Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pewnie z tego samego powodu co innych cześci ciała

ja mam małe... ale i tak je uwielbiam:)

malutkie były ale się powiększyły :) ja do swoich nic nie mam :) zawsze mówiłam że mam mały biust a co się okazuje wcale nie :) po prostu urosły :) jedyne czym bym sie mogla przejmowac to blizna po oparzeniu :) ale to uważam za ozdobe mojego dekoltu i piersi, z nikim innym nie da się mnie pomylić :)

Ja tam kocham swoje cycuchy :D

Moje mogłyby być trochę mniejsze, ale w sumie na co dzień nie narzekam :)

Cytat
ejot
co ja bym dała za większe piersi...

Cytat
BeataJ24
Za małe są - choć rozmiar większe były by świetne!:)

Cytat
rastagirl
Dlaczego? Bo media lansują ideał wielkich, wiecznie jędrnych streczących cycków. Wszędzie widnieją tylko "ideały" nie ma zwykłych, normalnych a przede wszystkim RÓŻNYCH kobiecych piersi.

O właśnie i później rodzą się kompleksy kobiet i wątki na Szafie typu "Nie podobam się facetowi" albo "Wstydzę się przed nim rozebrać"..

Bo faceci tez mają nie wiadomo jaki wyobrażenia..

jak mogę kochać coś czego nie ma :)?

Cytat
jolieetolie
'ava lingerie' mam 4 biustonosze tej firmy, 2 kupilam w sklepach, 1 w ich sklepie online i 1 na intymnej ;)

O dzięki,muszę poszukać:)

Cytat
ecri16
Cytat
mzap88
a ja tam lubie swoje cycki :D

Ja też :P

Ja także :D

Cytat
rastagirl
Dlaczego? Bo media lansują ideał wielkich, wiecznie jędrnych streczących cycków. Wszędzie widnieją tylko "ideały" nie ma zwykłych, normalnych a przede wszystkim RÓŻNYCH kobiecych piersi.
W akceptacji swoich piersi ważny jest dobry rozmiar bielizny, który odpowiednio podtrzyma, uniesie lub wyeksponuje nawet drobne piersi :)

Wiem z autopsji ;)

Zajrzyjcie do wątku na ten temat --> [KLIK]
Dokładnie tak!! Jak są małe, to na pewno usłyszymmy, że są ZA małe, jak duże, to że są ZA duże. A jak są średnie, to i tak nie dorównują cyckom made in photoshop. :S

Ja swoje bardzo lubię, a jak zakładam półprzeźroczysty miękki stanik (w dobrze dobranym 70D - to jest średni biust), to jestem zachwycona. :D

Jak się człowiek naogląda wszędzie tych wyretuszowanych babeczek, to wpada w kompleksy...

zweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Keeejt
Jak się człowiek naogląda wszędzie tych wyretuszowanych babeczek, to wpada w kompleksy...

Dokładnie.. wszędzie tylko jędrne, idealnie opalone piersi, o idealnym rozmiarze.. Takie o których faceci marzą ;/

A co do pytania, to nie lubie swoich piersi, może nie są małe, bo rozmiar jest ok, ale mogły by być jędrniejsze a sutki ładniejsze.

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

no ja też swoich nie znoszę no ale cóż na operację mnie nie stać...........

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wystające palce