Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Sklep internetowy

34 minut temu

Biznes

38 minut temu

tabernakula sklep

58 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 20:41:54

Któraś z was próbowała zioła działające na biust, znaczy powiększające ? Znalazłam aukcję na allegro i jestem ciekawa czy to w ogóle działa i czy któraś z was to zamawiała lub będzie zamawiać ?

Ja jestem zdana że warto spróbować :)

<moderacja - link Allegro>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 20:55 przez moderator.

Zioła

08 sie 2012 - 20:44:34

Jeśli jeszcze nie zmaleją to nie ma co żałować :D Próbuj i daj mi znać:)))

Zioła

08 sie 2012 - 20:53:17

wydaje mi się że jakby to działao to byłoby znacznie droższe :P

Zioła

08 sie 2012 - 20:54:53

no daj spokój ...

Zioła

08 sie 2012 - 20:55:38

ahh mysłalam , ze chodzi o inne ziola :P wiec ja sie nie wypowiem na ten temat ;D

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 20:56:47

wątpliwa nadzieja:)

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 20:56:52

hahahhaa no tego jeszcze nie slyszałam =P
biust to nic innego jak tkanka tłuszczowa i niby co ma Ci urosnąć od herbaty ???? no prosze
Nie badz naiwna jak te 63 lasek które wydały na tą mieszanke po 13 zł + przesyłka - ten co to sprzedaje musi mieć niezły ubaw =D

Zioła

08 sie 2012 - 20:56:54

please... jak genetycznie nie urosły to zioła nie pomogą

Zioła

08 sie 2012 - 21:00:01

Cytat
Domi_____
hahahhaa no tego jeszcze nie slyszałam =P
biust to nic innego jak tkanka tłuszczowa i niby co ma Ci urosnąć od herbaty ???? no prosze
Nie badz naiwna jak te 63 lasek które wydały na tą mieszanke po 13 zł + przesyłka - ten co to sprzedaje musi mieć niezły ubaw =D


biust to nie tylko tkanka tłuszczowa...moja koleżanka zażywała Dakolan [ preparat ziołowy , były reklamy w tv] i jej biust się polepszył

Zioła

08 sie 2012 - 21:07:24

a moim zdaniem to pic na wodę

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Zioła

08 sie 2012 - 21:10:48

Cytat
tide
Cytat
Domi_____
hahahhaa no tego jeszcze nie slyszałam =P
biust to nic innego jak tkanka tłuszczowa i niby co ma Ci urosnąć od herbaty ???? no prosze
Nie badz naiwna jak te 63 lasek które wydały na tą mieszanke po 13 zł + przesyłka - ten co to sprzedaje musi mieć niezły ubaw =D


biust to nie tylko tkanka tłuszczowa...moja koleżanka zażywała Dakolan [ preparat ziołowy , były reklamy w tv] i jej biust się polepszył

to polepszył może się ujędrnił a nie urósł trzy rozmiary jak napisane jest w aukcji.
BZDURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zioła

08 sie 2012 - 21:17:50

ja nie wiem jak w tych czasach ludzie dalej mogą sie na to nabierać... zioła powiększą cyce mhm jasne, piersi to głownie tkanka tłuszczowa i gruczoł piersiowy.... zamiast na preparaty proponuje wydac kasę na coś lub kogoś kto pomoże nam w akceptacji siebie, albo odłozyć na operację.

Zioła

08 sie 2012 - 21:31:01

Jedyna rzecz po jakiej powiększył mi się biust o cały rozmiar były tabletki antykoncepcyjne ;) a wcześniej smarowałam, wcierałam, ćwiczyłam (w sumie dzięki temu skóra jest jędrna więc też nie zaszkodziło) ale większość takich "fenomenalnych specyfików" żeruje na naszym marzeniu o pięknym i kształtnym biuście. Szkoda pieniędzy ;) Lepiej zainwestować w porządny biustonosz.

Zioła

04 gru 2022 - 11:17:38

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak zioła są ważne i również bardzo istotną sprawą jest to abyśmy mieli wiedzę gdzie najlepiej jest je zamawiać. Uważam, że doskonałym do tego sklepem jest https://www.plantago-sklep.pl/ziola i ja przede wszystkim w nim znajduję takie zioła jakich de facto potrzebuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okropny nos