Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uwielbiam swoje piersi! Nie mam powodu do narzekania, mogłam ich nie mieć wcale, także akceptuję siebie zupełnie.

dziewczyny majace wieksze biusty, moge wam polecic swietna firme z biustonoszami ;) sa swietnej jakosci i cena tez jest przystepna, od 50 do 80pln, a miseczki az do J :)

Cytat
jolieetolie
dziewczyny majace wieksze biusty, moge wam polecic swietna firme z biustonoszami ;) sa swietnej jakosci i cena tez jest przystepna, od 50 do 80pln, a miseczki az do J :)

Co to za firma?:)

bo są małe... I nie rozumiem jak dziewczyny z miseczkami B czy C narzekają na swój biust ja bym baardzo dużo dała za taki rozmiar, ale nic nie poradze. Rozmiar to kwestia genów i niestety trzeba się z tym pogodzić chociaż jest ciężko ;d

'ava lingerie' mam 4 biustonosze tej firmy, 2 kupilam w sklepach, 1 w ich sklepie online i 1 na intymnej ;)

Bo nawet zakładając najmniejszy stanik jest on i tak za duży.

są małe, mają rozstępy ale nie przeszkadzają mi :)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 2/5

a ja tam swoje lubie ;D chociaz czasem chcialabym miec wieksze ...

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

ja lubiłam bo mialam duze D ale po porodzie to sie zmienilo nienawidze ich sa obisłe sflaczałe z rozstępami i teraz to male C ;/

Cytat
mzap88
a ja tam lubie swoje cycki :D

Ja też :P

Dlaczego? Bo media lansują ideał wielkich, wiecznie jędrnych streczących cycków. Wszędzie widnieją tylko "ideały" nie ma zwykłych, normalnych a przede wszystkim RÓŻNYCH kobiecych piersi.
W akceptacji swoich piersi ważny jest dobry rozmiar bielizny, który odpowiednio podtrzyma, uniesie lub wyeksponuje nawet drobne piersi :)

Wiem z autopsji ;)

Zajrzyjcie do wątku na ten temat --> [KLIK]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-14 14:00 przez rastagirl.

ja tam lubię swoję bimbałki. :)

Ja tam siebie lubię w całości i jakoś nie zastanawiam się zbytnio nad poszczególne części mojego ciała. Co do cycków- są zajeee jak wyjdę spod prysznica lub gdy mi zimno, są wtedy idealne, ale tak, normalnie w "spoczynku" bez rewelacji, ale też mogą być ;)

co ja bym dała za większe piersi...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

22lata a ważę tylko 46kg.