Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, czy któraś z was stosowała to serum z eveline z drobinkami diamentów i kwasem hialuronowym? osobiście jestem fanką tej linii ale tego jeszcze nie miałam, a teraz podjęłam już ostatni zdesperowany krok zeby pozbyc sie cellulitu i zakupiłam to serum..
Ktoś zauwazyl jakies dzialanie antycellulitowe? :)
Chętnie się dowiem i dziekuje z gory:)
[attachment 755553 138909_3.jpg]
hm?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-13 21:37 przez metaldragon4.

no nie pomogę bo nie mam:/ale kosmetyki od nich są dobre moim zdaniem;)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

wg mnie taki krem/balsam nie usunie cellulitu... :/ co najwyżej ujędni skórę i nada jej ładniejszego wyglądu... (napewno nie zaszkodzi)

poczytaj opinie na KWC

pracuję w drogerii, klientki chwalą, jednakże według stałych użytkowniczek niezastąpiona jest wcześniejsza wersja eveline slim extreme 3D :) więc z reguły lepiej stosować sprawdzone i pewne, niż nowości i gorszej jakości, jedyne co, to zapewne nowe opakowanie przyciąga na półce ;)

Używam od kilku dni peelingu i tego balsamu, więc na temat efektów jeszcze nic napisać nie mogę. Ma miły zapach, te diamentowe drobinki są lekko widoczne na skórze, co fajnie będzie wyglądało na oplaonym ciele, ale jest chłodzący i na razie nie mogę się przyzwyczaić, jest mi po nim po prostu zimno, jakbym tyłkiem siadła w pastę do zębów, uczucie przechodzi jak się całkiem wchłonie. A peeling jest bardzo drobny i gęsty.

Ja mam zamiar kupić też z eveline, ale coś na rozstępy i ujędrnienie, bo pojawiły mi się niewiele na biuście i szukając w necie opinii spotkałam się z wieloma pozytywnymi i że kosmetyki z serii antycelulit, ujędrnianie itp. działają, ale jak ze wszystkim trzeba się uzbroić w cierpliwość i systematyczność w stosowaniu i nie koniecznie efekt po kilku zastosowaniach.

eveline slim extreme 3D ten mogę pochwalić bo mam i sporadycznie używam jak mi się wspomni ale to chyba bardziej na ujędrnienie właśnie;)

eveline taki czerwony jest bardzo dobry do ud i posladkow-modelujacy

kosmetyki eveline są ok, ja próbowałam wielu różnych specyfików i wniosek jest jeden- bez ćwiczeń nie da się pozbyć cellulitu żadnymi kremikami, maseczkami, peelingami itd ;)

Cytat
czarnulla
eveline taki czerwony jest bardzo dobry do ud i posladkow-modelujacy
dokładnie fajny rozgrzewający i ujędrnia:D

Ja jestem dermokonsultantką i jeśli miałabym komukolwiek doradzać to polecałabym serum Lirac'a. Fakt jest troche droższe, ale naprawde skuteczne.

Ja używałam i skóra była duuużo jędrniejsza, używałam też tego na rozstępy i poratował mnie :) Teraz mam ten Fitness i też jest świetny, ujędrnia, bardzo nawilża. Uwielbiam kosmetyki Eveline, ale wiadomo cellulit nie zniknie od samych kosmetyków, ja bardzo dużo ćwiczę, do tego dieta i jakieś kosmetyki i będzie git :)

celulit powstaje przede wszystkim od chemii ktora naszprycowane jest nasze pozywienie,konserwanty itp,np kobiety w Afryce praktycznie go nie maja(oczywiscie takie z plemion)dlatego nawet szczuple kobiety go maja.czyli dobrym rozwiazaniem jest unikac chemii i maowac,masowac;),choc ciezko w naszym swiecie;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wybielanie zębów.Pytanie?