Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

53 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy takie rolki beda ok?

11 sie 2012 - 14:17:40

Troszkę zboczę z tematu, ale dziewczyny, gdzie jeździcie na rolkach? Bo chyba nie po ulicy?:) U mnie chodniki są tak nierówne,że zęby można stracić, a też chciałabym pojeździć, mam bardzo fajne rolki i od lat już stoją w piwnicy i się kurzą bo nie mam gdzie jeździć:(

czy takie rolki beda ok?

11 sie 2012 - 14:20:21

Ja myślę, że takie Ci wystarczą ;) Najważniejsze, żeby miały gumowe kółka i but nie był za twardy (wtedy jest nie wygodnie jak dłużej pojeździsz), ale też nie za miękki, bo nie będzie trzymał nogi. :)

Cytat
Zuosnica
Troszkę zboczę z tematu, ale dziewczyny, gdzie jeździcie na rolkach? Bo chyba nie po ulicy?:) U mnie chodniki są tak nierówne,że zęby można stracić, a też chciałabym pojeździć, mam bardzo fajne rolki i od lat już stoją w piwnicy i się kurzą bo nie mam gdzie jeździć:(

Ja też mam na osiedlu nierówne chodniki, ale da się po tym jeździć :) Czasami chwila nieuwagi i się można nawet wywrócić, ale da się przywyknąć i się nauczyć. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-11 14:21 przez woohoo.

czy takie rolki beda ok?

11 sie 2012 - 14:27:08

Moja siostra je ma (różowe), są w porządku. Tylko, że ona ma 10 lat. Jeśli nie przeszkadza Ci taki dziecinny wzorek, to będziesz zadowolona. Co najważniejsze, mają fajne łożysko ABEC5 i bardzo wygodne kauczukowe kółka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mam już dość pomożecie ?