Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
marieann91
powiem tak - lubię moje cycki, są duże, mam problem z kupowaniem ciuchów trochę, szczególnie sukienek ;C i to mnie boli. bo czasem nie moge przez nie przecisnąć kiecki, która mi się podoba, a jak przecisne to na brzuchu i biodrach mi wisi...lub koszule, które wiecznie mi się w cyckach rozstępują, a większe rozmiary poszerzają w ramionach czy w talii :C ładne są, romiar D, bez rozstępów, nie wiszą, jednak kłopotliwe. a po ciąży...nie chce myśleć co będzie... :C

Ja mam właściwie dobrany rozmiar DD i to wcale nie są wielkie piersi. Także radzę dobrać odpowiedni stanik, bo zapewne w rzeczywistości masz jakieś F :)

a ja nie lubię ;D są za małe !

Trzeba jeszcze mieć co akceptować, bo ja jestem prawie całkowicie płasko w tym miejscu ;p

ja też swoje lubię!

ja tam swoje lubie i moj ukochany tez:D

ja moich nienawidze wrecz...... sa okropne !!!!!! w zasadzie to ich nie ma wcale ........ sa mikroskopijnych rozmiarow w porownaniu do reszty ciała... to jest okropne uczucie, ktorego chce ale nie moge sie pozbyc juz od kilku lat, nawet zastanawialam sie nad operacja ale mnie nie stac, niczego tak nienawidze jak piersi wlasnie, juz bardzije lubie moj celulitis i rozstepy ..... ;(

ja tam swoje lubię ;P ... no mogłyby być ciut lżejsze :D

Pomimo tego, że nie mam dużych to je lubię bo mogło być gorzej :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-14 23:34 przez annosy.

A ja uwielbiam moje piersi, jedyna część ciała którą kocham w 100%, nie oddałabym na żadne inne. :):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wystające palce