Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Witam

we wrzesniu 2011 założyłam aparat na góre, przy wstepnych rozmowach uzyskalam informacje ze moge wplacic 600zł od razu a potem 600zł w ratach. Miałam całośc wiec wplacilam calosc. Mowa była ze koszt calosci to 1200zł!!

Do dzisiaj był spokoj i bylo ok.
Dzisiaj szanowna pani K. po zmianie łuku pwiiedziała "czas by było wpłacac reszte" a ja O.o przeciez wplacilam calosc 1200 zł na co ona no ale 1200 zł kosztowało samo założenie...

pokazuje mi kartke z data napisam od 1200 do 2400 i moj podpis. Mowie tak ja to podpisalam ale tego 2400 tu nie bylo bo nawet na wizytowce od Pani mam napisane 1200! Byłam juz tak zła ze mialam łzy w oczach. Nie mam 1200zł ;/;/

Co mam zrobic? Jak wyglada to prawnie?

Chyba nie mam wyjscia jak ona sobie dopisala te 2400 a ja nie mam kwitka na to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 19:08 przez doliina.

Nie czytałaś co podpisujesz , teraz nic nie zrobisz
zapłać na 10 rat masz takie prawo

Ale masz tylko na górę, tak? Naciąga Cię, nie daj się! Założenie kosztuje zazwyczaj tyle co wizyta (a ja np. wcale nie placilam za zalozenie, tylko 1400 za luk). A normalnie placisz za wizyty, tak?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Zmień ortodontę. Nie idź do tamtej więcej.

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
donia000
Nie czytałaś co podpisujesz , teraz nic nie zrobisz
zapłać na 10 rat masz takie prawo


PRZECZYTAŁAM!

Podpisalam kartke ze wpłąciłam 1200zł


JAk bylam na 1 wizycie pytam ocene itp. a ona 1200zł, ja pytam : wszystko? a ona: tak.

Ale masz ksero tej co podpisałaś ?tej wcześniejszej

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
donia000
Ale masz ksero tej co podpisałaś ?tej wcześniejszej


Wlasnie nie... nie myslalam ze "lekarz" mnie oszuka.. mam tylko wizytówke z data i napisana kwota 1200zł
Jestem 100% pewna ze dopisała sobie kwote 2400 bo wczesniej była mowa o 1200!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 19:11 przez doliina.

Może umów się na wizytę o innego ortodonty i zapytaj, czy mógłby Cię dalej poprowadzić. Wyjaśniając oczywiście całą sytuację, może nie Ty jedna zostałaś oszukana.

a JEST NA TEJ WIZYTÓWCE Za co ta kwota

ja płaciłam za góre 1500 i na dół tyle samo,jakim cudem ona zmienia łuk? tylko zaciąga ten drut i ona mi to robiła w ramach wizyty czyli ok 100 zł,żadnych dodatkowych kosztów nie było!!!

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

z podu jej nazwisko itp a z tyłu 27,09,2011 10,30 1200zł

ehh teraz to ciezko, bo nie masz dowodu, ale po prostu moze tam juz nie idz

myślę, żę najłatwiej byłoby gdybyś zgłosiła się z tym do radcy prawnego, on napewno znajdzie najlepsze rozwiązanie

No to się wkopałaś.. moze nie zauważyłaś tej drugiej sumy..

Swoją drogą samo założenie aparatu nic nie kosztuje. Przecież płacisz za aparat, a nie za jego założenie.. jeszcze nigdy się nie spotkałam z czymś takim by za założenie płacić osobno.

2 400 za jeden łuk + wizyty ??? chyba oszalała :)))tyle to by Cie góra plus dół wyniosło:) ja bym nie płaciła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 19:16 przez Camelia1989.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja laserowa, próbował ktoś?