Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 20:41:54

Któraś z was próbowała zioła działające na biust, znaczy powiększające ? Znalazłam aukcję na allegro i jestem ciekawa czy to w ogóle działa i czy któraś z was to zamawiała lub będzie zamawiać ?

Ja jestem zdana że warto spróbować :)

<moderacja - link Allegro>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 20:55 przez moderator.

Zioła

08 sie 2012 - 20:44:34

Jeśli jeszcze nie zmaleją to nie ma co żałować :D Próbuj i daj mi znać:)))

Zioła

08 sie 2012 - 20:53:17

wydaje mi się że jakby to działao to byłoby znacznie droższe :P

Zioła

08 sie 2012 - 20:54:53

no daj spokój ...

Zioła

08 sie 2012 - 20:55:38

ahh mysłalam , ze chodzi o inne ziola :P wiec ja sie nie wypowiem na ten temat ;D

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 20:56:47

wątpliwa nadzieja:)

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 20:56:52

hahahhaa no tego jeszcze nie slyszałam =P
biust to nic innego jak tkanka tłuszczowa i niby co ma Ci urosnąć od herbaty ???? no prosze
Nie badz naiwna jak te 63 lasek które wydały na tą mieszanke po 13 zł + przesyłka - ten co to sprzedaje musi mieć niezły ubaw =D

Zioła

08 sie 2012 - 20:56:54

please... jak genetycznie nie urosły to zioła nie pomogą

Zioła

08 sie 2012 - 21:00:01

Cytat
Domi_____
hahahhaa no tego jeszcze nie slyszałam =P
biust to nic innego jak tkanka tłuszczowa i niby co ma Ci urosnąć od herbaty ???? no prosze
Nie badz naiwna jak te 63 lasek które wydały na tą mieszanke po 13 zł + przesyłka - ten co to sprzedaje musi mieć niezły ubaw =D


biust to nie tylko tkanka tłuszczowa...moja koleżanka zażywała Dakolan [ preparat ziołowy , były reklamy w tv] i jej biust się polepszył

Zioła

08 sie 2012 - 21:07:24

a moim zdaniem to pic na wodę

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 21:10:48

Cytat
tide
Cytat
Domi_____
hahahhaa no tego jeszcze nie slyszałam =P
biust to nic innego jak tkanka tłuszczowa i niby co ma Ci urosnąć od herbaty ???? no prosze
Nie badz naiwna jak te 63 lasek które wydały na tą mieszanke po 13 zł + przesyłka - ten co to sprzedaje musi mieć niezły ubaw =D


biust to nie tylko tkanka tłuszczowa...moja koleżanka zażywała Dakolan [ preparat ziołowy , były reklamy w tv] i jej biust się polepszył

to polepszył może się ujędrnił a nie urósł trzy rozmiary jak napisane jest w aukcji.
BZDURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zioła

08 sie 2012 - 21:17:50

ja nie wiem jak w tych czasach ludzie dalej mogą sie na to nabierać... zioła powiększą cyce mhm jasne, piersi to głownie tkanka tłuszczowa i gruczoł piersiowy.... zamiast na preparaty proponuje wydac kasę na coś lub kogoś kto pomoże nam w akceptacji siebie, albo odłozyć na operację.

Zioła

08 sie 2012 - 21:31:01

Jedyna rzecz po jakiej powiększył mi się biust o cały rozmiar były tabletki antykoncepcyjne ;) a wcześniej smarowałam, wcierałam, ćwiczyłam (w sumie dzięki temu skóra jest jędrna więc też nie zaszkodziło) ale większość takich "fenomenalnych specyfików" żeruje na naszym marzeniu o pięknym i kształtnym biuście. Szkoda pieniędzy ;) Lepiej zainwestować w porządny biustonosz.

Zioła

04 gru 2022 - 11:17:38

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak zioła są ważne i również bardzo istotną sprawą jest to abyśmy mieli wiedzę gdzie najlepiej jest je zamawiać. Uważam, że doskonałym do tego sklepem jest https://www.plantago-sklep.pl/ziola i ja przede wszystkim w nim znajduję takie zioła jakich de facto potrzebuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okropny nos