwić sobie zwolnienie z WF, bo stresował mnie wuefista, zajęcia z nim były nie do zniesienia. I też ćwiczyłam w domu, dodatkowo chodziłam na fitness, mimo to lekarz mi zwolnienia nie wypisał.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 17:59:40

U mnie wiele dziewczyn, glownie te lale, zalatwialy sobie zwolnienie co roku na wf, a na pewno nic im nie bylo, ale szczegolow nie znam :)

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 18:01:39

moze pogadaj ze swoja nauczycielka /nauczycielem wfu o swoim problemie,albo pojdz do psychologa szkolnego albo zaufanego nauczyciela.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 18:02:58

JEJKU! idziesz do lekarza dajesz mu 50 zl i mówisz ze chcesz zwolnienie na cały rok z wf! proste! moje koleżanki tak robiły.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 18:03:10

zamiast jęczeć jak to narzekają na ciebie to zacznij trenować to w czym jesteś kiepska - rzut do celu czy też refleks w łapaniu przydają się nie tylko na wf...

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 18:03:12

Cytat
Kaja0
Haha ;P Ja mialam zwolnienie od ulubionej lekarki, na cały rok ;D i z bani ;D
'

no tak moze czesciowrgo nie bo podejrzane ,ale na caly rok to bym mogla miec.a co twoj anuczyciel wfu na to ? i jak zapytalas lekarke o wypisane .co mam jej powiedziec ?
Cytat
Overcontrol
JEJKU! idziesz do lekarza dajesz mu 50 zl i mówisz ze chcesz zwolnienie na cały rok z wf! proste! moje koleżanki tak robiły.


nie mialabym na tyle odwaki zeby tak zrobic , bo skad moge wiedziec ze mi wypisze ?
Cytat
Darmoszka
zamiast jęczeć jak to narzekają na ciebie to zacznij trenować to w czym jesteś kiepska - rzut do celu czy też refleks w łapaniu przydają się nie tylko na wf...

do szczescia mi wf nie jest potrzebny i uczenie sie czegosc czego ani nie lubie ani nie potzenuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 18:04 przez wannahavefun.

masakra pomozecie ?

13 sie 2012 - 18:06:15

U mnie w gimnazjum też ciągle gralisśmy w kosza siatke i ręczną. Według mnie nie powinnaś rezygnować z tych zajęć dlatego, że nie dajesz sobie rady. Staraj się, ćwicza napewno będzie lepiej.
Trzymam kciuki. Nie przejmuj się innymi. Po prostu jesteś bardziej zdolna w innych dziedzinach niż sport.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowy depilator IPL