Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:05:27

Nie jest zly:) przestan.ludzie maja takie choroby a Ty sie ladnym nosem przejmujesz. Ciesz sie ze taki masz:)

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:06:43

kazdy z nas ma cos co chciałby w sobie zmienic,jedna nos ,inna kształ twarzy ,czy ust itd itd,wyobraz sobie ze nawet swiatowa modelka ,jedna z najlepszych jest sliczna ,ma szerokie usta ,jednak gdy sie usmiechnie ,to jej twarz zaczyna wygladac nieciekawie ,gdzies o tym czytałam ,narzeczona christiano ronaldo ,nie pamietam jak sie nazywa :)

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:08:55

Cytat
eureka00
dziekuja za mile slowa ale chyba minie dluga droga do tego abym zaakceptowala swoj nos

Niestety, bardzo długa droga. I męcząca. Wiem co przeżywasz, bo sama przez to przechodziłam.
Życzę Ci wytrwałości!

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:11:03

Cytat
eureka00
dziekuja za mile slowa ale chyba minie dluga droga do tego abym zaakceptowala swoj nos

Nie martw się nie tylko Ciebie.. Mi zaczął mój nos przeszkadzać jak miałam 16 lat.. Czyli prawie 4 lata.. Niby już go zaakceptowałam ale w chwilach słabości, gdy mam gorszy humor to potrafię kilka dni płakać przez nos..
niby dziwne ale tak jest.. Już z mamą rozmawiałam o operacji ale jak narazie nie mamy na to pieniędzy ...

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:13:35

Jakbym ja miała pokazać wszystkie moje 'wady' , to bym popadła w mega depresję !
Widziałam wiele gorszych nosków ! :)

I najważniejsze - zacznij doceniać i wyszukiwać w sobie to, co masz i uważasz za najlepsze !!!
Bo na pewno masz wiele zalet :))

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:14:57

Nos jak nos :) Byle niuchał dobrze... pozdrawia zakatarzona :) Ps: Tylko by Ci nie przyszła do głowy jakas bzdurna operacja bo szkoda kasiory na coś co jest dobre .

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:15:40

(:
wlasnie mysle o operacji w przyszlosci,bo teraz mam 15l



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 11:16 przez eureka00.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:19:59

bez przesady ;) jedyne co to że ma lekkiego garba ale kurcze, z boku chyba każdy nos wygląda nieciekawie ;p ja mam nos jak pinokio :p

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:24:50

Cytat
moskol
kazdy z nas ma cos co chciałby w sobie zmienic,jedna nos ,inna kształ twarzy ,czy ust itd itd,wyobraz sobie ze nawet swiatowa modelka ,jedna z najlepszych jest sliczna ,ma szerokie usta ,jednak gdy sie usmiechnie ,to jej twarz zaczyna wygladac nieciekawie ,gdzies o tym czytałam ,narzeczona christiano ronaldo ,nie pamietam jak sie nazywa :)


Irina Shayk i ona wg mnie zawsze wygląda pięknie,chciałabym wyglądać tak "nieciekawie" jak się uśmiecham ;P

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:26:41

Cytat
Madrut
bez przesady ;) jedyne co to że ma lekkiego garba ale kurcze, z boku chyba każdy nos wygląda nieciekawie ;p ja mam nos jak pinokio :p

ja też mam jak pinokio ;D

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:28:39

niektorzy maja za duze nosy inni zeby jak zajace inni przyćmione oczy kazdy ma jakas wade

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:29:38

Chryste Panie czy to Twoje jedyne zmartwienie na dzień dzisiejszy? ^^' już nic mnie nie zdziwi. Zdjęcia tyłków, biustów męskich i NOSY

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:38:58

no a pamietacie ta aktorke z z filmu wiruący taniec czy jakos tak ,z niezyjacym juz PATRICKIEM ,WIECIE O KOGO CHODZI NA IMIE MIAŁA JENNIFER,która sławę zdobyła po tym filmie,puzniej zoperowała sobie nos ,przestała byc charakterystyczna i na tym jej kariera sie zakonczyła :) a miała naprawde spory nos przed operacja ,juz nie miała tego czegos w sobie ,stała sie jedna z wielu nieciekawych twarzy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 11:39 przez moskol.

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:45:59

Aż się zaczęłam swojemu nosowi przyglądać :)

Nie widzę Twojego zdjęcia niestety, ale jestem pewna, że przesadzasz. Głowa do góry. Dobry makijaż i już troszkę inaczej buźka wygląda ;)

jak moj nos?zdj

09 sie 2012 - 11:49:41

nie widać zdjecia niestety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sucha, brzydka skóra