Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile można schudnąć?

13 lip 2012 - 10:30:50

jak zaczynasz diete to pierwsze kilogramy pójdą Ci szybko, bynajmniej ja miałam tak, że po pierwszym tygodniu leciało co najmniej 3 kg :)

Ile można schudnąć?

15 lip 2012 - 02:12:11

Cytat
yeah
jak zaczynasz diete to pierwsze kilogramy pójdą Ci szybko, bynajmniej ja miałam tak, że po pierwszym tygodniu leciało co najmniej 3 kg :)

Sory, ale muszę to powiedzieć. Strasznie mnie irytuje jak ktoś używa "bynajmniej" w miejsce "przynajmniej". Nic bym nie mówiła, gdyby to nie było nagminne zachowanie i jeden z najczęstszych i najbardziej irytujących błędów. Rozwiejmy wątpliwości, bynajmniej≠przynajmniej to nie są synonimy!!!

A co do tego chudnięcia, to ja jeszcze raz polecam trening Ewy, z lipcowym SHAPE można nabyć płytę z ćwiczeniami, ale jak poszukasz na chomikuj.pl to też znajdziesz (np. u mnie :)), nie ma sensu stosować diet-cud, bo cudów nie ma. Radykalne odżywianie i ćwiczenia, dużo ruchu i dużo wody :) Wiem co mówię, jestem instruktorką fitness, a mój facet WFistą i trenerem na siłowni, więc trening i ćwiczenia to dla nas normalna sprawa i nikt z nas nigdy nie miał problemów z wagą, nawet przy małych grzeszkach żywieniowych :D

Ile można schudnąć?

15 lip 2012 - 02:54:41

Nie masz nadwagi, ja na Twoim miejscu ograniczyłabym jedynie niezdrowe jedzenie, słodkie napoje, zaczęła się odżywiać zdrowo i pić dużo wody. Resztę zrobią ćwiczenie :) Znajdź sobie coś co będzie Ci sprawiało przyjemność- rower, rolki, taniec, aerobic. Zobaczysz, że nawet jeśli waga będzie stała w miejscu to zgubisz szybko parę centymetrów:) I przede wszystkim SYSTEMATYCZNOŚĆ- zacznij powoli, nie rzucaj się na godzinę biegania od pierwszego dnia, bo nie pobiegasz dłużej niż 2 dni :P
Powoli, pierwsze 2-3 dni są najgorsze, a jak się wkręcisz to już z górki:)

Ile można schudnąć?

22 lip 2012 - 10:04:02

DIETA KEFIROWA CZY KTÓRAŚ STOSOWAŁA MAM ZAMIAR ZACZĄĆ OD DZISIAJ MÓJ CEL TO 15 KG

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za chude nogi!