Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:33:09

Hej Dziewczyny!
Mam problem ze swoją skórą :(

Jest ona bardzo sucha, tak że kilka godzin po nałożeniu balsamu jest nie miła w dotyku, często aż się łuszczy. Oprócz tego mam mnóstwo czerwonych krostek na nogach. Mam niestety również cellulit.

Jak pielęgnuje swoją skórę:
Używam normalnego żelu pod prysznic, mam peeling z Tołpy ujędrniający, stosuje też peeling z kawy i używam gąbki do cellulitu Syrena.
Balsamów próbowałam już mnóstwo m.in: drogeryjne - Tołpa, Ziaja Kozie mleko, Garnier czerwony, Nivea a z aptecznych dermoceutica atopra. Stosuje również oleje - w tym momencie mam olej kokosowy i oliwkę babydream.

I stąd moje pytanie. W mojej pielęgnacji czegoś brakuje. Nie mam już pomysłu co zrobić by moja skóra lepiej wyglądała. Jestem blada i przez to wydaje mi się że że te niedoskonałości na skórze aż rażą w oczy. Stosuje kosmetyki regularnie i bardzo martwi mnie stan mojej skóry. Czuję się często taka zaniedbana jak dotykam mojej skóry i jest taka niemiła i brzydka:(

Co mam robić? Co zmienić? Co kupić?
Pozdrawiam
Karolina

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:34:40

najlepiej iść do dermatologa

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:37:13

moze za czesto robisz peeling?

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:40:07

CzułySzept:
Byłam u dermatologa 3 miesiące temu poradziła właśnie ten balsam z dermoceutici, i niestety zero poprawy :(

Smallia:
No właśnie nie wiem ten peeling z Tołpy jest taki delikatny to wykonuje go około 3 razy w tygodniu. Z kawy robię raz w tygodniu. Myślisz żeby ograniczyć?

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:41:39

dermatolog, kosmetyczka, lub tabletki nawadniające skórę. a peeling 2x w tygodniu, a jak masz suchą skórę to 1x na dwa tygodnie. każdy peeling ściera naturalne natłuszczenie skóry, pij też dużo wody ze 2l dziennie, na pewno będzie lepiej

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:43:51

Moja siora ma niedoczynność tarczycy i właśnie przez to ma bladą taką suchą szorstką skóre....ale oprócz tego jest ospała, apatyczna i ma lekką nadwage...

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 4/5

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:44:18

Polecam Cethapill balsam jest bardzo dobry na moja sucha skore .. W ogole teraz jej nie mam gdy uzywalam tego balsamu

sucha, brzydka skóra

09 sie 2012 - 15:52:04

hmmm spróbuj pić więcej wody, ja kupiłam balsam z wyciagiem z wymion krowich- wiem obrzydliwe ale super nawilża, poszukaj też balsamów z mocznikiem- to nie to samo co mocz, a jak nie bedzie to kup krem z mocznikiem np do rąk PILARIX- ja w zimie mam na dłoniach skorupe, na całym ciele również, ale jak go użyje to o razu jest poprawa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczyszczanie twarzy