Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam już dość pomożecie ?

21 sie 2012 - 15:57:53

Cytat
majek_majek
ja kiedy chodziłam do gimnazjum/liceum miałam wiele koleżanek, które miały zwolnienia, mimo że nic im nie było. jedne mówiły, że nie lubią ruchu, że to ich bardzo męczy, że czują się wyczerpane/zawsze możesz ściemnić, że skręciłaś kostkę w wakacje i mama Ci poradziła, żebyś miała zwolnienie z wfu żeby uniknąć kolejnej kontuzji. Inne po prostu mówiły - że nie chcą ćwiczyć, bo np. wf mają na ostatnich godzinach a mają daleko do domu i potem czekają 2h na autobus, a gdyby były zwolnione z wfu to mogłyby od razu wrócić do domu/ te, które miały nadwagę też mówiły wprost, że się wstydzą, że nie chcą ćwiczyć, rozbierać się i już, nikt kłopotów nie robił. tyle że płaciły chyba 50zł, jakoś tak
ja akurat miałam dobrze, bo przez całe liceum wfy spędzałamw bufecie z koleżankami, a na koniec miałam 6 :D

TO gratuluje naprawde masz sie czym pochwalić inni musza systematycznie cwiczyc, reprezentować szkołe na zawodach, widocznie wasi nauczyciele nie przywiązywali uwagi do kryterium oceniania. Dla mnie nie ćwiczenie na wf bez rozsądnego wytłumaczenia czy przyczyny jest śmieszne, i później się dziwić że takie niemoty są jak później mamusia mówi jak to było za jej czasów i się nie ćwiczyło i miało się 6

do Autorki nie bierz zwolnieia z Wf nie przejmuj się ludzmi co uważają cię za "kalekę w sporcie" powinnaś pokazać im że potrafisz grać , zapisz się na jakieś zajęcia dodatkowe nawet w szkole żeby się trochę podszkolić na pewno nauczyciel poświeci ci uwagę ruch to zdrowie , nie róbcie z siebie księżniczek że nie chce się ćwiczyć na wf niedługo wf będzie odbywał się normalnie jak pozostałe lekcje czyli w ławkach i sama teoria i sprawdziany. Jak mnie to wkurzało jak się komuś nie chciało ćwiczyć albo przebierać a później się dziwiły że mają 2 z Wf.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

mam już dość pomożecie ?

31 mar 2023 - 09:18:11

Sama zastanawiam się jak zachęcić do sportu swoje dzieci

niezweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 9/5

mam już dość pomożecie ?

31 mar 2023 - 11:00:26

Lubiłam w- f w podstawówce i w liceum
Dużo zależy od nauczycieli czy zajecia będą sprawiały frajdę czy będą tylko przykrym obowiazkiem
Ja wolalam tych,którzy czegos wymagali
Mieliśmy zaliczenia czesto i troche malo czasu na trenowanie nowych rzeczy.

Proponowałąbym pokazać maluchom ciekawe propozycje zajęc sportowych https://babyjazz.pl/ciekawe-zajecia-sportowe-dla-dzieci-jakie-z-nich-sa-najpopularniejsze/

Co jest opisane na tej stronie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AIRBRUSH MEDIUM GLOW RAJSTOPY w sprayu Opinie